31 yaş kırışıklık önleyici krem önerileriniz !

ben daha yeni okudum mesajını..
ben yıllardan beri kullanıyorumm ve inanılmaz hassas bir cildim vardı, zamanla cok fazla duzelmeler oldu ve hic bozulmadı.. zaten asla kullanmadıgım birseyi birilerine tavsiye etmem.. senin durumunada cok asırdım acıkcası.. acaba hangi markayı kullandım merak ettim.. alo-vera adı altında bin turlu urun var, hangisinin dogru oldugunu anlayabilmek icin en onemli yontemlerden biri tabiki sahip oldugu sertifikalara bakmak olmalıdır.. Aleo-vera dogru kullanıldıgında gercekten cilt icin bir mucize ama iste cok dikkatli olmak gerektigi dogru.. birde cildin aleo-veraya karsı alerjisi olmamalı tabi bu da onemli..

Ben de senin mesajını yeni gördüm :)
Sana iyi gelmesine sevimdim. Benim kullandığım aloe li sabunun markası yoktu İstanbulda beyoğlunun bir paralelinde çok bilinen bir aktardan almıştım. El yapımı markasız sabunlardandı. Aslında güzel bir sabundu cildimi böyle yaptıysa demekki işe yarayan birşeymiş. Ama belki dediğin gibi benim aloe ye allerjim vardır papatyaya ve lavantaya da var mesela, salisilik asitli kremlere de var. Gülsuyuna biberiye karıştırmassam o da allerji yapıyor :)) Pekçok insanın benimki gibi olduğunu sanmıyorum ama azınlıkta da olsa hassas ve allerjik cildi olanlar varsa benimki gibi dikkatli olmaları gerekli sanırım.

allah aşkına doğru düzgün cevap verecek yokmu? her kafadan bi ses çıkmış burda hiçbirşey anlamadım!!!

bende aynı dertten muzdaribim.araştırıyorum bi süredir.retinol içerikli bi krem kullanmak gerek sanırım.lorealin reviralift diye bi ürünü varmış,almak istedim.satıcı kız hemen başldı daha profesyonel bi ürün tercih edin.kozmetiğe gitmeyin dedi.innova dr arneud falan filan saydı.özelliklerini kendi bilmiyo,bana anlatcak :KK43: güvenemedim tabi almadım.roc retinol+a,c,e vit içeren bi ürün var onu mu alsam acaba,kullanan memnun kalan var mı ki? bide roc soya unify diye bişey var,soya mucizesi diye açıklamışlar.ay daraldım doğru düzgün bişey bulamamaktan ne alacağımı bilememekten :KK43: yardım kızlarrrrr:18:

ben de bu konuyla ilgili 2 gun once cilt dr una gittim,(yurtdisindayim) ozel hastane olmasina ragmen o kadar guven verdi ki anlatamam, ben yasima gore goz kenarlarimin kirisigini fazla buluyordum, cok birsey olmadigini gayet iyi oldugunu soyledi. istese her yonteme beni yonlendirebilirdi. (hastanede botoks, kimyasal peeling, mezo terapi hepsi var) simdilik goz kenarlari icin avane in goz kenari kirisiklik kremine basladim. nivea q10 kullaniyorum. artik hepsini avene alicagim.

Ben sadece argan yagı ve kayısı cekırdegı yagı kullanıyorum..bı gun bırı dıger gun dıgerını suruyorum..ıhtıyaç duydukca suruyorum..ve ben 25 yasımda her kremı aldım..tum markalar..hepsı bırbırının aynı gıbıydı..hıç bır farkı olmadı..ve o zaman tabı kırışık kremı degıl de nemlendırıcı kullandım..son 8 yıldır kullanmıyorum ..kozmatık olan hıçbır kremı almıyorum..makyaj yapıncada jel ıle yıkayıp.kayısı yada argan yagını suruyorum..nefıs..
Haftada 1 kez ya yaş maya ve yogurtla hazırladıgım karısımı surerım..ya süt kaymagı yada arada yumurta akı maskesı...
Yaşım 35 olmak uzere..
1977 dogumluyum ama 35 yaş gıbı hıssetmıyorum cıldımı..

geçen yıl kübaya giden arkadaşım alicia diye bir krem getirdi. çok faydasını gördüm. içinde plasenta olduğu için çok etkili. zaten kanserin de çaresini bulmuş bu kübalılar :) internette aratın. buraya getirip satanlar var.

Ben de 32 yaşındayım ve aynı konudan şikayetçiyim. Almanya'daki bir arkadaşımın tavsiyesiyle Biotulin diye bir ürüne başladım, daha önce hiç duymamıştım ama arkadaşım kullandığı için çok tavsiye etti,Almanya'da ve ABD'de popülermiş. Daha birkaç gün oldu ama etkisini hissedebiliyorum, yüzümdeki yorgun ifadeyi yok ediyor ve cildimi daha diri hissediyorum. Belki size de bir faydası dokunur :)

estee laudeer ın kremleri şahane . ama pahalı dersen la roche posay in ürünleri hem hesaplı hemde iyi sonuçlar alınıyor . estee nin göz ve nemlendiricileri süper .

zeitgard 2 isimli bir cihaz var arkadaşlar.. ısıtma soğutma tekniği ile çalışıyor ve kırışıklıkları resmen ütülüyor! Ev tipi bir cihaz aynı zamanda güzellik merkezlerinde de kullanılıyor.

Ben kesinlikle hyaluronic acid ve serumunu kullanmanızı öneririm. Araştırırsanız cilt yenileyici özelliğine şaşıracaksınız. Gerçekten cildi yeniliyor ve kırışmasını önlüyorrrrrrrrrrrr

X