Şampuan ve Saç Kremleri sac dökülmesini en aza indiren şampuan

glt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
244
0
arkadaşlar hemen hemen bütün şampuanları biliyoruzki sac dökülmesini tamamen engellemiyor ama en az döken şampuan hangisi bitkiselde olabilir digerleride farketmez ama benim sacım cok dökülüyordu bu şampuanı kullandım sac dökülmem azaldı diyen arkadaşlar şampuanlarını yazsın lütfen :gitme:

ben kullanmadım ama ısırgan otlu sabunlar ve şampuanlar çok iyi geliyomuş babam kullanuyodu saç çıktı diyodu bi dezemuszemus

Canim isirgan otlu sabun demissin, gecen gittigim aktarda da gormustum, bir kac marka var,hangisi?:uhm:

evet sabunla yımayıda hic denemedim ama şampuanlarda hep döktü

Saçımın çok döküldüğü bi dönemde zinco kullanmıştım arkadaşımın tavsiyesiyle. Daha ilk yıkamada fark etti ayrıca saçım hacim kazandı ve parladı. Sadece saçlarımı yıkarken bir iki tel dökülüyodu. 5-6 kere kullanmışımdır. 1 yıl sonra tekrar başladım ama aynı etkiyi göremedim, belki de düzensiz kullanımdan kaynaklanmıştır. Bi dene derim..

teşekürler daha önce duymadım bu şampuanları bi araştirim

şimdi internete baktım bitkisel ve kadınlar kulübündeki arkadaşlar yorumlarınıda okudum zinco şampuanın pek olumlu görünmüyor

ben kullanmadım ama ısırgan otlu sabunlar ve şampuanlar çok iyi geliyomuş babam kullanuyodu saç çıktı diyodu bi dezemuszemus

Dogaldir diye isirgan otlu sabun kullandim,sonuc bir felaket!! Saclarimi tarayabilmek icin uclara ne kadar krem surdugumu hatirlamiyorum ......benneyaptımki

saclarım dokuluyor ve 2 haftayı askın bu surec devam edıyor,ne yapmalı zıcon kotu demıssınız,hangısı ıyı,kel adamlar gıbı bioxin kullanmaya gecmeden bır yardım.

evet ben şuan en etkili bu şampuan dökülmeyi aza indirdi diyen arkadaşlari bekliyorum bildigim kadarıyla kulandım kadarıyla hicbi şampuan kolay kolay sacın dökülmesini tamamen durdurmuyor ama en azından saclarım cok dökülüyor bu şampuanı kulanıyordum sac dökülmesi durmadı ama cok daha az dökülüyor diyen arkadaşlar bizimle paylaşşin lütfen kulandıgı şampuanları

Tresan ısırgan otu kullanıyorum ben 6 7 yıl olmustur,aslada vazgecmem.Sac her seyden onemlı oyle her seyı sacıma surmem.

cnm organicum al bende senin gibi epey araştırdım hangisi iyi diye.
Birinin iyi dedigine diger kötü demiş ama organicum şampuanda karar kıldım.
dökülmeyi anında kesiyor.Dene derim...
Eczanelerde satılıyor cnm.

bende o şampuanın metini cok duydum peki yeni sac cıkarıyormu sacı cok kurutuyormu her tür saca geliyormu : buarada öneriniz icinde cok saolun kızlar

Tresan ısırgan otu kullanıyorum ben 6 7 yıl olmustur,aslada vazgecmem.Sac her seyden onemlı oyle her seyı sacıma surmem.

Kızlarrr ben de şu an hangi şampuana geçsem diye düşünüyorum hazır iki yorumu bulmuşken soruyum.Saç çıkartıyomu peki tresan ya da organicum.Lütfen yardımcı olun saçlarım bu ara çok dökülüyo ve sağlıksız görünüyo.Şimdiden teşekkürler.

saçlarımın çok düküldüğü dönemde yaptığım birşey var hatta bir kaç arkadaşımada önerdim ve hepimiz çok çok memnun kalmıştık , kardeşimde hala buna devam ediyo ve bırakmayada niyeti yok .

şimdi şampuan olarak otacı 10 bitki özlü şampuan alıyoruz kremsiz kesinlikle
ve içine bir ampül bepanthen ve bir ampülde evigen ( evicap ta olabilir , e vitamini olsun önemli olan o )
e vitamini kırıp iyice çalkalıyoruz , her yıkamada çalkalayınki iyice karışsın , öyle yıkayın saçlarınızı , krem kullanıyosanız yine otacınınki kullanın , ben inanılmaz memnun kalmıştım kızlar deneyin bence...

saçlarımın çok düküldüğü dönemde yaptığım birşey var hatta bir kaç arkadaşımada önerdim ve hepimiz çok çok memnun kalmıştık , kardeşimde hala buna devam ediyo ve bırakmayada niyeti yok .

şimdi şampuan olarak otacı 10 bitki özlü şampuan alıyoruz kremsiz kesinlikle
ve içine bir ampül bepanthen ve bir ampülde evigen ( evicap ta olabilir , e vitamini olsun önemli olan o )
e vitamini kırıp iyice çalkalıyoruz , her yıkamada çalkalayınki iyice karışsın , öyle yıkayın saçlarınızı , krem kullanıyosanız yine otacınınki kullanın , ben inanılmaz memnun kalmıştım kızlar deneyin bence...

sizin uyguladığınız yöntemle organıcumun içine ampulleri kırarak 1 yıl kullandım ama bütün gözeneklerim kapandığı gibi kepekler tortular kaynamış kafamda ve zaten dökülmeme vardı aşırı dökülme yaşadım kimseye bu yöntemi tavsiye etmem.

Organicum şampuanı neredeyse yıl olacak kuaför tavsiyesi ile eczaneden aldım, benim kuaför boyayla saçını yaktığı zavallılara eczaneden alıp veriyordu şimdi mor şişede çok kaliteli bir saç kremi çıktı, eğer saçınız yandıysa donukluk dökülme filan varsa mutlaka bir deneyin derim yalnız her eczanede bulunmuyor

Yaklaşık 2 senedir saçlarım tutam tutam dökülüyordu. Şampuanımı değiştirmenin zamanı geldiğini düşünerek Elidor dökülmelere karşı şampuan ve saç kremini aldım. 1 sene kadar bu şampuanı denedim. Biliyorsunuz ki etkili sonuç alabilmek için epey sabırılı olmak gerekiyor. Elidor'un da saçımda pek bir işe yaramadığını gördüm sonuç olarak Bioblas kullanmaya karar verdim. Ancak Bioblas ilk 1-2 yıkamada etkili oldu gibi geldi ancak daha sonra dökülmelerin aynen devam ettiğini gördüm. Yine de bir şişenin bitmesini bekledim. Bu konuda yapabilecek birşeyin kalmadığını düşündüğüm bir anda Metro Grosmarket'ten ''Schwarzkopf Activ F'' Pembe kutusu bulunan şampuan ve saç toniği (ikisi bir arada) aldım.O kadar memnun kaldım ki herkese mutlaka denemesini tavsiye ediyorum. Ben saç toniğini çok kullanmadım açıkçası ancak şampuanımı yanımdan ayırmıyorum.Bu arada şampuanın yanında krem olarak Elidor'un dökülmeye karşı saç kreminden kullanıyorum. Çünkü şampuan tek başına yumuşatmıyor. Saçlarımı banyoda suyun altında taramaya başladım sonuç dökülen en fazla 10-15 tel saç... :))

X