Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kzlar K ya kullanan var m?

ezzoo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
475
2
36
kızlar şimdi küç yağı sürdüm..acayip bi kaşıntı we az bi yanma oldu..kullanan war mı?? endişelendim birazcık :kedi:
ne bulursam sürüom yaa mafoldumben

intro kullanıyodu diye biliyorum ben ezzoo'cum.

BEN KULLANIYORUM TATLIM CILEK YAGıyla karıstırarak 10 gun oldu nerdeyse ben memnunum.Kasıntı oluyo bendede.Intromda basladı kullanmaya bıde ona sor ıstersen

BEN KULLANIYORUM TATLIM CILEK YAGıyla karıstırarak 10 gun oldu nerdeyse ben memnunum.Kasıntı oluyo bendede.Intromda basladı kullanmaya bıde ona sor ıstersen

tm cnm,,benm yanma otlar çizdi o yüzden oldu galiba..korktum bianda dün..neyseki geçti sonra..

tatlım kaşıntı olması işe yaradığını gösteriyor evet konunu yeni gördüm kusura bakma kullanıyordum ben de ama şu aradar yolda filan olduğumdan dolayı ihmal ettim yağları ama ben de memnundum bir sorun yoktu kaşınma da oluyordu

cnm ben geçen ay daa büyük yol katetmiştim demiştim ya..küç kullanmıştım aceba ondan mı die yağını alayım dedim..şuan krem war ama acayip kaşınıo..yağ 1 defa yaptım..kreme katmayı düşündüm ama ne dersin

tatlım yağla karışımı karıştırırsan emilim zor olur çünkü biliyorsun yağ saatlerce tam emilmiyor

sen yine de dene istersen tatlım ama nasıl bir sonuç çıkar tam birşey söyleyemem bak bence buz masajı da yapıyorsan eğer önce onu yap öğleden sonra ardından yarım saat sonra küç yağı ile çilek yağı karışımını masajla uygula sonra akşam 8 de adaçayını iç masaj yap sonra akşam 10 da yine adaçayını iç masaj yap ve 11 gibi de karışımını sür ki bence 1 saat sonra yani gece 12 de bir daha karışımı sür

adaçayıyla karışımı yap o bile yeter bence ama sen yine de öbürlerini yap ama adaçayıyla karışımın sırası böyle olak sen istersen saatleri değiştirebilirsin ama sırayı sakın şaşma :)

introoooo karışımı iki kez mi sürüyoruz? eneee ben yanlış yaptım o zaman :mymeka:

ben 1 kez sürüyorum ama tatlım göğüsün durumuna göre değişir 2 kez de sürebilirsin ama 1 kez diye bir zorunluluk yok sende gelişme var mı kaçıncı gün

X