ilk öpüşme anılarınız

valla kızlar bizimki çok romantik olmuştu onu söyleyebilirim yanee =))))

17 yaşımdaydım yaz aşkımdı,alanyadaydık 20 gün kalmıştık ama bitürlü tanışamamıştık şahısla,sürekli bakışırdık,şanssızlık o ki en son gece tanışma fırsatımız oldu çünkü 20 gün boyunca annemle babam durumu çakmışlar ve atmaca gibi başımdalardı kaydirigubbakcemile3 en son gün biz gidecekken babam eşyaları arabaya yerleştiriyodu fırsat bu fırsat yanına gittim :jeyyar: sarılırken birden dudaklarıma yapıştı akannehir daha önce hiç öpüşmemiştim ama onun maşallahı vardı şaşırıp kalmıştım hiçbişi becerememiştim :roflol: adı öpüşmek deildi çünkü sadece o öpmüştü ben bişi bilmediğim için öle durmuştum :roflol: hey gidiiii günleeerr :1rolleyes:

Vavv ilk öpüşmemizi hatırlıyorumdaa hala unutamıyorum ey gidi günlerrr:roflol::)şimdi eşümm oldu kendisiiiopuyorumnanaktan

ilk öpüşme mi o kadar mamsumdu ki bir daha o tadı bulamadım desem yeridir çok saftım ya hiç bişey bilmiyordum ve çok seviyorum o da beni incitmekten o kadar çok korkuyordu ki ikimiz de heyecanlıydık kalplerimiz pır pır atıyordu ilk çok kısa sürdü zaten ben hiçbirşey anlamadım heyecandan daha sonra 4 yıl boyunca öpüşmelerimiz oldu ve ayrıldık bu tadı bir daha bulamam sanırım

neyse; ben hiç öpüşmemişken hep şunu düşünürdüm acaba beni öptüğünde daha önceden biliyormuş gibi mi yapmalıyım yoksa deneyimsizliğimi belli mi edeyim diye ama anladım ki içinden ne geliyorsa onu yapmalı ve doğal olmalı

Son düzenleme:
biz tanışalı 8 ay olmuştu.. resmen sevgılı gibiydik... hatta elımı bıle tutmuştu yolda yürürken ama resmi olarak bi şey yoktu :KK70: yai sevgılımıydık adı yoktu. neyse bı gece benım panık atak tuttu :KK70: bunu aradım nerdesın dıe hemen bulştuk zaten dışardaymış oda.benı görunce çocuk şok oldu o halde neyın var canım falan filan..neyse sonra onun yanında kendıme geldım aradan 1 saat geçti hala onunlaydım.sarılmştı bana o an göz göze geldık dedıkı bana "öpim mi?" ben tabı kaldım ne dıceğimi bilemıyorum .. sevdığim insan sonçta.. kısık bı sesle bilmem öp demeye kalmdn ööptü benı bnde tıkk yok ama :KK70: daha önce hiç öpüşmedım kmseyle.sonra bu kendını çektı bana baktı gülümsedı tekrar öptü dedım kızım ayıp olmasın snde bişeyler yap :KK70: bende başladım öpmeye.öyle öpüşmüştük bıraz uzun süreli olmuştu.sonra dedım napıoruz bız ?bız neyız ki ?oda dedıkı sence artık sevgılı değilmiyiz deyınce :KK70:sımıskı sarılmştık ... çok güzldı ya:KK70: o gece eve geldım ama böle salak gibi bişe oldum .. durup durup gülüyorum o an aklıma gelıyo.gece uyuyamamıştm .sürekli dudaklarımı tutuyodum ... aşkım benım ya:KK70: ALLAH BOZMAZ ıNŞAALLAH

:kedi:

ay bizimki hiç masum degildi yaaaa :eek:lmaz:

benimki bekar evinde yaşıyordu arkadaslarıyla beni bir gun zorla oraya cagırdı hiç gitmesdim o gun gidecegim tuttu :umursamaz:

sonracıma oturduk azcıkta sohbet muabbet felem sora bu yanıma yanıma yaklaşıo içimden diyom keşke gelmesedim :kedi:

sonracıma elini dizime koydu bi elide omzumda akannehir

bayılcaktım nerdeyse daha cok yeniyiz korkuyom zaten kotu bişi edcek die akannehir

neysem soracıma bu yaklaşıo ben kıyın kıyın kaçıom kaydirigubbakcemile3

sora tuttu bi yapıştı bu bana akannehir

hem opuşuom hemde nası yabsamda benden vazgecemese diye plan yapıom hani ilk opuşme cok etkiliymiş ya kaydirigubbakcemile3

ay sora baktın bunun eller benim memişte akannehir

:mymeka:

içimden didimki yandın kısım ustune cullansa nasıl kurtulcan film kareleri saniyelik gecti gozlerimin onunden :teselli: :eek:

sora kaçtım hemen tabi hatta bana korkuyomusun benden demişti yaaaaa cok utanmıştım yooo nie korkuyumki demiştim naniknanik

oysa uc bucuk atıyom diyom ben ne yaptım adam şeimi elledi delikafadulden

neysebi gun kapıma sarhoş dayanıp bizimkilere ben kızınızı istiyom naraları atınca anladımki adam beni seviyo :eek:

ondan sorasındada hiç kaçmadım açıldıkca acıldım mubarek kabak çiçeği gibi delikafadulden

Çok güldüm ya.Allah iyiliğini versin emi:roflol:

yanağını öpmeye yeltenirken,hain planının kurbanı oldum.. kafasını bi çevirdi,:1ninca: ,dudağından öptüm :bbo: ben kendimi çekip,o abanınca abuk sabuk bişiler oldu işte.. hiç beğenmedim :dilcikar:insan ilk öpücüğü romantik bişiler düşünerek planlar.. ama nerdeeee.. bende güzel bi anı değil

bende 13(yaz aşkımdı ozmn arada ayrıldık falan ama şuanda 6 yıldır beraberiz) yaşında şimdi hala devam eden aşkımla öpüştüm.hamile kalcam die günlerce ağlamıştım kaydirigubbakcemile3

bende 13(yaz aşkımdı ozmn arada ayrıldık falan ama şuanda 6 yıldır beraberiz) yaşında şimdi hala devam eden aşkımla öpüştüm.hamile kalcam die günlerce ağlamıştım kaydirigubbakcemile3
allahh iyiliğini versin yaaaakaydirigubbakcemile3

benım de hıc romantık degıldı ,:dilcikar:

bırgun parkta oturuyorduk dıologları hıc hatırlamıyorum ,nasıl gelıstıgını de hatırlamıyorum cokk uzun zaman oldu yahu :nazar:

bı baktım yüzü yüzümde ,onun gozlerı kapalı benım gozler faltaşı gıbı acık

ıgrenmıstım resmen ,üzerimden atmaya clısmıstım..:mymeka:

ertesı gun oldu ,ben dershaneye gıdıyorum onun claıstıgı yerden gecıyordum ,hergun kapıda bekleyen adam yoktu ,dershaneye gıttım pencereden bakıyorum yok ,:umursamaz:sureklı bkaıyorum yıne yok :umursamaz:,cep telefonları da yaygın degıl hıc ,düşünün yni yıl kaç ,akannehir

dönüşte baktım yıne yok akannehir

,nasıl aglamıstım ,beni öptü de şimdi ortalıklarda yok dıye ,salak mıyım neyım..kaydirigubbakcemile3

sonra hastaymısta ıse gıtmemış ,:umursamaz: mirmirmirmir

kocamla olan romantıktı ama en azından buna göre delikafadulden

benmde kafede otururken sordus eni öpebilrmiyim die bende yanaktans andım öpp nolcakki dedim oda ama kırmızı duduakalrından dedi bende höh akannehir diye kaldım sonra piki tmm dedim tabi ebn oturdugum kaltuga iice gömüldüm garibim öpmeye calıstı küçük bir öpcük kondurdu ben tani ööle durum ama sonra kıpkırmızı oldum yaa çok utandım çoook :) şu andada nişanlım olur benim koca bebikim :)))

yani bu ''piki'' den sonra senin koca bebikin iyi tutmuş kendini
piki hakaydirigubbakcemile3
benmde kafede otururken sordus eni öpebilrmiyim die bende yanaktans andım öpp nolcakki dedim oda ama kırmızı duduakalrından dedi bende höh akannehir diye kaldım sonra piki tmm dedim tabi ebn oturdugum kaltuga iice gömüldüm garibim öpmeye calıstı küçük bir öpcük kondurdu ben tani ööle durum ama sonra kıpkırmızı oldum yaa çok utandım çoook :) şu andada nişanlım olur benim koca bebikim :)))

Bak seninki yine gentelmenmis, soruyor birde boshayallersmile

Benim herif hic sormadan paldir küldür vallaha:mymeka:

amaan benimkini hiç sormayın düğüne bi kaç gün kala birileri sokmuş kafasına bunun hiç öpüşmediniz mi diye yani dolduruşa gelmiş öyle
kılıç kalkan mı oynadık öptü mü anlamadım
hiç hayal ettiğim gibi olmadı hiçalsanaalsanasmile
anısı çok kötü kaldı bende:a015:

Son düzenleme:
hah al işte benimkinden de o kadar:mymeka:

Ama bizde zaman faktörüde vardi.

Nisanliydik Iki haftaligna izine gitmistim türkiyeye, sonra bana diyorki.
Ben daha sen gelmeden bunun planini yapmistimguclubacismile, iki hafta kalip gideceksin, birde soracakmisim pehhh!!
benneyaptımki

okulun ağaçlandırma arazisindeydik.çok ormantikti yanii..kaç gün önceden planlamıştık.walla..saçma ama öle..sormuştum deneyimli kızlara önceden..ne aptalmışım..elimle de denemiştim.tatbikat yani.
sonra bişey anlamadım ama ağladım.niyeyse.bişeycik de anlamamıştım.ama ayakkabılarımı çok net hatırlıyorum.olay bittikten sonra sadece onlara bakmıştım da:gitme:

kaydirigubbakcemile3 ayyy öldüm gülmekten şahsen ben hiç haz etmem planlanan seylerden kaydirigubbakcemile3 demek ilk öpücüğünde seni ormana götürdüler hıaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

Deli gibi aşıktım ona doğum günümdü o akşam öptü heyecandan ellerim ayaklarım tir tir titriyodu ah ahhh herşeyin ilki ne masum ne güzel

X