genital bölge

turuncu__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
60
0
41
kızlar 7.aydayım ve genital bölgemde kararma ve biraz şişme oldu böyle bişey yaşayan varmı normalmi yoksa sadece bende mi oldu:KK43:

henüz doğum yapmadım ama aynı sorun bende de var, bilgi alabilirsek ne güzel olur..iyi oldu bu konuyu açtığın

bende de var,şeklim tipim kaydı yaaaa çok sinirrr :kedi:

kızlar ya bide çatı muayenesi var bu halde çok utanıyorum napcaz uffffff. bi de bisey sorcam hani çatı muayenesi olucak ya üstümüzü çkarıp çatala oturunca örtü örtüyolarmı?o sırada akıntı olmuyomu vajinada şahsen benimki sürekli ıslakda

ben catı muanesı hiç olmadım. dırek sezaryana alacak sanırım. alt bölgede şişliği doktora göstre ıstersen bendede olmustu doktor varıs dedi

kafanıza takmayın arkadaslar bende daha 8 gün önce dogum yaptım bendede aynı sorun vardı dogumdan sonra hemen gecti rahime baskı arttıgı için hem şşişiyor hemde rengi koyulasıyor ama sen genede doktoruna danıs canım

kızlar ya bide çatı muayenesi var bu halde çok utanıyorum napcaz uffffff. bi de bisey sorcam hani çatı muayenesi olucak ya üstümüzü çkarıp çatala oturunca örtü örtüyolarmı?o sırada akıntı olmuyomu vajinada şahsen benimki sürekli ıslakda
hiç utanma canım sen hamilesinn
öyle olmasan bile utanma sonuçta o bi doktor böle şeyler onlar için çok normal üstünü örtüyorlar beyaz bi çarşafla
bak ben doğumdan sonra muayene gittim alttan baktı plastik bişey soktu akıntım gelmiş
ona baktı inceledi ve kokladı enfeksiyon varmı die
düşün yani bende çok utanmıştım ama onlar için çoook normal

kızlar 7.aydayım ve genital bölgemde kararma ve biraz şişme oldu böyle bişey yaşayan varmı normalmi yoksa sadece bende mi oldu:KK43:

benim kararmamıştı ama şişme oldu yani resmen genişledi töbe töbe hehehekaydirigubbakcemile3ama kilodan olduğuna inanıyorum ziraa ben 20 kilo almıştım

Hamilelikteki hormon değişikliklerinden dolayı, genital bölgede, koltuk altlarında,bazen bacak aralarında falan renk değişimleri,kararmalar olabiliyor. Ama bu geçici bir durum endişelenmeyin.
Benim de koltuk altlarımda kararma olmuştu, 39 gün önce doğum yaptım.Doğumdan sonraki hafta renk açılmaya başladı ve şimdi hiçbişey kalmadı.

X