Anket Hangi Yemek Türleri Uzmanlık Alanınızda

Hangi Yemek Türleri Uzmanlık Alanınızda

• Ankete Katılan
    33

Surre

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2008
2.179
4
Evet hanımlar hadi hangi yemek türünü en iyi yapıyorsunuz?? cokacimcoook

Cevap veriyorum hiçbiri :roflol::roflol:

Şaka bir yana ,10 aydır yemek yaptığım için hiçbir alanda henüz uzmanlığım yok.:1no2:

salata diyebilirim cünkü en güzel onu yaparim....daha yeniyim ben yemek isinde

ne hikmetse yemek işini kıvırıyorum bu zamana kadar yaptığım hiç bir yemekten kötü not almadım.hep övgü aldım özellikle de hamur işini ii kıvırıorum amma bir türlü güzel şöyle puf puf hmuru olan bir yas pasta yapamıorum ya ona yanarımmm

çorba,et yemekleri,hamur işi,tatlılar,kebaplar.bu şıkları işaretledim şimdilik daha işaretlicektim ama ayıp olmasın az mütevazi olayım dedim:kedi:

valla ben aslında iyi bir gurmeyim de hepsi seçenegi yoktu et yemegi yazdım.:lepi:

uzmananim diyemem hic biri hakkinda ama corba, hamur isleri , pilavlar yada kekler bunlari severek yaparim...........

çorba
hamur işi
pilav
sebze
köfte
tatlı(sütlü olanları)
kurabiye
meze
salata
3 yılda anca bu kadar

kekler-pastalar ve tatlıları işaretledim
ama yaptığım herşey genelde lezzetli olur övünmek gibi olmasın da:)

pastalarda kendimi uzman görmüyorumakannehirarkadaşımda yediğim beğendiğim birşeyin tarifini alıyorum evde yapıyorum aynı lezzet tutmuyor sanki..yemeklerde el lezzetim vardır yanlız sengözlerimebaksanab

Süper hazır çorba yaparım uzmanlık alanım :roflol: sırnaşık şey sırnaşık şey Şaka bi yana evlenince ne yapacağımı hiç bilmiyorum sevgilim hazır çorbada sevmiyo off :KK70: çok pratik yapmam lazım ama nerdee :umursamaz:

ben suan bitek zeytinyaglı yesil fasulyeyi güzel yapıyom yani herkes onu begeniyokaydirigubbakcemile3

Diğerlerini de yaparım ama en güzel hamur işlerini yaparım poğaçama bayılırlar evdekiler.

X