Kontakt Lens Numaralı renkli lens

cemre-fck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
204
0
31
Arkadaşlar forumu çok karıştırdım ana şöyle tam net bir konu yok.
Renki lens markalarından ne yazıkki hepsi numaralı yapmıyor.Hangi lens markaları numaralı lens yapıyor türkiyede yardımcı olurmusunuz.Gözlerim kahverengi şöyle beren saatin göz rengi gibi olsun istiyorum.Güzel bir yeşil tonunu hangi lens te yakalayabilirim.Eminim benim gibi bu dertten muzdarip çok arkadaş vardır yardımcı olursanız seviniriz.
opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
Freshlook,,Baush&Lomb,,Rainbow,,Elegance,,Sophistic,,Acuvue,,Tanitatikaram,,Zeis.... Lens Firmalarının çoğu numaralı üretiyor canım,,Freshlookun yeşili güzel ama Beren Saatin göz rengini vermez,,doğal durur,,Rainbow giallo resimleri var forumda o renge bak istersen.. a.s.

teşekkür ederim,iyi bir araştırma yapıorum :))
esmer tenliyim,
gözlerim kahverengi,böyle ben lensim diye bağıran bir renk olmasın ama.gözlerimin renkli ve doal olduğu sanılan bir renk olsun istiorum.
onlar arasından başka önerileriniz varmı??

teşekkür ederim,iyi bir araştırma yapıorum :))
esmer tenliyim,
gözlerim kahverengi,böyle ben lensim diye bağıran bir renk olmasın ama.gözlerimin renkli ve doal olduğu sanılan bir renk olsun istiorum.
onlar arasından başka önerileriniz varmı??

aynen canım :eek:
bende aynen öyle ve doğal yeşil tonlarında istiyorum çok
başka önerilerisi olan varmı???

rainbow giallo.. benım gözlerımde numaralı 2 senedır air optix kullanıyordum renkli lens alamay karar verdım cok arastırdım ve rainbow a karar verdım bennde esmerim ve koyu renk gözlerım var lensi taktım ve işte bu dedım benı tanıyanlar harıc kımse anlamıyor lens oldugunu tanıyanlrda cok hoş oldugunu ve lens gibi durmadıgını sölediler profildeki resim lens li hali gözlerimin tek sorun gece cıkarıyorsun ben air optixi hiç cıkarmıyrdum 1 ay gözumden :):) hiç bi rahatsızlık vermıyordu bunu cıkarmayınca olmuyor yardmcı olabildim umarım..

eğer hareli yeşili kullanırsan doğal ve gzl olur hareli gri de var tabi oda renk değştirio sürkli yşl diosan hareli yeşl çok doğal olr .)

X