Arkadaşıma dua edin ne olur

pamuksel

delüüü
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
888
1
Çok sevdiğim arkadaşımın 09.09.2009 da transferi gerçekleşti iki tane embriyo yerleştirdiler. Bugün dr. beta hcgsine baktırmak için gitti dr. ultrasonla baktığında bence tuttular demiş çok sevinmiş derken dr. çok heycanlanmış ilk tüp bebek denemesi saat dr. çıkacak sonucu sizden ricam nolur dua edin çok bekledi çok dr. gitti 7 senenin mükafatını versin güzel Allahım. :nazar:

hayırlı haberlerle doner insallah allah tüm isteyenlerin kucagını bos bırakmasın

:nazar:Arkadaşlar açıklanmış sonuç 240 mış yaşasın inşallah doğumunu da görürüs bebeklerin.

gözü aydın canım arkadaşının rabbim kucağına almayı nasip eğlesin inşallah

ben öncelikle seni tebrik etmek istiyorum belliki arkadaşını çok seviyor ve destek oluyorsun keşke senin gibi bir dostum olsaydı bende tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım çok yakın sandığım bir arkadaşım var sanıyordum ama malesef her seferinde beni yıkan kelimelerini hiç unutamıyorum ve şu anda eşimden başka arkadaşım yok o yüzden arkadaşın çok şanslı onuda tebrik ediyorum inşallah hayırlısıyla kucağınada alır

Kardelenciğim sağol evet arkadaşımı çok seviyorum çünkü o bunu hakediyor eminim sende hakediyorsun sadece yanlış arkadaş tercihi olmuş Allah gönlün gibi güzel birini versin sana da seninde arkadaşın olurum ayıpsın iyilikle kal.

Tebriklerrrrrr maşallah değeri çok güzel 9. gün olmasına ragmen
allah doğurmasını ve kucağına almasınıda nasipetsin

tebrkler........allah taamamına erdirsin inşşşş arkadaşını.........

Kızlar en son gelişme her iki embriyoda çok iyi durumdaymış rahimde hareket edip duruyolarmış maşallah bebeklerimize.:nazar:

Kızlar arkadaşım 16. haftasında bebekleri şimdi çok iyi durumdalar çok şükür 1 ay önce düşme tehlikesi yaşadı arkadaşım perişan olduk diyebilirim dua etmekten ağlamaktan bir haller oldu bize ama çok şükür atlattı güzel Allahım isteyen herkese nasib etsin.

X