ağda yaparken...

bende merak ediyorum ince tüyleri nasıl alıyorsunuz,bende epilatör kullanıyorum,incelmiş tüyleri almakta zorlanıyorum ,hatta bazı ince tüyleri hiç alamıyorum:KK43:(

bendede aynı sorun var yaa bacaklarımdaki kıllar ne kadar uzasada agda yaptıktan snra ufak ufaktüyle kalıyor tamamen alamıyorum cok sinir oluyorummm :eek:klava: yokmu acaba bunun bi caresi nası alabiliriz o tüylerii :uhm:

Bende tam ağda yapacaktım yaa bende de aynı sorun var üşeniyorum valla!Acısı bi dert temizlemesi bi dert offff offff!Madem alacaktık ne diye çıkıyorki bunlar yaa

kızlar benimde terlediğimden midir nedir küçükleri agdayla alamıyorum o kadar peçeteyle filan siliyorum banamısın demiyor bilen varsa yazsın:jeyyar:

ağda yaparken tüm tüyleri alabilmek için ne yapmalıyız

ufak ufak tüyler kalıyo sinir oluyorum :KK43:

Sanırım onlar kalıp,insanları gıcık etmek için varlar:gitme:
Ne kadar uzatırsanız uzatın,illaki o ufaklıklar kalırlar.
Onlarında görevi,işi zora sokmak demekkikaydirigubbakcemile3
Çare bulabilmiş arkadaşlar varsa bende bekliyorum yorumlarını sabırsızlıkla

ağda bantları işi görürmü acaba
epilatör kesinlikle kırıyor ince kılları ,hatta çok alamıyor bile incelerin çoğunu:KK43:(

ağda bantları işe yarıyor geri kalanları ise ameliyat eldivenleriyle alıyom ben birde ağda yaparken cilt kuru olsun sert olunca hepsini alıyor

epilatorle alıyorum ama bence epilator kokunden almıyor yada ben kullanmmayı beceremiyorum

Ben agda bantı kullanıyorum sansen temiz oluyor ama nadirde olsa tek tük kalıyor.

melishhe ben epilatörle çok iyi alıyordum,kökleride kırmıyordu ama şimdi epilixir kullanmaya başladığımdan beri incelen çok kıl oluştu ,o ince kılları alamıyorum genellikle,yani epilatör ince kılları çok iyi almıyor hepsini çoğunu bırakıyor yada kırıyor .

tek çözüm jilet kızlar.bende alırken küçükler kalıyor,o kadar ugraşıyomki bide kilo var egilmekten boyun fıtıgı olmuşum.mafoldumben

Ağda yapacaksanız bölgeyi küçük tutmanız lazım. Yani ağdayı tüm genital bölgenize yapıştırıp çekmek yerine küçük bantlarla yavaş yavaş almak. Sonra zaten incelir azalır o zaman büyük yapıştırabilirsiniz. Ayrıca tüylerin çıkış yönünü bilmeden asla yapıştırmayın. O da tüylerin kalmasını sağlar hepsini alamazsınız.

X