Saç Kesim Şekilleri Düz saçlarınızı hacimlendirmek için

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

SceneRush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2009
233
2
Banyoda kesinlikle yapacağınız işlemlerin hepsini (şampuan,krem maske vb.) baş aşağı saçlarınızı aşağı atarak yani normal duruşta yapmayın.Baş aşağı kurutun hacimlendirici köpük sürün maşa düzleştirici gibi işlemleri baş aşağı yapın. Krepe yapın ve krepenin kalıcı olması için spreyleyin. Benim saçlarımda hacimsizdir dün bu banyoda baş aşağı yöntemi fln denedim saçlarım şu an blendax kızlarının ki gibi müthiş hala zemuszemus :sm_cool: sositososito

ben de gayet saç yıkama ve kurutma işlerini baş aşağı yapan bi insanım ama saçlarım o kadar inatçı ki düz olmak için kuruttuktan sonra en fazla bikaç saat hacimli sonra yine pıssss senağlama

ben de saçımı başaşağı yıkarım öyle kuruturum ve fazlasıyla hacimlenirler bu sefer yatıştırmaya çalışırım kaydirigubbakcemile3 üstelik saçım az ve ince tellidir

Ya benim saçlarda bi garip dipler çok yapışıyor altlarda koyun gibi bi şaşırdılar noluyorsa

ya ben saçımı baş aşağı kurutunca perçemler falan çok hacimsiz ve yapışıyo iice o yüzden garip garip baştan savma kurutma yöntemleri deniyorum =) ve saçımda hemen yağlanıo :/ 1 gün geçince dipleri sönüyo ama diğer kısımlar normal kalıyo anlamadım gitti şu saçlarımı :umursamaz:

X