Boyun Fıtığı ameliyatı olan varmı?

bntkn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2009
130
0
merhaba bayanlar.
annemde çok ileri düzeyde boyun fıtığı var ilaçla geçmez dedi doktorlar tek çözüm ameliyatmış ameliyat olan varmı aranızda..bilgi verirmisiniz. nasıl oldu ameliyat sonrası süreç.ağrılar ve uyuşmalar bittimi?şimdiden teşekkürler.

ya benim ablamdada ileri derecede boyun fıtığı var ameliyat olacak ama ben çok tedirginim ne olur rahatlatıcı birşeyler söyleyin

arkadaşlar ben boyun fıtığı ameliyatı oldum.,inanın korkulucak birşey yok.ama doktorunuzu iyi seçmelisiniz.ben çalışan bir bayanım.ve haftasına çalışmaya başladım.
hatta ameliyatdan çıktığım anda bütün ağrılarım bitmişti.eğer dr ismi falan sormak isterseniz bana özelden mesaj atabilirsiniz.size yardımcı olmaya çalışırım.
benim fıtığımda zor bir fıtıktı ve patlayıp omiriliğime yapışmıştı.inanın hiç o acıları çekmeye deymiyor.allah hepinize şifa versin.

bendede boyun fıtığı var ağrılardan bıktım artık ameliyat çok riskli dediler ne yapacağımızı bilemiyoruz

Arkadaşım oldu ameliyat ama korkulduğu gibi geçmedi şükür atladı en azından dayanılmaz ağrıları çekmek zorunda değil

X