Sivilceli Ciltler Sivilce izlerine iyi gelen sabun?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar ben bugün more than soap tan yüzüm için kadife sabunu aldım yüzümde iltihaplı sivilceler var.iyi geldiği söylendi umarım öle olur...

pardon sabunun adını eksik yazmışım. kadife çiçeği sabunu.içeriğinde başka yağlarda varmış. iltihaplı sivilcelere iyi geliyormuş. hihoyyyt inş. iyi gelir...kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar capacityde en alt katta bakırköyde el yapımı sabuncu var daha önce de demiştim onun katoloğuna baktım şimdi kadife çiceği sabunu die onda da var akne için yazıo haberiniz olsun ama ben şu an 5 gün oldu saf çam katranı sabunu kullanıorum gelişmeleri yazıcam.

ben kesinlikle protex ultra diyorum.. tabii ki yağlı ve karma ciltler için çünkü hafif kurutuyo cildi ama sivilceden eser bırakmıyor :) 4 yıldır kullanıyorum protex ultra ve çok çok çokk memnunum kızlarr :))

ya kızlar ne kadar çok seçenek ve çeşitli ürünler var birtürlü karar veremiyorum benim uzun yıllardır sivilcelerim var neler neler denedim ama şu saf gül suyu sanırım her cilt tipine uygun aktardan alıcam bende bu defa şimdiye kadar rosensenin ürününü kullanıyodum hiçbir faydası olmadı

bende eubos katı sabunu kullanıyorum faydası var ama pahalı katı temizleyici olarka geçiyor pmebe hoş kokulu

bide notregina turuncu sıvı sabun da iyi ikisin de faydansını gördüm

Arkadaşlarb bende de çene bölgemde önceden kalma sivilce izleri var ufak tefek kırmızı noktalar, bir de yanak bölgemde gözenek açıklığı var, bu problem için önerebileceğiniz bir şey var mı acaba, şimdiden çok teşekkür ederim.

ben akneler icin imex merhem kullanıyorum kurutuyor sivilceleri sanırım izlerede iyi geliyormus birde sabunu varmıs bu ilacın onları arastırın isterseniz ben merhemden memnunum doktora giderseniz izler icin bir ilacda yazabilir

ben akneler icin imex merhem kullanıyorum kurutuyor sivilceleri sanırım izlerede iyi geliyormus birde sabunu varmıs bu ilacın onları arastırın isterseniz ben merhemden memnunum doktora giderseniz izler icin bir ilacda yazabilir

çok teşekkür ederim, bir ara kayısı yağı filan kullandım ama izleri geçiriyor hiçbir ürün bu merhemi deneyeceğim...

arkadaşlar ben yeni üyeyim siteyi kullanmayı tam bilmiyorum,sivilceler ve cilt lekelerine doğal sabunları öneriyorum gerçekten çok işe yarıyor, yalnız her doğal sabuna güvenmeyin, bu konuda en kaliteli sabun clemantine sabun, sitesini inceleyin ,gerçekten avsiye ederim,özellikle sivilceliciltlerde çam katranı sabunu var çok harika bi sabun...

kızlar bir yere açmştm ama nereye açdıımı bulamadm:roflol: sivilce izlerine ii gelen bi sabun varmı???

kesinlikle gümüş iyonlu sabun (dermosilver marka kullanmıştım) annem bendeki değişime o kadar şaşırdı ki bunu internette paylaş kızım bu derdi çeken başkası varsa faydası olur dedi :) bende denk geldikçe yazıyorum umarım site yönetiminden reklam yaptığım sanılıp uyarı almam :/ gümüş iyonlu sabun niteliğinde başka markalarında var onlar da işe yarıyordur sanıyorum.

X