belki hakkım yok buraya yazmaya ma dayanamadım :(

ktg

bir bedende iki kalp
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
3.971
34
40
bebisimi 3 ay önce kaybettm simdi bnde sizinle aynı heyecanları yasayacaktım simdi cinsiyetinide ögrenmiş olacaktım kıyafetlerinin cogunu ördüm bile kimbilir daha nelerede eklenecekti onlara ama bebegim melegim gitti hayallermde gitti bende bebegimin hareketlerini hissedecektim karnıma dokundugumda dikişleri degil bebegimi hissedecektim ama olmadı gitti bebegim alllh size saglıkla kucagınıza almayı nasip etsin kızım olsaydı ecrin olacaktı ALLAHIN HEDİYESİ dogum günümde ögrenmiştim tam onun için bicilmiş bir isimdi

:KK43:(((((((öyle demeee çok üzülüyorum ben..rabbim herşeyin hayırlısını versin..en kısa zamanda bebişin sana tutunur inş...

çok üzüldüm okurken içim titredi.. :KK43:
Allah ım sanada tez zamanda sağlıkla kucağına alabilceğin hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.
çok üzülme o cennette melek olarak seni bekliyor annesi :KK43:

sayın ktg ne demek hakkım yok bız ıyı gunde degıl kotu gundede beraberız canım ben duyguyu tam 5 kez yasadım aldıklarıma bakıp bakıp agladım hıc kavusamıcakmısım gıbıhıssettım her yerde gebeler denk geldı bebek denk geldı agladım aglamak için bahaneler buldum aglarsam canım yanarsa daha az uzulurum sandım veren O alan O isyan etmemeye calış ne kadar kendımızı yırtsakda vaktı zamanını beklıyor sadece bıraz sabır zor bır durum ama hersey bızım için

şişşttttt.. o nasıl söz öyle.. ne demek hakkım yok... duymayalım bir daha sakın bunu..
allahım sabrını versin.. mübarek günlerde, duysun hepimizin sesini... sana da isteyen herkese de melek versin inşallah... melekleri göbüşünde olan bizlere de kucağımızda göstersin en çabuk şekilde.

ben 2 tane melek gönderdim, cennetin kapısında beni beklediklerinden eminim.
sen de emin ol, senin kuzun da cennetin kapısında seni bekliyor. ayrıca dua ediyor senin için, yeni bir bebek göndersin rabbim sana diye. ben çok inanıyorum buna. sen de inan lütfen.
kendine hakim olmaya çalış, biliyorum çok zor. çok zor. yaşamayan bilmez bunu. ben mesela, ilk kaybettiğim bebeğimde, 10 haftalıktım. kendimi eve kapattım epeyce bi zaman... sonra ikinci meleğim geldi 7 ay sonunda. ve o da terk etti bizi... şimdi 4. kez hamileyim, 5. ayımızı bitirdik kızımla ve hala inanamıyorum.
moralini yüksek tut, kendini iyi hazırla yeni gelecek bebişin için.. lütfen.

yarın sabah rahim flimim var insallah iyi cıkardazin dualrınızla tekrar hamile kalırım bu saatte uyuyamamamın tek sebebi ne biliyomusunuz doguda ögretmnm ve lojmanda kalıyoruz 4 bayan var 3 ü evli biride bn diger ikisi hamile birini bugun ögrendim gözümün önünde büyüyecekk karınları biri zaten ballandıra ballandıra anlatıyo hiç beni düsnmeden :KK43:

yarın sabah rahim flimim var insallah iyi cıkardazin dualrınızla tekrar hamile kalırım bu saatte uyuyamamamın tek sebebi ne biliyomusunuz doguda ögretmnm ve lojmanda kalıyoruz 4 bayan var 3 ü evli biride bn diger ikisi hamile birini bugun ögrendim gözümün önünde büyüyecekk karınları biri zaten ballandıra ballandıra anlatıyo hiç beni düsnmeden :KK43:

canım benim ya... insanlar asıl bu kadar duyarsız, özensiz ve rastgele davranıyorlar hayret ediyorum. hiç üzülme, eminim yüce rabbim sana da gönderecek bebeğini. sabır tatlım sabır ve dua. bir defa olmuş bir daha neden olmasın. moralini hep yüksek tut . allaha sığın ve güven.dualarım seninle.

canim cok uzuldum ya
ne demek hakkim yok, elbette paylasacaksin
Allah en kisa zamanda bir armagan daha yollar insallah canim
elifin dedigi gibi cennette bir melek seni bekliyor bu dunyadada meleklerin olur ins

sorun neydi canim ? dr un ne dedi? ins temiz cikar filmin
Allah sabir versin

bende çok üzüldüm bence kendini bu kadar yıpratma allahdan hayırlısı inş tekrar olur, çok kişi var 3 4 denemeden sonra hamile kalanlar ve hiç kalamayanlar en azından sizin öyle bi probleminiz yok inş kontrollerinden sonra allahın sana bi hediyesi olur, dualarım seninle

hakkım yok ta ne demek,olurmu hiç öyle şey,biz burda sadece güzellikleri paylaşmak için mi varız?acını da paylaşıyoruz canım,Allah en yakın zamanda tekrar bu güzel duyguyu yaşatsın sana,ümidini kaybetme sakın,sabırlı ol,bize müjdeli haberi vereceğin günü heyecanla bekliyor olacağız.

umudunu hiç yitirme olurmu arkadaşım
rabbim çok büyük
Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

rabbim sana sabır versinn çok zor bir durum farkındayım belki seni anlayamam ama acını paylaşırım arkadaşım...bizler burada iyiyi ve kötüyü paylaşmak için burdayız... inşallah yakın zamanda senin kucağının dolması dileklerimle.... üzülme o bir melek annesi seni bekliyo şefaatçin olmak için unutma...

Allah sabır versin canımm.. En kısa zamanda tekrar güzel haberleri alacaksın inşallah, umudunu yitirme lütfen..

herşey allahtan bunu unutma sakın umudunu kaybetme bende ilk melegimi kaybettim seni çok iyi anlıyorum ama bana teselli oln şey veren allah alanda allah dedim şimdi tekrar hamileyim rabbim nasip etti inşallah sende tekrar kalırsın allaha bol bol dua et etrafındaki kimseye aldırış etme sıkma kendiniki melegin çabuk gelsin sana:)))))....

Alaah sabır vversin canım yaaa.. hiç üzme kendini bol bol dua et... elini aç ve Allah tan iste Allah c.c. hiçbir duayı geri çevirmez... Hakkında hayırlısı olsun... hemen olsuun die kasma kendini daha çok yıpranırsın... herşeyin bir zamanı vardır... umarım hastaneden haberlerin kayırlı gelir kendine iyi bak...

cnm herkes gibi seninde anneliğe bebek sahibi olmaya hakkın var...allah sabır versin inş yine hamile kalırsın meleğin sana sımsıkı tutunur...

ben de ilk bebegimi kaybettim o kadar cok kişi var ki bunu yaşayan.yani diyorlardi inanamıyordum.sakın korkma dua et.Allah insallah hayirlisi ile bebeğini kucagina almayı nasip eder.inan her şerde bir hayir var.o an insan inanamasada...

bende çok üzüldüm duyunca ama üzülme inşallah ALLAH sana bidaha anne olmayı taddırır sen duaet benimde dualarım senle olacak

canım arkadaşım yaa o nedemek yazmaya hakkım yok falan her zaman her zaman hepimiz yanındayız bitanem bak bende geçen sene kaybetmiştim meleğimi kaybetmeseydim 2009 mart annesi olacaktım ama nasip değilmiş olmadı bak ama güzel rabbim şimdi nasip etti demekki zamanı şimdiymiş sanada en yakın zamanda nasip edicek inşallah dualarımız seninle yeterki sende sabırlı ol bu mübarek günlerde bol bol dua et ve allahtan iste canım o kimseyi yarı yolda bırakmaz ama lütfen stres yapma stres en büyük düşmanımız biliyosun değilmi hadi şimdi topla kendini güçlen biraz eşin için kendin için ve gelecek olan meleğin için kolay değil biliyorum ama meleğinden güç alıcaksın bak lütfen dene

canım Allah sabır versin gerçekten çok zor bir durum ama ne olur üzülme bol bol dua et inş.en kısa zamanda sende yeni bir meleğin olacağı haberini alırsın dualrımız seninle

X