Hamilelikte kanama yardım edin lütfen?

ccigdem

ABDULLAH
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
219
10
38
11 haftalık hamileyim, geçen gün ilişkiden sonra çok az pembemsi bi kanamam oldu daha önce olmamıştı. sizce bu normalmi arkadaşlar biraz korktum doğrusu. su an her sey normal gözüküyor hiç bi şey yok .. cevaplar için şimdiden teşekkürler.. herkesin Rabbim gönlüne göre versin..

11 haftalık hamileyim, geçen gün ilişkiden sonra çok az pembemsi bi kanamam oldu daha önce olmamıştı. sizce bu normalmi arkadaşlar biraz korktum doğrusu. su an her sey normal gözüküyor hiç bi şey yok .. cevaplar için şimdiden teşekkürler.. herkesin Rabbim gönlüne göre versin..

bence doktora gorunmelisin canim..belki bir muddet iliskiyi yasaklayacak bir durum vardir...dusuk tehliken olabilir normal degil kanama...

evet canım bence de doktoruna görün bide ara ver ilişkiye bence :)

mutlaka doktoruna gorun derım ben. gebelıkte kanama ve lekelenme derecesı,rengı ve sıddetı ne olursa olsun doktor kontrolu gerektırır bence. gecmıs olsun ıyı haberlerı beklıyoruz...

canım bana doktorum cinsel ilişkiyi bir müddet yasakladı...sen de doktoruna danışsan iyi olur canım

bende 3 aylıkken ilişki sonrası kanamam olmuşt doktor progestan verdi 10 gün ilişkiye girme dedi.Birkaç gün de yat dinlen kanama artmazsa problem yoktur dedi. Dediği gibi de oldu daha sonra kanamam olmadı korkma... Sağlıklı bebek doğuran annelerin yüzde sekseni hamileliklerinin bir döneminde kanamadan şikayet etmişler...

Canım benımde 11.haftada kanamam olmustu iğne vermilerdi bana halada iğne vuruluyorum bence ya doktorunu ara danıs yada git bana hala ilişki yasak sende ilk 3 ay girmesen iyi olur bence yine de danş doktoruna ama .Benim doktorum hiç bir sorunu olmayana ble ilk 3 ay ilişkiyi yasaklıyor

doktora gittim vajinal kanama olduğunu söyledi ilişkiden kaynaklıymış 2 hafta ilişkiyi yasakladı. sonra ultrasonda bebişimi ilk kez gördüm o minicik elleri ayakları rabbim sen nelere kadirsin,doktor kalp atışlarını dinletti okadar duygulandımki ağlamamak için kendimi zor tuttum . yüce rabbim herkese bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin.

X