Sivilceli Ciltler Sivilce izlerine iyi gelen sabun?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

magdelena

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
924
12
31
kızlar bir yere açmştm ama nereye açdıımı bulamadm:roflol: sivilce izlerine ii gelen bi sabun varmı???

var canım kayısı özlü sabun var aktarlardan alabilirsin fiyatıda çok uygun memnunda kalacağından eminim...bana çok yaramıştı...zaten kayısı cilde çok iyidir yeniliyo ve temizliyo cildi...

slm herkese. Ben 20 mg Zoretanin kullanıyorum şu roaccutane ile aynı olan ilaç. 1 ay sonra 6. ayım biticek ve tedavimde sonlanıcak inşallah. ama sivilce izlerim var. Cildim kuru hatta çok kuru..Hangi sabunu önerirsiniz? dahada kurutmayacak cinste..:eek::1hug:

kayısı özlü sabun, zeytinyağlı defne sabunu.. aktardan bakim benim sivilcelerim vücudumda omuzlarım sırtım falan askılı giyemiorm :1no2:havalar soğumaya başladı banyodan bayoya kullanırım belki geçer hiç deelse seneye giyebiliim:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
altinoluktan aldigim el yapimi dogal zeytinyagi sabunu kullaniyorum...sivilce diye bisey kalmadi cok memnunum .....

hanımlar kendimi ürünün reklamını yapıyo gibi hissettim ama gerçekten memnun kaldığım için öneriyorum.. izlerime de gözenek sorunuma da bir maske ile çözüm buldum.
Innova beautenova diye bir maske. öneriyorum.

Sabun değil ama bana kil maskesi iyi geldi..Benim yüzümde hem birkaç sivilce izi hem de derin gözenekler var..Kil maskesini 1 haftadır 2günde bir olmak üzere sürüyorum, o gözenekler sıkılaştı, çok güzel oldu, tavsiye ederim kesinlikle.

ya maske felan vücuduma sırtıma nası süriiimki -tatlicadiarzu- sabun falan öle bişe banyodan banyoya her bıcı bıcı yapışmda kullanırım belki seneye geçer izlerim ama sivilcede oluo çıkıo sadece iz deel yani o yüsden hem sivilce hem izi için olması gerek

canım önereceğin bi marka var mı?

canım marka farketmez yeterki bitkisel olsun aktardan her hangi bir marka alabilirsin işlevleri aynıdır zaten...benim bitti gibi sabunum şimdi yeni aldım kayısı ve zeytinyağı özlü markası doğacımı neydi tam hatırlayamadım şimdi bi kaç gündür kullanıyorum sabah akşam bakalım bu nasıl gelecek ama sanki hafif soyulma var cildimde sürdükten sonra oluyo oda geçiyo hemen...

ya bişey sorcam bu zeytinayağı saçı beslio güsel uzatıor falan sırtımdaki tüyler azmasın başka yerim olsa neise taa sırtıma ağda falnda yapamamm

canım marka farketmez yeterki bitkisel olsun aktardan her hangi bir marka alabilirsin işlevleri aynıdır zaten...benim bitti gibi sabunum şimdi yeni aldım kayısı ve zeytinyağı özlü markası doğacımı neydi tam hatırlayamadım şimdi bi kaç gündür kullanıyorum sabah akşam bakalım bu nasıl gelecek ama sanki hafif soyulma var cildimde sürdükten sonra oluyo oda geçiyo hemen...

canım bnm cildim şimdi kızarık kabarıyo falan biraz sivilcede var.
hangi sabunu alsam?kükürtlü sabun iyi geliyo diye duydum ama...

cildimde çok yağlı ..
hangi sabunla başlasam?

madem kil süremezsin vücuduna falan killi sabun kullan. ben de geçen aktara gidince rastladım. almadım ama yağlı ciltler için olduğunu söyledi satıcı.

canım bnm cildim şimdi kızarık kabarıyo falan biraz sivilcede var.
hangi sabunu alsam?kükürtlü sabun iyi geliyo diye duydum ama...

cildimde çok yağlı ..
hangi sabunla başlasam?

benim cildimde yağlı ve sivilce lekelerim var bi ara ne güzel geçiyodu şu son 1 haftada tekrar sivilce çıkmaya başladı ama küçük küçük...ve benim cildim çok hassas el değmesine gelmiyo hiç...ben kayısı yağı özlü sabun kullandım azda olsa etkisini görmüştüm...şimdi kayısı özlü ve zeytinyağlı sabun aldım 1 hafta kullandım pekte bi etkisi yok bıraktım belkide uzun süre kullanmadığım içindir bilmiyorum...şimdi ne yapacamı bilmiyorum cildim canımı çok sıkıyo :s ama kükürtlü sabun kullanma derim cildi çok kurutuyomuş...bi aktarcıya sor istersen en iyisini o der zaten...

X