acaba bebişim benimle mi????

_berrak

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
409
17
41
kızlaarr bişi sorucam özelliklede hamile kalmış bayanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
benim adetime 6 gün var. ama adet olucakmışım gibi karnım agrımaya başladı.
onun öncesinde sol kasıgımda hafif kasılmalar agrılar vardı ama şimdi geçer gibi oldu.
agzım inanılmaz kuruyor, özellikle sabahları su iç iç doyamıyorum ve haliyle sık tuvalete çıkıyorum ama o kadar su içmeme ragmen idrarımın rengi açık degil
bu aralar unutkanlaştım, dalgınlaştım ve ne kadar erken yatsamda gün içinde uyku bastırıyor
geceleri kabuslar görüyorum rahat uyuyamıyorum
gögüslerimde hassasiyet yok ama şiştiler
acaba bebiş olabilir mi????

kızlaarr bişi sorucam özelliklede hamile kalmış bayanlar yardımcı olursa çok sevinirim.
benim adetime 6 gün var. ama adet olucakmışım gibi karnım agrımaya başladı.
onun öncesinde sol kasıgımda hafif kasılmalar agrılar vardı ama şimdi geçer gibi oldu.
agzım inanılmaz kuruyor, özellikle sabahları su iç iç doyamıyorum ve haliyle sık tuvalete çıkıyorum ama o kadar su içmeme ragmen idrarımın rengi açık degil
bu aralar unutkanlaştım, dalgınlaştım ve ne kadar erken yatsamda gün içinde uyku bastırıyor
geceleri kabuslar görüyorum rahat uyuyamıyorum
gögüslerimde hassasiyet yok ama şiştiler
acaba bebiş olabilir mi????

olabilirsengözlerimebaksanab

olabilir tabiki ama belirtilere çok takılma bence çünkü çoğu zaman yanıltıcı olabiliyor.örneğin bende hiçbir belirti yoktu adet olacakmış gibi bir his vardı yoksa uykuya düşkünlük göğüslerde sızlama çabuk acıkma idrarda bi değişiklik...vs bişi yoktu.tabi kişiden kişiye değişir bunlar.inşallah istiyorsan hamilesindir.

aynı belirtiler bendede var ama sonuçu yarın belli olucak umutlardırma kendini canım sonra çok üzülüyoruz:kedi:

aynı belirtiler bendede var ama sonuçu yarın belli olucak umutlardırma kendini canım sonra çok üzülüyoruz:kedi:

valla umutlandırdım bileakannehir
inşallah hamileyizdir.
sonucunu mutlaka yaz canım merak ederim.
hayırlısı olsun
bayram hediyemiz olsunyerimseniben

olabilir tabiki ama belirtilere çok takılma bence çünkü çoğu zaman yanıltıcı olabiliyor.örneğin bende hiçbir belirti yoktu adet olacakmış gibi bir his vardı yoksa uykuya düşkünlük göğüslerde sızlama çabuk acıkma idrarda bi değişiklik...vs bişi yoktu.tabi kişiden kişiye değişir bunlar.inşallah istiyorsan hamilesindir.

evet canım benim annemde de hiç bir belirti yokmuş mesela.
sadece adet günü geçmiş.
ama şu an bile adet sancıları bi giriyo bi çıkıyo...
şu son 1 hafta çok zor geçiyoo hep acabalarla
bu ay sevinsem artık:sinifsinif:

valla umutlandırdım bileakannehir
inşallah hamileyizdir.
sonucunu mutlaka yaz canım merak ederim.
hayırlısı olsun
bayram hediyemiz olsunyerimseniben

kendi kendini terapi et hamileliğe fazla bağlanma çünkü ben psikopata bağlıyorum kırmızıları görünce eşimide yiyip bitiriyorum sanki onun suçu gibi:kedi:

kendi kendini terapi et hamileliğe fazla bağlanma çünkü ben psikopata bağlıyorum kırmızıları görünce eşimide yiyip bitiriyorum sanki onun suçu gibi:kedi:

çok haklısın, kırmızıları görünce büyük bir hayal kırıklıgı yaşıyorum ama bitince herşeye yeni bir umutla baştan başlıyorum:eek:
ta ki adetimin olmasına 1 hafta 10 gün kalaya kadar...
sonra bende kendimi senin gibi psikopata baglıyorum-tatlicadiarzu-
gözüm attı belirti mi, kaşım kalktı işaret mi:jeyyar:
gak yaptım belirti mi diye ve acayip stresli oluyorum şu son günler
off nasıl yenicem bunu bilmiyorum.

çok haklısın, kırmızıları görünce büyük bir hayal kırıklıgı yaşıyorum ama bitince herşeye yeni bir umutla baştan başlıyorum:eek:
ta ki adetimin olmasına 1 hafta 10 gün kalaya kadar...
sonra bende kendimi senin gibi psikopata baglıyorum-tatlicadiarzu-
gözüm attı belirti mi, kaşım kalktı işaret mi:jeyyar:
gak yaptım belirti mi diye ve acayip stresli oluyorum şu son günler
off nasıl yenicem bunu bilmiyorum.

ben bi ay bıtraktım takıntıyı hamile kalmıştım. sende öyle yap ama işallah bu ay hamilesindir. :lepi:

bencede cok takılma bu ay bende coook umutlandım 1 hafta önceden basladıkarınözellıkle kasık ağrısı daa öncekasık ağrısı yasamamıstım ama ne oldu kırmızılaaar..
ıns. senınkı böyle olmaz neden anlattım bunları ben kendımı o kadar kaptırmısımkı sankı kesın hamle olmus ğıbı cok yıkıldım oyüzden dıyorum kafaların raatlıka ıtıyacı var.

bencede cok takılma bu ay bende coook umutlandım 1 hafta önceden basladıkarınözellıkle kasık ağrısı daa öncekasık ağrısı yasamamıstım ama ne oldu kırmızılaaar..
ıns. senınkı böyle olmaz neden anlattım bunları ben kendımı o kadar kaptırmısımkı sankı kesın hamle olmus ğıbı cok yıkıldım oyüzden dıyorum kafaların raatlıka ıtıyacı var.

çook haklısın canım.
her ay rahat başlıyorum da son 10 günü stresle bin yıl olarak yaşıyorum:kedi:
bu sabah kalktıgımda ufak çaplı bir mide bulantısı yaşadım.
biraz midem bozulmuş sanırım ondan:sinifsinif:
son 5 güne girdim.

kızlar hiç akıntım yok
merak ettigim akıntı olmadan da gebelik olabilir mi?
yoksa şu an için akıntı erken mi?

pinkayaCIM sonuç ne oldu ????
inşallah ve hayırlısıyla hamilesindir inşallah canım.
umut ol bana da
iyi haberlerini bekliyorum.....sositososito

X