31 yaş kırışıklık önleyici krem önerileriniz !

goz cevresi icin foreverın allurin eyes ı ve yine foreverın aleo-veralı nemlendirici kremi
kırısık onlemede ve hucre yenilemede cok etkili..dogal ve bitkisel urunler..
siddetle tabsiye ederim.. ozellikle goz cevresi kremi cıktıgı yıl dunyanın en iyi goz cevresi kremi secilmisti...

goz cevresi icin foreverın allurin eyes ı ve yine foreverın aleo-veralı nemlendirici kremi
kırısık onlemede ve hucre yenilemede cok etkili..dogal ve bitkisel urunler..
siddetle tabsiye ederim.. ozellikle goz cevresi kremi cıktıgı yıl dunyanın en iyi goz cevresi kremi secilmisti...

Tsk. Siz bu urunun direktorlunumu yapiyosunuz?

Bnm annem anew kullanıyo memnunda ksıkardeşim snaıyorlar. gerci ben 19 o 38 olunca :)) zamanında kendine cokta bakmıs hep anlatır..

ama kendisi anew den memnunn..

dogru cilt ürününü bulabilmen dilegiyle.. iyi bayramlar :)

Bnm annem anew kullanıyo memnunda ksıkardeşim snaıyorlar. gerci ben 19 o 38 olunca :)) zamanında kendine cokta bakmıs hep anlatır..

ama kendisi anew den memnunn..

dogru cilt ürününü bulabilmen dilegiyle.. iyi bayramlar :)

bende anew 35 yaş ürününü kullanıyorum, memnunmuyum henüz bilemiyorum aynen duruyor mimik kırışıklıkları, başka alternatifi olanlar varsa bekliyorum arkadaşlar

LONİACERA Göz çevresi ve gözaltı kremini tavsiye ederim.Bilge lokman hekim memnun kalmayana ürünün bedelini iade ediyor,tamamen bitkisel bir ürün.Denemeni tavsiye ediyorum.:sm_cool:

arkadaş nereden ve kaça aldığını yazarmısın ilk defa duydum

Bence kesinlikle kozmetik içerikli ürünler kullanma derim. Cilt bakımı yaptırdığımda cildiyeci önermişti. Akşam yatmadan, yüzünü temizledikten sonra medacassol, panthenol fort, bepanthen.... dönüşümlü kullan diye... Bunlar hem cilde hava aldırıyor, hem de değişikliği kısa sürede farkedeceksin... Hem de kimyasal içermiyor....

Tsk. Siz bu urunun direktorlunumu yapiyosunuz?

selam
hayır ben bu urunlerin ditributorlugunu yapıyorum, aynı zamanda kullanıyorum ve cilt bakımı yapıyorum bu urunlerle.. urunler cok kaliteli ve bitkisel.. cokta etkili urunler.. zaten aleo-veranın kendisi cilt icin bir mucize.. o nedenle gercekten sonuc almak ve kimyasal yontemlere basvurmamak istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim...
( ben baska bir firmada ayrıca calısıyorum bu arada :))

selam
hayır ben bu urunlerin ditributorlugunu yapıyorum, aynı zamanda kullanıyorum ve cilt bakımı yapıyorum bu urunlerle.. urunler cok kaliteli ve bitkisel.. cokta etkili urunler.. zaten aleo-veranın kendisi cilt icin bir mucize.. o nedenle gercekten sonuc almak ve kimyasal yontemlere basvurmamak istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim...
( ben baska bir firmada ayrıca calısıyorum bu arada :))

Ben yıllar önce aloe veralı bir sabun kullandım. İlk başta cildimde inanılmaz değişiklikler yaptı siyah noktalarım tamamen gitti mesela..Bir sabunla olacak iş değil... Sivilcelerim gitti. Ama birkaç hafta içinde cildim incelmeye ve inanılmaz derecede hassaslaşmaya başladı, kullanmaya devam ettim gene de çünkü kadife gibi görünmeye başlamıştı, ama bir süre sonra en ufak bir dokunma bile çok acı vermeye başladı o zamanlar erkek arkadaşım şimdiki eşimin öperken azıcık çıkmış sakalı değse müthiş acıyordu birazcık soğukta kalsam sanki yüzümü buza yapıştırmış gibi acıyordu, hemen herşeyden kızarıyor ve acıyordu ve 1 ay sonunda kullanmayı bırakmak zorunda kaldım. O gün bugündür aloe veradan fellik fellik kaçarım.

merhabalar.benim cildim kuru ve hassas.31 yaşındayım ve yüzümdeki ince kırışıklıklar moralimi çok bozuyor.bana gerçekten etkili bir ürün ve maske önerir misiniz?şimdiden teşekkürler.cvplarınızı bekliyorum..

Allah aşkına nedir bu bephanten madecassol merakı anlayamadım gitti, tamamen bitkiselde neden sağlık bakanlığı onaylı satılıyor bunlar.Yüze sürekli epitelizan sürülürmü?
Doğal bakım diyorsanız evde kendiniz bitkileri deneyebilirsiniz,gül suyu,yeşil çay gibi herkesin kendine göre bakımları vardır ama bephante deyip durmayın ya o kadarda değil

Allah aşkına nedir bu bephanten madecassol merakı anlayamadım gitti, tamamen bitkiselde neden sağlık bakanlığı onaylı satılıyor bunlar.Yüze sürekli epitelizan sürülürmü?
Doğal bakım diyorsanız evde kendiniz bitkileri deneyebilirsiniz,gül suyu,yeşil çay gibi herkesin kendine göre bakımları vardır ama bephante deyip durmayın ya o kadarda değil

Biraz daha açıklayıcı olabilir misin acaba epitelizan nedir sürekli kullanmanın ne gibi sakıncaları vardır gibi..
teşekkurler.

Biraz daha açıklayıcı olabilir misin acaba epitelizan nedir sürekli kullanmanın ne gibi sakıncaları vardır gibi..
teşekkurler.

epitel oluşumunu artıran cildin yenilenmesini sağlayan anlamında da düşünülebilir,ancak Bepanthene nemlendirici değildir,deride doku kaybı varsa onarıcıdır. yoksa gereksizdir,Gereksiz kullanıldığında ciltte kalınlaşma ve kabuklanma olduğunuda gördüm.cildimiz en değerli hazinemiz biraz daha özeni ve kaliteli ürünleri haketmiyormu?

Ben yıllar önce aloe veralı bir sabun kullandım. İlk başta cildimde inanılmaz değişiklikler yaptı siyah noktalarım tamamen gitti mesela..Bir sabunla olacak iş değil... Sivilcelerim gitti. Ama birkaç hafta içinde cildim incelmeye ve inanılmaz derecede hassaslaşmaya başladı, kullanmaya devam ettim gene de çünkü kadife gibi görünmeye başlamıştı, ama bir süre sonra en ufak bir dokunma bile çok acı vermeye başladı o zamanlar erkek arkadaşım şimdiki eşimin öperken azıcık çıkmış sakalı değse müthiş acıyordu birazcık soğukta kalsam sanki yüzümü buza yapıştırmış gibi acıyordu, hemen herşeyden kızarıyor ve acıyordu ve 1 ay sonunda kullanmayı bırakmak zorunda kaldım. O gün bugündür aloe veradan fellik fellik kaçarım.

ben daha yeni okudum mesajını..
ben yıllardan beri kullanıyorumm ve inanılmaz hassas bir cildim vardı, zamanla cok fazla duzelmeler oldu ve hic bozulmadı.. zaten asla kullanmadıgım birseyi birilerine tavsiye etmem.. senin durumunada cok asırdım acıkcası.. acaba hangi markayı kullandım merak ettim.. alo-vera adı altında bin turlu urun var, hangisinin dogru oldugunu anlayabilmek icin en onemli yontemlerden biri tabiki sahip oldugu sertifikalara bakmak olmalıdır.. Aleo-vera dogru kullanıldıgında gercekten cilt icin bir mucize ama iste cok dikkatli olmak gerektigi dogru.. birde cildin aleo-veraya karsı alerjisi olmamalı tabi bu da onemli..

ben dior un ürününü kullandım çok iyi olduğunuı söyleyebilirim..kozmetikten bitkisel ürüne geçeyim dedim. şu an dermoday kullanıyorum fakat o kadar etkili değil.

aynen katılıyorum. cildimiz daha kaliteli ürünleri hakediyor..bepanthen sonuçta 3- 5 liralık bir merhem değilmi ki

ben dior un ürününü kullandım çok iyi olduğunuı söyleyebilirim..kozmetikten bitkisel ürüne geçeyim dedim. şu an dermoday kullanıyorum fakat o kadar etkili değil.

dermodayı merak ediyordum ben de.ne zamandır ve hangi ürününü kullanıyorsunuz?botox etkisi yapan bir kremini okudum nette çok olumlu yorumlar var ama burda hiç yorum bulamadım.okudğum sitedeki yorumlar bana güvenilir gelmedi.fazla iddialı gibi

asıl kozmetikler cildi mahvediyor.. tıpta en son kanıtlanan sey su ki butun kırısık kremleri ciltte kansorejen etki yapıyor.. artık bu bile kabul edilirken bence biraz daha bilinclli olmak gerek..ama kozmetik sektoru gercekten cok buyuk ve guclu bri sektor onuda kabul ediyorum..ayrıca tabi bitkisel urun kullanmanın bile bir yontemi var.. bilincsizce onu bunu surata surmekten de bahsetmiyorum.. sonucta cilt dedigimiz sey cok hassas aslında o nedenle ozen gostermek ve mumkun oldugunca dogal yollara basvurmak gerektigini dusunuyorum...

X