katı meyve sıkacağını hangi marka almalıyım?

seherozcan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
222
0
yeni evleneceğim katı meyve sıkacağını hangi markası daha kullanışlı bilgi verirsiniz sevinirim.

ben bebeğim oldu diye yeni aldım sinbonun ya kısmet dedim aldım gayetde iyi çokda fazla para vermeye gerek yok.. elektronik eşya birazda şans işi kimi alıyor senelerce kullanıyor kimisi alıyor ertesi gün sorun çıkartıyor

bende yeni aldım arzumun daha kullanmadım ama kullananlar memnun oldugunu soyluyor ınsallah bende memnun kalırım

Anneme sinbonunkini almıştım hiç memnun değil, meyvelerin posaları ıslak ıslak çıkıyor, ucuz diye tercih etmiştim ama paramı yazık oldu.

eğer mutfak robotu almadıysan arzum mutfak robot proset 444 tavsiye ederim annemle şuan bunu kullanıyorum çeyizime de bundan aldım..

her işe yarıyor mükemmel bişey,portakal sık,katı meyve sık,rende yap,blendr olarak kullan,yoğurma makinesi olarak kullan,dilimleme,kesme vs vs çok kullanışlı tavsiye ederim..

ben de arzum katı meyve sıkıcağı kullanıyorum çok memnunum arzumun diğer ürünlerini değil ama katı meyve sıkacağını tavsiye ederim

arzum melas,posa haznesi çok büyük,ayrıca 2000 watt,ben memnunum tavsiye ederim.

bence de en iyisi phillips ,biz de araştırdık ve alacağımız katı meyve sıkacağı phillips.Tavsiye ederim...

yeni evleneceğim katı meyve sıkacağını hangi markası daha kullanışlı bilgi verirsiniz sevinirim.

Seher merhaba. Bende 12 yıllık evliyim, ve 7 aylık bir oğlum var. İlk evlendiğimde dikkat etmemiştim ancak özellikle gelişimini tamamlamamış yani 1 yaşını doldurmamış bebeklerde anne sütünün yanısıra verilen ek besinler için yani meyve sebze, katı meyve sıkacağının metal tabanlı olmaması yani plastik yüzeyli olması gerekiyormuş. Bu yüzden oğlum için plastik tabanlı almaya karar verdim ve King Rabbit K-1080 modelinden sipariş verdim, ayrıca meyveleri tek parça halinde öğütüyor. Sende ileride anne olacaksın buna sende dikkat et :)

X