Saç Rengi ve Saç Boyama kendi saçlarımız ve boyalarımızın numaraları

rojdina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
212
0
forumda uzun zamandır saç renkleri bölümüne bakıyorum...hemen hemen herkes boyamak istediği saç rengi konusunda yardım istiyor (ben dahil)...hatta merak ettikleri saç renklerini boyayan arkadaşlarından resimler eklemesini istiyor...benimde bu şekilde bir konu açmak geldi aklıma...şimdi şöyle birşey yapsak...kendi saç resimlerimizi ekleyip altına da hangi marka olduğunu ve numarasını yazsak daha kolay olmaz mı...evde boyamak isteyen arkadaşlarımıza fikir olur ve böylece daha kolay birbirimize yardım etmiş oluruz....
mesela; saç resmi-boya markası-numarası bu şekilde yapsak hatta boyamadan önceki zemin rengini de yazsak çok iyi olur diye düşünüyorum...ben yarın boyayacağım saçlarımı resmimi ekleyeceğim...isteyen olursa hemen ekleyebilir...

2 gün önce palette 8 no karamele boyattm ama henüz resim yok elimde. daha sonra resim eklerim.
çok doğal bi renk oldu. kutunun üzerindek rengn aynısı oldu üstelik. öneririm

2 gün önce palette 8 no karamele boyattm ama henüz resim yok elimde. daha sonra resim eklerim.
çok doğal bi renk oldu. kutunun üzerindek rengn aynısı oldu üstelik. öneririm

canım bende pelettenn karameline boyamk istiorum taban rengin ne renkti senn çok mu koyu oldu ltfen yardım et bana :teytey:

bugün markette gezinirken voilanın acık karamelini aldım ve boyadım lorealden sasmayan biri olarak bianlık boslukla alıverdim sıkıntıdan deneyeyim dedim bir kac yıkamadan sonra renk iyice oturunca koyarım bende resmini

ya arkadaslar ben yüzümü tamamen kamufle edememişim yazdıklarımı nasıl silebilirim sildikten sonra resim koycam tekrar:KK43:(

bu şimdi palettenin karamel rengimi çok güzel görünüyor
taban rengin ne idi canım benim şu an kızıl kahve

tşk edrm cnm bnmm. evt palette karamel. 8 no. boyatmadan önceki saç rengim sarıya dönük bi kumraldı. güneşten baya bi açılmıştı yazın. bundan 1 ya da 2 sne önce siyaha boyatmıştm ki sonradan çok pişman oldum boya aktıktan sonra da bu renge boyattm. boya yoktu yani doğal saçımdı. snn kzıl kahveymiş bu karamele boyatrsan koyu olr heralde cnm yaabenneyaptımki

ufff yine istediğim renk olmadı..boya almıştım açık kestane akaju dore die ama bugün otobüste yanıma bir kız oturdu...saç rengi tam beğendiğim renkti...sordum rengi ne die koleston terracota dedi..bende gittim ondan aldım..boyadım yine istediğim gibi olmadı ya..halbuki zemin rengide açıktı...bakır gibi bir renkti...yine olmadı yine olmadı istediğim rengi bir türlü tutturamıyorum...ne renk boyasam saçım alacalı bulacalı oluyor..bir kısmı açık bir kısmı koyu..böyle balyajlı gibi sanki...telim tamirde resim koyamadım en kısa zamanda koymaya çalışıcam...

ufff yine istediğim renk olmadı..boya almıştım açık kestane akaju dore die ama bugün otobüste yanıma bir kız oturdu...saç rengi tam beğendiğim renkti...sordum rengi ne die koleston terracota dedi..bende gittim ondan aldım..boyadım yine istediğim gibi olmadı ya..halbuki zemin rengide açıktı...bakır gibi bir renkti...yine olmadı yine olmadı istediğim rengi bir türlü tutturamıyorum...ne renk boyasam saçım alacalı bulacalı oluyor..bir kısmı açık bir kısmı koyu..böyle balyajlı gibi sanki...telim tamirde resim koyamadım en kısa zamanda koymaya çalışıcam...

kuaförüne danışsan bi? belki istedğn renk hakknda yardmcı olabilr:sm_confused:

X