Diyetisyene gittim dün, 2000 kalorilik diyet verdi. Şok oldum.

national

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
38
1
Arkadaşlar dün diyetisyene gittim. Ben pko hastasıyım ve evlendikten sonra çok kilo aldım. Daha önce gittiğim diyetisyenler hep 1400 ya da 1300 kalorilik diyetler veriyordu. Ama bu tam 2000 kalorilik verdi. Diyet listesi her hafta değişecek. İsteyene verebilirim.:enbuyukkk:

canım boy ve kilo durumun nasıl?
2000 kalori çok fazlaymış ya..ben 90 kilodayken bile ilk hafta 1700 cal ile başlayıp ertesinde 1400 e düşürmüştü doktorum..

çoook merak ettim ayrıntıları

Canım bende 90 kiloyum. Ama metebolizmam cok yavaşmış. Onun için dedi. Birde bisiklet ya da yürüyüş hergün.

Canım bende 90 kiloyum. Ama metebolizmam cok yavaşmış. Onun için dedi. Birde bisiklet ya da yürüyüş hergün.

anladım cnm.bende 30 kilo verdim.60ım şimdi.tabi metobolizma hızına göre normal 2000 calori..benim metobolizma çok hızlı olmasada fena sayılmaz..
yürüuyüş imkanın varsa mutlaka yürü bence.haftada en az 3 kere 1 er saat.ben ilk diyete başladığımda kiloyu daha çok yürüyüş sayesinde vermiştim.şimdi evliyim ve oturduğum yerde yürüyüş yapma imkanı yok.bende haftada en az 4 kere 1 saat hızxlı temboda bisiklete biniyorum evde + yeşil çay..

çooookkkk etkiliiizemuszemus

VerebiLir canım başLangıç oLarak 2000 kaLoriyle haftada yarım kiLo verirsin ayrıca sağLıkLı bir şekiLde a.s. bence uygun canım zaten doktorunda yavaş yavaş kaLoriyi düşürür diye tahmin ediorum.... :kahve:

Canlarım saolun, ıronicc bu arada sen nasıl verdin o kiloları, ne kadar sürede? Biraz anlatır mısın?

arkadaşlar, ben pco hastasıyım, kilo alıyoruz bu hastalıkta ve kilo vermek çok zor oluyor. Açıkçası çok zor. Bebek istiyorum, doktora gittim bana kilo ver dedi. Diyetisyene gittim o da bu diyeti verdi. Ama korkuyorum umarım işe yarar.

X