Şampuan ve Saç Kremleri Zararlı kimyasallar,bitkisel,bebe şampuanları soru

SceneRush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
233
2
Şampuanlarda olmaması gerekenler, saçımız için kötü olan kimyasallar nelerdir? Önerdiğiniz bitkisel şampuan var mı? Bir de bebe şampuanlarından kullansam daha olumlu etki alır mıyım? ne çok soru sordum ya yerimseniben

Bir bilen bir cevabı olan yok mu bitkisel şampuanlarda organcium otacı fln diyorlar hangisiasıl önemlisi şu kimyasallar

canım birkere şampuanda dimethicone,amodimethicone vb şeyler yazıyorsa o şampuandan uzak duracaksın.şampuanın içinde bulunan sodium laureth sülphate da çok zararlıymış.aslında şampuan hiç kullanmamak gerekir.ben bir yıl boyunca sabun kullandım saçım alıştı ama dökülmesine iyi gelmedi.şuan amwayın bitkisel şampuanını kullanıyorum çok memnunum.sende bitkisel şampuanları dene

cnm bende nette bayag arastırıp organicum aldım cok etkili ilk yıkamadan sonra bile etkisini görebiliyorsun dökülmeyi durdurdu resmen.
Ben annem için kuru saclara özel olanından almıştım kendi sacım ise yaglı benim sacımı daha da yaglı yaptı.Şimdi paraya kıyıp yaglı saclar için olanından alıcam cünkü süper bir ürün.
Ne de olsa eczane ürünü...

Fiyat nedir bir de bütün eczanelerde bulur mu dimethicone fln yok dmi içinde yine çok soru sordum opuyorumnanaktan

ben de dfn garlı kullanıyorum 20 gün falan oluyo ve çok memnunuz ailecek. tavsiye ederim. piyasadaki en az zararlı madde içeren şampuanlardan biridir. ayrıca daha önce otacı da kullandım ve aynı şekilde olumlu izlenimler edindim.... ikisini de tavsiye edebilirm ama özellikle dfn garlı iy bir bitkisel şampuan.

defne garlı aktarlarda var canım.
ben 2 ay kadar kullandım büyük bir sabırla hemde
çünkü kepek ve asırı kasıntı yara gibi sanki yaptı bende...
ve 2 ayın sonunda onu da bıraktım..
suan elseve kullanıyorum kepekli saclar için olanından fena sayılmaz ama dökülmem hiç durmuyor

bebe sampuanı hakkında fikrimi söyleyeyim belki içerisinde zaralı şeyler olmayabilir ama benim sacıma pek iyi gelmedi kuru saclarım vardı yumusama fln pek olmadı sanırım bebişlerin saçları daha yıpranmadıgından bakım yapan seyler yok içinde sadece hassas bir şekilde temizliyorkaydirigubbakcemile3

bebe sampuanı hakkında fikrimi söyleyeyim belki içerisinde zaralı şeyler olmayabilir ama benim sacıma pek iyi gelmedi kuru saclarım vardı yumusama fln pek olmadı sanırım bebişlerin saçları daha yıpranmadıgından bakım yapan seyler yok içinde sadece hassas bir şekilde temizliyorkaydirigubbakcemile3

ben sampuanların zararlı kimyasallarından cok cektim sonunda saclarımda dokulme ve kulaklarımda allerji oldu kulaklarımın içi şişti duyma kaybına ugradım cogu doktor bunu teshis edemedi en sonunda gercegi gordum, benim size önereceğim kuaförlerin aldığı kiloluk sampuan ve kremlerden alın bunların içinde kimyasal madde yok ve çok ucuz, 5 lt olarak satılıyor, kesinlikle denedim ve saglıgıma kavustum, aldığım diğer sampuanlar ancak cam temizliğine yarıyor.

merhabalar
bende şuan otacı on kullanıyorum fakat dökülmeme pek etki etmedi sanırım
ondan önce organics kullanıyordum ve çok memnundum
gerçekten dökülmeemide azalttı fakat saçlarım çok uzun ve bu şampuanda çok pahalı
daalin kullandım ve ondanda memnun kaldım fakat saçlarım kuru olduğu için duştan topak halinde çıkıyordum
şuann bende şampuanımı değiştirmeye karar verdim varmı tavsiyeniz?

X