Doğuma Hazırlık bebegın kalp atıslarıyla cınsıyet tahmınıı kızlarrr

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E

EU3

Ziyaretçi
kızlar eger erkek bebekse bebısımız kalp atısları dakıkada 140 atıyomus en fazlaa eger kızsa bebısımız en az dk da 140 atıyomu yanı kızlar 140 ve uzerı erkekler ıse en fazla 140 atıyomus dogrumu bakalım benım bebısım 164 atıyodu en son tarama testınde dr buyuk ıhtımal kız dedıı sızlerde varmı bılenler kalp atısınıı

canım benım ılk gıttıgımde 150 ydı kalp atısı bebısım erkek
bı arkadasından 177 atıyordu onunda erkek yanı ne kadar dogru bılmıyorum canım

benimde 160 larda atıyordu kızım olcak..

ya sole bı seyler olsada kesın cınsıyet belırlemek ıcınnn yaa delırcem meraktan orta yerımden catlıcammmm

benim 178 atıyodu.. erkek :)

hadı yaaaa demekkı bu tezde foss cıktıı arkadaslarrrrr

cnm halk arasinda erkek bebek tembeldir ,kiz bebek hareketlidir demisler baglamislar olayi su kalp atisina ..bebeklerin geneli uyurr..uyandiklarinda ise dar alanda hareket halindeler..e kalp cihazi ile dinlerken bebek yatiosaa yavas atio kalbi dogal olarakk...bende tutmadi meselaaa iki cocukta daa.s

allah allah ne garıp seyler soylenıo halbukı ben bu yontemle cok umutlanmıstımmmmm

benim 170 atıyordu ve kız.ama inanma böyleşeylere

arkadaşlar ultrason resminde mi yazyoı nerden biliyosunuz kalp atışlarının rakamını.banada söleyin ya merak ettim:uhm:

benim 160 atıyordu ama oğlum olacak büyük ihtimalle öyle dedi doktorum. o yüzden tutmuyor

bence bu yöntem dogru şöyle oluyor ilk gittiginizde doktora yani 5-6-7 haftalık nezaman gittiyseniz yani ozaman ilk kalp atışı dinleniyor ozamanki kalp atışı kaçsa dogru çıkıyor benim ve çevremdeki eşim dostumda herkezde dogru çıktı.. tabikide yinede rabbim bilir allahım saglıkla kucagımıza almayı nasip etsin 2 hamile kaldıgımda yine yazarım..

hiç alakası yok bebegin kalp atışıyla...annenin açlıgı toklugu bile bebegin kalp atışını etkiler...artı olarak bebek eger uyuyorsa kalp atışı yavaş çıkar...

X