Saç Rengi ve Saç Boyama loreal casting çikolata mı sıcak çikolata mı

tugba59

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
143
1
kızlar slm...benim saçlarım kahverengiyle boyalı..sizce çikolatasıylamı boyasam yoksa sıcak çikolatasınamı karar veremedim..off napıcam nolur yardım bayram geldi ben hala boyayayamadım..

Loreal casting saç boyaları 2014 de yok
Loreal castingcilerle paylaşmak istedim bu bilgiyi Arkadaşlar 1 yıldan uzun süredir loreal casting 535 kulanmakdayım ve her kozmetik mağazasında da rahat rahat bulmaktaydım fakat son zamanlarda kozmetik mağazalarında sınırlı boya numaraları ve tek tük bulunmakta nedenı kozmetik mağzasına sorduğumda fırma üretmediğini siparişleri göndermediğini söyledi bende inanmadım tabı çünkü belki de amacı başka ürün satmak diye düşündüm ve ertesi gün 0800 211 02 49 loreal casting firmasını arayarak sordum onlarda onayladı 2014 yılında bu ürün Türkiyede satışı olmayacak dedı şu anda kozmetik mağazaları elinde olanları satıyormuş sadece o yüzden sizde eğer bir mağazada loreal casting ürününüzü bulursanız depolayın bozulur mu diye korkmayın açılıp boya hava almadıkca bozulmaz mış bir de kutu altında örnek veriyorum 10K603 gibi kod oluyor onu firmaya bildirirseniz size ürününüzün son kullanma tarihin de söylüyorlar ben 6 kutu aldım son kulanma tarihleri 5 tanesinin 2016 ymış 1 tanesinin 2015 miş zaten bu 6 kutu bır yılda biter diye düşünüyorum :) 2 ayda bir boyarsam diye düşünüyorum ama genede her ihtimale karşı bulursam gene alırım diye düşünüyorum

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-re...-2014-yok.html (Loreal casting saç boyaları 2014 de yok)

X