Gbek dkl & e k(gbek dkl&e k gebelii engelmi)

sevgili arkadaşlar öncelikle bu konularda doktora başvurun eğer sonuç alamazsanız o zaman tedavi eden teyzelere gidin.ben bunu yıllardır çekiyorum.doktora gittim tetkiklerde birşey çıkmadı şükür.yerine getirtiriyorum yine çıkıyor.çok zor bir durumdur yemek yiyemezsin miden bulanır halsizlik yapar.bu konuda yardım etmek isterim gerçekten zor bir durumdur arkadaşlar.mail adresimden ulaşabilirsiniz.rabbim sağlık sıhhat versin cümlemize..

bnde dahıliyeye gıdeyım bır..mide bulantısı oluyor..bırde bazen ağrı..ALLAH hepimize sağlık versin:KK31:

bunun tıptaki adı tam olarak nedir acaba? tıbben tedavisi olmayan birşey olması mümkün değil çünkü, yüzlerce kadında oluyor. bana ise fıtıkmış gibi geldi... tıpla alakası olmayan birisinden medet ummaktansa, önce bir doktora görünmeli...

cnm eş çıkığı belirtileri midende veya göbeğinde elinle bastırınca kalp gibi bir şey atıyorsa,ağır kaldırınca,sinirlenince,uzun süre aç kalınca,karın ağırsı gibi durumlar oluyorsa eşin çıkmış derler.yani eş çıkığı.bunu anlayan ebe veya kadın vardır.ayrıca gebeliğe engel cnm göbek düşüklüğü ve eş çıkığı.ve eş çıkığına aç karnına bakılması gerekir.

göbek düşüklüğü göbeğine elinle bastırınca kalp gibi bir şey atmıyorsa göbeğin düşmüştür.benim bahsetteğim konu olan eş çıkığını nasıl anlarsın midende veya göbeğinin çevresinde kalp gibi bir şey atıyorsa eşin çıkmış demektir.göbek düşüklüğü ve eş çıkığı gerçekten önemli bir konu göbek düşükülğü ve eş çıkığı gebeliğe engel bir durum.eşçıkığının belirtilerini yukarıda konunun ilk başında bahsettim.eş çıkığı ve göbek düşüklüğü konusu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa hem konu daha iyi anlaşılır.

kalp gibi bişey atıyorsa eş çıkığı atmıyorsa göbek düşüğü demişsin her türlü problem o zaman:))
o kalp gibi atan şey mide ve o bölgedeki diğer organları besleyen atar damarın atmasından başka birşey değil,herkeste olur ve de olması gerekir.bahsettiğin şey gazdan başka bişey gibi gelmedi bana ya da ben anlayamadım.neyse öyle birşey varsa da doktor kontrolünde tedavi öneririm sırt çiğnenmesi çok rahatlatıcı bişey olduğu kadar bir o kadar da riskli çünkü.

hmmmmm epeydir duyuyorum bunu,
kv ısrarla bunun için beni birine götürmek istiyor,
hayırlısı olsun...

arkadaşlar benim midemin hemen üzerinde çok kuvvetli bi damar atıyor.Sanki kalbim göbeğime inmiş gibi.Halsizim,uykusuzum,iştahsızım,yeni ameliyat oldum.Uygulamayı da yaptım bardağı falan geçmiyor.Her geçen gün daha kötü şeyler okuyorum.Bunun tıp dilindeki adı abdominal aorta anevrizması.Sonuç damarın patlaması ve ölüme kadar gidiyor.Mutlaka doktora gitmek gerek.Uygulama ile göbeğindeki nabız atım hissini durdurabilen varsa irtibata geçmek istiyorum.:KK43:

göbek düşüklüğü göbeğine elinle bastırınca kalp gibi bir şey atmıyorsa göbeğin düşmüştür.benim bahsetteğim konu olan eş çıkığını nasıl anlarsın midende veya göbeğinin çevresinde kalp gibi bir şey atıyorsa eşin çıkmış demektir.göbek düşüklüğü ve eş çıkığı gerçekten önemli bir konu göbek düşükülğü ve eş çıkığı gebeliğe engel bir durum.eşçıkığının belirtilerini yukarıda konunun ilk başında bahsettim.eş çıkığı ve göbek düşüklüğü konusu hakkında bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa hem konu daha iyi anlaşılır.
Evet benimde göbeğimin çevresinde kalp gibi birşey atıyor ve aşırı kabızlık var 4 yıldır evliyim hiç korunmadık çocuğumuz olmuyor bu yüzden mi olmuyor ki acaba :KK43:

X