Saç Rengi ve Saç Boyama Palette bronz kahve boyadım

sedasem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009
1.536
2
Saçlarım sarıdı.bi ara karamel boyadım.vital hiç tutmadı.
şimdide bronz kahve boyadım bu renk oldu.ışıkta çekilmiştir.normali biraz daha koyu duruyor

Eklentiler

• $DSC00355.jpg
    $DSC00355.jpg
    91 KB · Görüntüleme: 5.656
ben begendim tam istediğim renk benimmmm. ama şu an saçım kızıl bende bi urtulsam şu renkten:KK43: ama saçının rengini begendim. güle güle kullan

güle güle kullan canım.bende bugün bronz kahve aldım daha öncede boyamıştım ama bende daha koyu durdu üstelik saçlarım açık karemeldi anlamadım şimdi:uhm: bakalım ben tekrar boyucam nasıl olcak bakır rengi gibi durmuş çok tatlı olmuş saçın bnmki nasıl olcak acaba:sm_confused:

bır de karanlıkta nasıl durcak merak ettım ben..

ben de bronz kahveye boyamıstım ama asıl sac rengım koyu oldugu ıcın boyle acık olmadı benım kı..

cnm üzgünüm ama bronz kahve ile yakından uzaktan bir ilgisi yok saçının..biraz koyu saçtan orealla açılmış gibi durmuş..bence koyult saçını, bronz kahveye bende boyatmıştım, kızıl kahve bir renktir, seninkisi ise bakır gibi olmuş

valla bende bugün palettenin bronz kahvesini gördüm çok hoşuma gitti,bi dahaki sefere bundanmı boyasam diye düşünüyorum ama bu arada saçlarımız resmen deney tahtasına dönmüş durumdakafamçokkarıştı

BEN BEĞENDİM.opuyorumnanaktanÇOK HOS OLMUS a.s.:nazar:

:a015:GİTME NE OLURSUNsenağlama:a015:

Aradan 1 ay geçti ve saçımın normal görünüşü

Eklentiler

• $DSC00526.JPG
    $DSC00526.JPG
    88,2 KB · Görüntüleme: 445
anneminkinide boyadık bu hali daha çok onunkine benziyüor ama ilk boyanmış hali çok güzelde bronz kahveden çok bakıra benziyordu

çok güzel olmus ya bakır gibi aynı.acaba tarcın bakırlakarıstırılsa nası our

X