Adet gelmeden önce hamile belirtileri neler olabilir neden şüphelenmeliyim sizce???

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
[sıze="2"][ı]kızlarr
bu hamişlik konusunda okadar çok konu açtımki yakında kk dan kovulabilirim....:)))
napim ama ümit etmekten başka çarem yok bide adetime 10 gün var adet gecikmesinin yanı sıra sizce nelerden şüphelenmeliyim sizce
sizin mutlaka önerebiliceğiniz bişeyler vardır kendinizde yaşadığınız ve bu ay hamile olabilirim dediğiniz belirtiler neler kızlarr[/ı]
[/sıze]

Güzelim herkesin belirtisi farklı, bende adet gecikmesine kadar hiçbir belirti ortaya çıkmadı, hatta hamileyim dediğim aylarda fos oldu ama bu ay tutmadı dedğim ayda hamileydim, sadece reglim geçtikten sonra akıntım çoğalmıştı benim.

ben kokulara karşı çok hassaslaştım, idrarımın rengi değişti, göğüslerim çok hassaslaştı bide karnımda batmalar oldu, en belirgini bunlardı :CüvCüv:

ben kokulara karşı çok hassaslaştım, idrarımın rengi değişti, göğüslerim çok hassaslaştı bide karnımda batmalar oldu, en belirgini bunlardı :cüvcüv:

canım bu belirtiler adet gecikmesinden sonramı oldu idrarın rengi değişti derken benimde idrar renginde yeşile doğru değişme oldu ilgimi çekti yani

Heralde bu ay tutmaz denılen aylarda herkez hamıle kalmıŞ kıme sorsam Öle dıyo ÇÜnkÜ demekkı stres hormonları etkılıyo

hayır önce oldu yani 1 hafta kalasıya başladıbu değişiklikler, rengini nasıl desem çok koyulaştı hatta sarılık mı oldum die düşündüm, ama düzeldi zamanla belki başka bişeydendir

valla bilmiyom ki, ama inşallah hamilesindirde haziran annelerinin arasına karışırsın :Saruboceq:

sadrazam canım benimde reglime 10 gün var birlikte beklicez yani..inşallah hamiş oluruz...

Benimde reglime 10 gün var. Karnımın alt tarafı acayip derecede şiş ve sert. Kasıklarda batma şeklinde kısa süren ağrılar oluyor. İdrar rengimde herhangi bir değişiklik olmadı. Akıntımda fazla yok. Göğüs uçları biraz hassas.

günaydın arkadaşlar benimde adetime 8-9 gün var en büyük belirtim diğer aylara göre kasıklarımın ikisinin de yoğun bir şekilde çalışması inş. bu bayram hepimize hayırlı gelir....

kızlarr benimde reglime 6 gün varr.çook aşırı tatlı birşeyler istiyo canım.sizce bu hamilelik belirtili olabilir mi?yoksa adet belirtisi mii

canım saç dökülmesi bi belirtimi yani bu aylarda herkezin saçı dökülüyo benim saçım da zaten aşırı bi dökülme var kel kalcam nerdeyse eğer öleyse kesin ikiz doğururum

hamiş kalanlar bişeyler söleyin yaaa belki yararınız dokunur bize

canım ben söllim gerçi henüz hamile oldugum kesinleşmedi ama silik de olsa 2. çizgiyi gördüm(reglime 3 gün kala)
benim şikayetlerim şunlar;
kasıklarda hafif kısa süreli batmalar ve sonrasında
kasıklarda ki aşırı sancı sanki adet olucakmışın gibi...
ayakların üşümesi
arada baş agrısı
ben birde çok susuyorum sabah kalkınca sanki çölde kalmışım gibi agzım kuruyo
agızda tuhaf bi tat
ha bi de çok uykum geliyorr

umarım yardımcı olabilmişimdir.
eger gerçekten hamileysem bunları dikkate al derim:)
gerçi herkeste belirtiler aynı olacak diye birşey yok
bünyeden bünyeye degişiklik gösterir.
inşallah hamilesinidr tatlımkaydirigubbakcemile5

X