Şampuan ve Saç Kremleri bioxcin mi bioblas mı?

pembelii

oğluşum aşkımm
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
6.005
237
37
selam kızlar.saç dökülmesine karşı bioxcin mi daha iyi sizce yoksa bioblas mı? ben bioxcini kullanmıştım saçıma iyi gelmişti ve saç kremi kullanmama gerek kalmadan yumuşacık yapmıştı saçlarımı ama bioblas hakkında bi bilgim yok onu kullananlar bu şampuan hakkında bilgi verebilirler mi acaba? saç dokülmesini durduruyor mu saçları yumuşak yapıyor mu? bu iki şampuandan hangisi daha iyi sizce? tekrar bioxcin almayı düşünüyorum ama bioblas daha iyiyse onu alıcam

herhalde bunlar hakkında pek bilgisi yok kimsenin.
peki dfn garlı diye bi şampuan gördüm dün o da saç dökülmesine iyi geliyormuş bunu kullanan ya da bu şampuanla ilgili bi bilgisi olan var mı acaba??

bioxin'i 8ay kullandım saç dökülmesi konusunda çok iyi bir şampuan ancak saçlarımı uzatma ve gürleştirme sorunuma bi yanıt vermedi.kullanmayı bıraktıktan sonra da cok fazla dökülmem oldu.bioblası denemedim ancak bioxinin yan ürünü aynı firmaya ait alternetif bazında.bence bioxinin fiyatını fazla bulanlar için geliştirilmiş bir ürün...

Canım çoğumuz bilmese de ikisi de aynı firmadan çıkıyor
Bioxcin biraz daha etkilisi sadece

ben boblasda kullandım bitiremedim bile yarısını kullandım saçı keçe gibi yapiyor kıvırcık saçlarım zor açılıyor buda kırılmasına neden oluyor krem kullanmama ragmen, o bakımdan bioxin kesinlikle tavsiye ederim ben 6 ay kullandım bıraktım bir çok şampuan denedim ama geri dondum tekrar bioxine

bende yaklaşık bir yldır bioblas kullanıyorum.. birkaç kullanımdan sonra hemen farketmişti dökülme.. ama şöyle bir durum var.. dökülmenin olduğu sıralar ben haed-soulders kullanıyordum... ve çevremde bu şampuanı kullanan çoğu kişide saç dökülmesi başladı... tesadüf değildir diye düşünüyorum..

valla ne bioxcin ne bioblas ikiside bitkisel ve bitkisel şampuanların belli zaman sonra daha çok dökülme yaptığını biliyorum bende organıcum saç dökülmesi için kullandım diplerim kurudu kepekler ve dökülmenin şiddetini arttırdı bence şampuanların saç dökülmemesine hiçbir etkisi yok ama nedense saç dökülmede çok etkileri oluyor yalnış şampuan seçimi yapmak istemiyorsanız bitkisellrden uzak durun.

mayıs dan beri bioxcin kullanıyorum.daha kullandıgım ılk haftadan ıtıbaren saçımdakı dökulme durdu..

inanılmaz dökuluyordu aglıyordum artık nolcak bunun sonu dıye saçlarım bayada azalmıştı.ama kullandıgımdan beri hem dökulme durdu hemde gürleşti saçım..ayrıca saçlarım dalgalıdır benım buklelerım o kadar guzelleştı kı...muthiş güzel de bir kokusu var..

zaten içinde ne kadar zaman etkı edecegını falan yazıyor duzenlı kullanımda 1 veya 1.5 senede etkısını gözle görulur sekılde arttırı saç çıkarır yazıyor..

bana çok iyi geldı çok memnumum artık baska bir sampuan hayatta kullanmam şişesi yarıya gelıyor gidip hemen alıyorum 1 tane daha: )

ama herkeze ıyı gelcek dıyede bişi yok tabıkı...

benım saçlarım kurudur....kuru saçlar için olanını kullanıyorum...

bioblası kısa bir süre saç dökülmem pek olmadığı halde kullandım ve saçımda dökülme sorunu başladı. anında bıraktım şimdi elseve kullanıyorum ve çok memnunum.

Bioblas şampuanı düzenli olarak kullanıyorum ve oldukça memnunum. Saç kremi ihtiyacımıda bakım kremi ile karşılıyorum. Muhteşem ürün.Bunların dışında ekstra bakım vs. yapmama gerek kalmıyor.

ikisi de aynı firmanın ürünü. içeriklerinde ise çok bir fark olduğunu sanmıyorum. belki etken madde biraz daha azdır bioblasta. ben de uzun süre bioblas kullandım, özellikle yağlı saçlar için olanı bana çok iyi gelmişti.

X