Saç Kesim Şekilleri Orta uzunlukta saçlar için modeller ve yapımları(video)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
hepsine tek tek baktım harikalar daaaaaaaaaaaa..........
uygularkende çok zor değil de şekli sabit tutmak zor ya kabarıyo...........

valla canim ben yurtdisindayim ve almanca bilgisayar dilinden pek anlamiyorum biraz ögrendim kendimi idare etcek kadar o anlamiyorum belki bilgisayardadir problem

Java updatelerini gerçekleştirirseniz belki düzelir bi scriptin açık olup olmadığını kontrol edebilseydik keşke neyse ya :)

Zamanla insan alışır bence yapa yapa çok güzel ve yararlı linkler gerçekten teşekkürler
benim gibi şekil özürlüleri için özellikle süperrrr

uzun saçla kahkül yapma olayına bittmyaa ilk fırsatta denicem saol tatlmm paylaşımn içn..

Allah sizden razı olsun :) süper şeyler buldum :) saçınız hiç dökülmesin emi :) napıyım böle yardıma böle dilekte bulunulur

Allah sizden razı olsun :) süper şeyler buldum :) saçınız hiç dökülmesin emi :) napıyım böle yardıma böle dilekte bulunulur

Bu gidişle bu saçlar biz de biraz zor kalır ısıdan buz dolabından abuk sabuk şeyler araklayıp sürmeye kadar bir sürü kötü huyumuz var ama napalım elimizde değil :içelim:

nan millet saçları kabartmaya kıvırcık yapmaya ne meraklıymış ya orda bi kız sosis şeklnde bigudilerle sarıyodu açıyodu çok havalı duruyodu onu çok beğendm,bnm saçlar öyle zaten ya ben oturuymda iki rekat namaz kılıyım şükür namazı :KK70:

canım teşekkürler ne kadar şekilsiz saçlarla dolaşıyormuşum onu farkettimopuyorumnanaktan
ben düzleştirip çıkıyordum megerse düzleştirici neler yapıyormuşda haberim yokmuşohaoldumsmile

çok güzel modeller var ben judy'e (itsjudytime) bayıldım onun saç modelleri harika :asigim:

emeğine sağlık canım çok güzel olmuş. çok faydalı bi topik:nazar:a.s.

canım teşekkürler ne kadar şekilsiz saçlarla dolaşıyormuşum onu farkettimopuyorumnanaktan
ben düzleştirip çıkıyordum megerse düzleştirici neler yapıyormuşda haberim yokmuşohaoldumsmile

Boşver krallar gibi karmaşık saç sempatiksalakcinni üşengeçlik :içelim:

X