Şampuan ve Saç Kremleri yardım edin lütfen önerileriniz??

859

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
228
1
Yıkadığında saçı yumusack yapan parlatan ve elektriklenmeyi önleyen.......b sampuan var mı bildiğinsositososito

Memlekete gidiyorum yarın sabahtan...bayram içersnde okuyamayacagm ama dönüşü merakla bekliyorum bayanlar b el atın şu kardeşnzn saçına hadi lütfn =( bu dfn garlı samp. çok begenilmiş bitkiselmş..yumusaklık parlaklıl verirmi ki..?saçım kurudu boyadan artık kimyasallardan uzak durmak istiyorum o yüzden..ince telli ve seyrek saçım..

Memlekete gidiyorum yarın sabahtan...bayram içersnde okuyamayacagm ama dönüşü merakla bekliyorum bayanlar b el atın şu kardeşnzn saçına hadi lütfn =( bu dfn garlı samp. çok begenilmiş bitkiselmş..yumusaklık parlaklıl verirmi ki..?saçım kurudu boyadan artık kimyasallardan uzak durmak istiyorum o yüzden..ince telli ve seyrek saçım..

Hayatim DFN garli gercekten saci cok yumusatiyor fakat benin sac koklerime hic iyi gelmedi, acaip hassaslastirdi bu yuzden sampuani kardesime verdim .Ben mumkun oldugunca dogal urunleri arastirip kimyasallardan uzak bir sampuan bulmak istiyorum!!!lülülülülülü

Canim sac cremleri var onlari kulan benimki yumusacik bebekler gibi

Canim benim saclarim da yumusak oldu yani o konuda bir derdim yok ama inan sac diplerim felaket hassaslasti hatta fircayi degdirdigim an acaip canim yaniyordu, bakalim belkide sadece sac kremini denerim, bilgi icin tesekkurlermirmirmirmir

X