Cilt Bakımı Ürünleri otacı gülsuyu !

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

immortal__07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
194
0
30
kızlar benm yuzumde çokkk az bir sivilce izi var ve gözeneklerım baya bi açıkkk
ama ben öle kremdi tonık di neydi blmm ne kullanmak istmyrm bisürü para:KK70:
doğal tonık olarakda gülsuyunu öneryr herkes inanyrm ben gülsuyuna ama
hangi marka olmalı millet rosense nınkıne çk kötu kokuyr dior eer kötuyse ben kullanama atarm yazık parama: ))
otacı markayıda bi kaç kişi önerdi bana ama birde szlere sorayım ddm otacı yı alıım mı?: )
((eğer konu önceden var ise şmiden özür dilerm cvblar içinde şmdiden tesekkrler: )))

Ben alizade kullandim eh iste diyebilirim. Ama genelde rosense i ovuyorlar hatta bende rosense almayi dusunuyordum.

bende otacı kullanıyorum gülsuyu çok güzel kokusuda baymıyo hemde sivilcelere iyi geliyo

rosense derim başka da bişey demem ...rosense kullan kokusunu boşver...2dk dayanılmıcak bi kokusu yok...

Ben de sıkılaştırıyor diye biliyordum canım, hatta üzerinde de öyle yazıyor ama 2 şişe rosense gülsuyu bitirdim üzerine bir de rosense tonik denedim sonuç sıfır daha da belirgin oldu gözeneklerim.
Her ürün her ciltte aynı tepkiyi vermiyor ne yazıkki...:gitme:

Sıkılaştırıyor diye kullandım,markası da Otacı'ydı.
Gözeneklerimi 2-3 katına çıkardı sağolsun.
Bi daha asla sürmem yüzüme.

aa,bunu öğrendiğim iyi oldu kızlar,ben de gülsuyunun sıkılaştırdığını biliyordum,benim gözenekler de açık,ama aldığım rosense gülsuyu birkaç kere sürmeye iyi gelemdiğini görünce bırakmıştım,bir de gerçekten kötü kokuyor,bu yüzdenn ben bayatlamış sanmıştım taki şu msjlarınızı okuyana kadarrr lorealin toniğini aldım ben bakalım iyi gelir inş

X