klomen+çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar

Adesss

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
1.022
5
36
arkadaşlar eylülün sekizinde çatlatma iğnesi oldum.gecen ayki adetim 22 ağustos.sabırsızlanıoyorum.2,3 gündür bi halsizlik,uyku,akıntı,var.çatlatma iğnesiyle hamile kalan arkadaşlar adet gününüz geçmeden anlaşılıyormu.ne gibi değişiklikler oluyor.

canım bizim topikte hepsi var.
adt gününe 4-5 gün kala eğer değer iyiyse kanda mutlaka çıkar.

arkadaşlar bende klomen + çatlatma iğnesi kullandım. 21. gün progesterona bakıldı bugün sonucumu aldım 22,86 çıktı progesteron değerinden olasılığı ne kadar anlaşılır. yoksa sadece yumurtanın çatladığınımı gösteriyor??
bileniniz varsa lütfen fikir verirmisiniz. bhcg ye bakılsa cokmu erken

lütfen çatlatma ignesi olan arkadaşlar yardım etsin
bend earkadaşımla aynı durumdayım gelen giiden yok ama ben
stresten delirmek üzereyim
lütfen yardııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

merhaba bende klomen kullandım daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum 3.denemede hamile kaldım şimdi 2aylık hamileyim allah isteyen herkeze nasip etsin çok güzel bir duygu

merhaba bende klomen kullandım daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum 3.denemede hamile kaldım şimdi 2aylık hamileyim allah isteyen herkeze nasip etsin çok güzel bir duygu

peki sen testini ne zaman yapmıştın?Adetten önce mi sonra mı?Önceden farkedebildiğin belirtiler var mıydı?Birde çatlatma iğnesi olunca adet düzenin eski düzeninde mi oluyor?Çünkü ben 18.günümde oldum iğnemi eski düzene göre bugün olmam gerek ama iğneden 14 gün sonra ise pazartesi oluyorda merak ediyorum.Açıkçası sabırsızlanıyorum benim ilk iğnem.Bu arada senin adına da sevindim.Çok soru sordum kusura bakma canım.

öncelikle herkese merhaba umarım bebek isteyen herkese RABBİM en kısa zamanda verir hayırlısıyla ben de klomen ve çatlatma iğnesi vurduranlardanım.Adetimin 5.gününden başlayarak 5 gün günde bir tane klomen içtim adetimin 16.günü yumurtam bir tane olmak üzere 22 mm olmuştu ve 13 ocak tarihinde yani adetimin 16.günü sabah 10 da çatlatma iğnesi vurdurdum doktor 36 saat sonra ilişki sonra gün aşırı dedi ancak biz iğneden bir gün önce iğneyi vurulduum günü akşam ve ertesi günü yani 36.saatte birlikte olduk.İğneyi vurulduum gün ve 36 saatde ağrılarım oldu ertesi gün de sürdü çatlayıp çatlamadıını bilmiorum yarın veya ayın 28inde adet olmam gerekior 3 gün öncebaşlayan ve iki gün süren adet sancısı gibi sancılar çektim beyaz krem gibi akıntılarım oldu göğüslerim çok sızladı şuanda sadece dokununca uçları hassas kasık ağrım geçti akıntım su gibi ama öle çok deil midemde bulantı yok iğneyi vurulalı 13 gün oluor bu belirtiler iğneden mi yoksa hamilelik olabilir mi merak ediorum iğne vurunup adet gününe yaklaşırken hamilelik ile ilgili ya da adetle ilgili ne gibi belirtiler yaşadınız umarım bu tedavi işe yaramıştır ilk kez başladım bu tedaviye daha önce tedavi olmadım bir senedir korunmuoruz ve 15 aylık evliim çok istiorum çok dua ediorum umarım olur test yapmadım doktorum test için bir gün vermedi ben adetimden 3 veya 4 gün sonra yapmaı düşünüorum umatım sevinirim artık hayal kırıklıı yaşamak istemiorum

arkadaşlar cevaba gerek kalmadı bu yazıyı yadıktan sonra lavaboya gittim ve bir baktım hasta olmuşum bu kadar olur yani umutlarım tükenior tükenmese de sabrım tükenior elimden hiç bişi gelmior yapabileceklerimi yapıorum ama sonunda üzülüorum artık bilemiorum hiç bişi çok kötüyüm çok

merhaba arkadaşlar ben 15 martta günde iki tablet klomen kullandım ..nisan 28 de doktora gittiğimde bir yumurtam oluşmuştu.çatlatma iğnesi vuruldum 18. günde kontrole gittim. ve o güzel haberi aldım şimdi 6 haftalık hamileyim .Alllahım tüm isteyenlere nasip etsin.Lütfen moralinizi yüksek tutun umudunuzu kaybetmeyin.Allah nasip ettiyse herşey olur..

Merhaba bende aranıza yeni katıldım.Klomen kullandıktan sonra ayın 7sinde çatlatma iğnesi vuruldum.Adetim ise her ayın 28-29 u gibi gelir.Şimdi benim ne zaman test yapmam lazım?Çatlatma iğnesinden 14 gün sonra mı adetim gelecek?Lütfen yardım

Merhaba arkadaşlar yeni katıldım aranıza.2.5 yıllık evliyim.1 yıldır çocuk istiyoruz .Eşimde de ben de de sorun yok.Yumurtlama tembeliği var dedi doktor.geçen ay klomen kullandım ama olmadı.bu ay klomen ve çatlatma iğnesi oldum.bugun 13.günü.en belirgin şey sol kasığım çok ağrıyor.ğöğüslerimde hafif sızı var.sizce sonuç ne olur??

X