kocam tüy döküyor yardım

ipeknaz005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
31
0
acayip dökülüyor gögüs ve sırt kılları ve ben bunları yatakda evde minşk bebegimin parmakları arasında görmekden nefret diyorum.epilasyonada kıyamıyorum çoçişime ne yapmalıyız bu dökülmeyi engellemek için.agda falan demeyın lutfen yazıııııııııık

Aman Allah ım..Bebegınız ya yutsa o kılları :1shok:
Allah kolaylık versın canım.
Ne denırkı sımdı,sımdı sırf kılları dokuluyo dıye de adama agda yaptıramazsın yapmazlar da zaten sanırım.Duzenlı banyo yapıyormu?

başlığa çok güldüm :) sanki evcil bir hayvandan bahseder gibi olmuş :) traş etse olmaz mı ki?
Halamın eşinin (halamın anlattığına göre) de bütün vücudunda tüyler varmış ve düzenli bi şekilde traş ettiriyormuş.

benim kocamda döküyo kaydirigubbakcemile3 yataktan toplamak için özel süpürge bile aldım evin heryerinde o tüyler sinir oluyorum ne zaman biticekkiCADIARZU

haha benim bir erkek a rkadasım oyleydı evıne bır gıttım yumak yumak tugler sagda solda,
aılesı uzaktaydı tek kendısı kalıyordu evde sırf tug topu olmus her yer :))
yerlere basamadım ınanır mısınız kabustu.

neyse tug dokmeyı onleyıcı samupan kullansın bıoder falan

ayyyyyyyyy çok güldum yaaa kedim tüy döküyo der gibi olmuş :roflol: bence tek çözüm lazer

BENıMDE EŞıM AYNI ŞEKıLDE FECı ŞEKıLDE TÜY DÖKÜYOR...

evi bir kere süpürme hemen tüy topları oluşuyor....iğrenç heleki küvet çok pis oluoy ya..

:roflol::roflol: ay arkadaşım çok yaşayasın sen kuşum tüy döküyor gibi kocam tüy döküyor ayyy valla gülmekten yorum yapamıcam başlık süper olmuş :roflol:

Hergün evi süpürmekten yemin ediyorum bıktımm artıkkk.Ev kıl yumağıı gibi oluyorr hegünn eşim eeve gelince başlıyorr fayanslarda parlamaya..bazen diyorumm lütfen şunlarıı kazıtt bıktım artık :))))))kaydirigubbakcemile3

çok kıllı olmalı :)

kuzenlerimin kardeşlerimin kılından bıkmıştım genç kızken. şükür herifimde yok kıl mıl :KK70:

benim bildiğim bir yöntem yok sadece lazer var oda pahalı biraz

bende daha çok kıl var valla kocam kız gibi ..kaydirigubbakcemile3

ay balsurat takvimine bayıldım yaa harikasın :)))

kaydirigubbakcemile3 kız sen çok yaşa emi.demek o kadar bunaltmış kıllar seni..
bide başlığa koptum akannehir süper...akannehir

Aynen laylaylomumm kaydirigubbakcemile3 Valla acıdım.Kılları aldıgım yerler hep sivilce sivilce olduu adamın omuz başları sivilce oldu kıllar çıkamıyo herhal .eşim dediki bak ne hale getiridin :):roflol:

Hay Allah ya...akannehir
Lazere gitsin bence canım...Veya göğsündeki tüyleri kısaltmayı deneyebilir.

X