hamilelikte göbekteki tüyleri almak

feyza25

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2009
916
5
kızlar benim doğuma 2 gün var hamilelikten dolayı göbeğimde çok fena tüylenme oldu..doktor normal dedi ama ben doğum yapacağım için alsam mı almasam mı bilmiyorum ...Doğum normal olucak ama sezeryan falan olsam çok kötü olur...

Sizce napsam bu durumda olan oldu mu hiç?...Alsam bebeğime zararı olur mu ?.......

Bence alabilirsin bir zararı olacağını sanmam sonuna gelmişsin maşallah.. dilerim doğum kolay oluropuyorumnanaktan

canim ben bunu duymustum yengemde onun yengesi hamile oldugunda göbeginde tüylenme olmustu sonra dogumdan sonra döküldüler bence acele ettme bekle dogumdan sonra dökülürler bekli dökülmese al ozaman

ya bilemiyorum ne yapacağımı gerçekten doktora her gittiğimde utanıyorum eğer dökülecekse almama gerek yok çünki boş yere çoğalmasını sağlicam......

ama her yerimdeki tüyleri aldım tek karnımda var çok komik duruyor...:kedi:

sen hamilesin bide 1 gün kalmış canını yakma boş yere derim ben. sen doğum yapıcaksın bu çok kutsal bişey tüylere o anda kim dikkat edecek boşver ablacım sen,hayırlısıyla doğumun gerçekleşir inşallah

aman bosver ALLAH askina,hem sonradan basin agrin,ordaki,burdaki killar yetmiyomus gibi bide gobeklemi ugrasicam,benimde suan gobegim killi ama hic dert etmiyom,dogumdan sonbra dokuluyolar,iki hamileligimdede boyle idi,,
hem dokulmeselerde cokda tin yani:1closedeyes:

sana hayirli dogum ve saglikli evlat dilerim canim,,,:Saruboceq:

bencede alma sonra ugrasir durursun artik

hem alirsanda bebege niye zarari olsunki vududdaki tuylerin alinmasinda bebege zarari olcagini sanmiorum ilk kez duydum

hayirli olsn simdiden cnm rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin

X