ilk öpüşme anılarınız

Evlendiğin kişiye geçmişe dair fazla birşey anlatılmamalı. Hatta bu tarz hiçbir şey. Olmamış gibi. Tabii diğer taraftan da tövbe edilmeli. Büyük günah... Mezara koyup öyle evlenilmeli. Tertemiz bir başlangıç için bu şart. Benim kuzenim gitti anlattı her haltı eşine. 7-8 yıllık evliler hala yüzüne vuruyormuş. Çok aşağılayıcı değil mi ? Ayrıca en başta güven kaybı yaşanıyor. Bence geçmişi öldürmeli. :S

Yaa bu topiği yerim :) bizimki de cok güzeldi o günlere gittim bir an :) 1 yildan fazla olmustu beraberligimiz artik benimki acik acik öpmek istedigini ima ediyordu ben evet diyemedigim icin hayir diyordum :KK51: istiyordum ama evet demek olmuyordu iste, zaten beyefendi de imada bulunuyordu sadece :KK22:
bir gün uzun zaman sonra buluşmuştuk sinemadan çıktık akşamdi, karanlik heryer :) disarida bir park gibi bir yere oturduk oyle romantik romantik konusuyorduk bir anda döndü öptü :oops: 10 saniye olmadi ben geri çekildim utanctan tabi hic konusmadik hatta ben utanctan gozlerim kapali duruyodum basim sevgilimin omzunda. Biraz zaman gecti cok mutluyum harikaydi dedi kulagima, ikimiz icin de ilkti zaten :) ay nasil heyecanliydi ilk defa kalbinin oyle attigini hissettim :) sonra nasil oldu anlamadim 5 dakika sonra tekrar öpüştük ama o daha guzeldi en azindan çocugun opmesine izin verebildim biraz :KK51:

Bu konuda mutlaka yorum yapmak istiyorum :) benim mükemmel bir sevgilim var çok tatlı çok yakışıklı romantik mükemmel komik sahiplenici her şey var sadakatli ilgili anlayışlı.. ve dahası.. allah herkese nasip etsin :) bizim yaklaşık 5 senelik bir ilişkimiz var ama 4 senesini telefondan görüşerek geçirdik uzaktık. ve bu zamanlarda hep hayal kurardık :) sevgilim hep her akşam konuşurken mesela mesajda gel bakim kucağıma otur sarıl derdi öperdik :) sonra ilk gerçek öpücük anı .. :) buluştuk. bi cafede ama tek biz varız gizli bir cafe. bir an bile sarılmayı bırakmadı elleriyle saçlarımı okşayıp iltifatlar ederken birden dudaklarıma yapıştı .. allahım :) ilk öpücüktü alayamadım ne olduğunu hızla öpmee devam etti o güzel gözleriyle gülümsüyordu sevgi dolu bakıyordu .. alt dudağımı öyle bir öptü ki gözlerimi kapattım bende kendimi akışına bıraktım düyanın en güzel hissi diyebilirim :) sonra o öptükçe bende öptüm elleri belimdeydi beni kendin çekti deli gibi öpüştük :) bulutların üstündeydim sanki sonra ayağa kalktık sarıldık öpüştük ama en güzel öpüşme sahnelerine taş çıkarır :)) boynumu bir öpüşü vardı mutluluktan ölücem sandım hiç bitmesin istedim :) sımsıkı sarıldı gözlerime baktı ben 21 sene boşuna yaşamışım dedi seni öpmediğim her an sensiz nefes aldığım her an kayıpmış dedi sürpriz çiçekler çıkardı deli gibi öpüştük o dudaklarının sıcaklığı .. özellikle alt dudaktan öpüşün :) dünyanın en güzel hissi.. allah bu mutluluğu herkese yaşatsın hep istiyorum ben :))

Ya arkadaşlar şimdi benim ilk öpüşmem yani pek öpüşme denilemez ama işte 2 hafta önce oldu kendimi geri çektim falan bayağı sinirlendim kızdım falan o da çok üzüldü zorla yapmış gibi hissetti.Neyse bunun haftaya doğum günü var böyle bi şeye izin vermeli miyim? Hâlâ öpmek istediğini hissedebiliyorum ne yapmalıyım ya daha önce kimseyle öpüşmedim ki ne olur nasıl olur off ecel terleri döküyorum ya aslında bana verebileceğin en güzel hediye seni öpmeme izin vermen olur falan demişti ne yapmalıyım?????

Ilk opusmemi yazmistim ama o kadar heyecanli fena opusmeden sonra gecen hafta sonuyasadigimiz kadar hic heyecan olmadi herhalde. Onlara gittigimde annesi kuzeni bir sürü insan var evde. Nisanlim da annesiyle arasi bozuktu odadan cikmadi. Bende tabak hazirladim yiyecek götüreceğim odasina. Icimde hin planlar vardi itiraf ediyorum :) ama o benden önce yakaladi. Girdim masaya biraktim. Hal hatir biraz konustuk.. sonra belimden bi tuttu bende yanagina egildim öpecegim ya.. ama o beni öptü gitti dudaklar bir de kizardi mi diye aynadan kontrol ediyorum ahaha kipkirmizi bir suratla ciktim herhalde direk mutfaga attim kendimi..

bende hızlı davrananlardanım :KK70: ilk öpüşmem ilk aşkımla olmuştu ilk görüşte aşık olmuştuk o benden büyüktü ama ikimizde küçüktük :KK70: bi arkadaşımın doğum günüydü sitede kutlama yapılcaktı oturuyoduk deniz kenarında birsürü kişi bende ilk kez bi arkadaşımın partisindeyim ve ailesiz neyse oturuyoruz bekliyoruz falan sonra bi baktım karşıdan bu geliyo resmen nefes almayı unuttum oda dondu kaldı neyse tanıştık falan titremekten konuşamıyorum çocukla oda benden çok farklı değil neyse zaman geçti biz birbirimizden başka hiçbişeyle ilgilenmiyoruz sonra hadi gel biraz yürüyelim iskeleye doğru dedi tamam dedim yürüdük iskelenin en ucuna oturduk çocuğun yüzüne bakamıyorum biyandanda anlamıyorum nası yabancı bi duygu daha tanışalı 2-3 saat olmuş falan ben bnunları düşünürken çocuk demezmi ben daha önce hiç böyle bişey hissetmedim ölücekmişim gibi hissediyorum diye ben tabi resmen yerle bir durumdayım sıcak bastı konuşamıyorum bi cesaret başımı kaldırdım yüzüne baktım oda bana baktı hiçbişey söylemeden yavaşça çenemi tuttu başımı kaldırdı ben zaten gözlerimi kapadım utanıyorum bakamıyorum bide dokununca çarpıldım sanki sonra öptü benim kalbim boğazımdan çıkıp lönk diye düşecekti önüme. 4 yıl boyunca bi dargın bi barışık sürdü gitti sonra bitti ama hayatımda hiçbir erkek bana onun hissettirdiğini hissettiremedi anlatırken bile kalbim boğazımda attı ilk diyemi yoksa hala aşkmı yoksa sadece tutkumu onuda anlamış değilim hiçbizamanda anlamadım. vay beeeee ne günlerdi

Ilk öpüşme haha
Hiç unutmam ilk hoşlandığım çocuk tam bir belalı okulda herkes korkardı bana çıkma teklifi etmişti bende bağırıp çağırıp kabul etmemiştim hoşlanıyordum ama ben senin bildiğin kızlardan değilim bukadar kolay kabul etmem demiştim gelip yapılmıştı dudaklarıma tokat atmıştım sonrasında donup kalmıştım ne değişikti çocukluk işte hiç Korkmazdım vurarak şakalaşıyordum felan ahh ah:)

bende hızlı davrananlardanım :KK70: ilk öpüşmem ilk aşkımla olmuştu ilk görüşte aşık olmuştuk o benden büyüktü ama ikimizde küçüktük :KK70: bi arkadaşımın doğum günüydü sitede kutlama yapılcaktı oturuyoduk deniz kenarında birsürü kişi bende ilk kez bi arkadaşımın partisindeyim ve ailesiz neyse oturuyoruz bekliyoruz falan sonra bi baktım karşıdan bu geliyo resmen nefes almayı unuttum oda dondu kaldı neyse tanıştık falan titremekten konuşamıyorum çocukla oda benden çok farklı değil neyse zaman geçti biz birbirimizden başka hiçbişeyle ilgilenmiyoruz sonra hadi gel biraz yürüyelim iskeleye doğru dedi tamam dedim yürüdük iskelenin en ucuna oturduk çocuğun yüzüne bakamıyorum biyandanda anlamıyorum nası yabancı bi duygu daha tanışalı 2-3 saat olmuş falan ben bnunları düşünürken çocuk demezmi ben daha önce hiç böyle bişey hissetmedim ölücekmişim gibi hissediyorum diye ben tabi resmen yerle bir durumdayım sıcak bastı konuşamıyorum bi cesaret başımı kaldırdım yüzüne baktım oda bana baktı hiçbişey söylemeden yavaşça çenemi tuttu başımı kaldırdı ben zaten gözlerimi kapadım utanıyorum bakamıyorum bide dokununca çarpıldım sanki sonra öptü benim kalbim boğazımdan çıkıp lönk diye düşecekti önüme. 4 yıl boyunca bi dargın bi barışık sürdü gitti sonra bitti ama hayatımda hiçbir erkek bana onun hissettirdiğini hissettiremedi anlatırken bile kalbim boğazımda attı ilk diyemi yoksa hala aşkmı yoksa sadece tutkumu onuda anlamış değilim hiçbizamanda anlamadım. vay beeeee ne günlerdi
Kaç yasındaydın ve hala görme imkanın varmı cocugu :KK51:
Çok heyecanlı :confused:

:KK200::KK200::KK200::emir_bebek:Bizde eşimle basta telefonda konusurduk...
Ben cok utanırdım...
Ama telefon da olunca saldım bayıra mevlam kayıra ...:KK70:
Neyse ayrı sehrlerde oldugumz içn bi şeklde telefonda iltifatlar öpmeler şunlar bunlar.. Hatta telefonda bile öptürmüyodum basta..sonra öptüm bile diyip kaçıyodu :KK68:
İlk geldiğinde ben şaşkın şaşkın oturuyorum agzımı bıcak acmıyo...:KK60:
Yaklasıp önce saclarımı oksadı,
Sonra yüzümü,
Bi an kendmi çocuk gbi hissettim:emir_bebek:
Sonra...:KK23::KK23:
Karmasık duygulaaaaarrrr....
Neye ıgradgmı sasırdım ...
İlk ve sonum ...:KK200:

Kaç yasındaydın ve hala görme imkanın varmı cocugu :KK51:
Çok heyecanlı :confused:

çok küçüktüm ben daha 7. sınıf yada 8. sınıftaydım oda liseye yeni geçmişti çok tatlı ve masumduk çocuktuk çok güzeldi art niyet yok çıkar yok lise 3 e kadar sürdü artarak ama olmadı bi geleceğimiz yoktu büyüdükçe bazı şeyleri görüyosun işte ben koleje geçtim çevrem hep değişti onun babası iflas etti liseden ayrıldı uyuşturucu kullanmaya başladı busefer ben sürekli takip etmeye çalışıyodum gün geçtikce arttı krizleri ben busefer kendi hayatımdan vermeye başladım uzaklaşsın bıraksın diye gözümün önünde eridi gitti busefer yoruldum ama çok severek ayrıldım sonra üniverste falan oda çok seviyodu biliyorum bana hep bigün bitsede biz birbirimizi asla unutamayız bu farklı bişey derdi öylede oldu zaten benim hayatıma başkası girdi onun naptığından hiç haberim yok aynı şehirde yaşıyoruz ama 6 yıldır hiç karşılaşmadık ama diyorum ya hala düşündükçe kalbim küt küt atıyor şuan hayatımdaki insanıda çok seviyorum gerçekten çok seviyorum ama işte ofarklı bişeydi şuan bile düşündükçe heycanlandıran bişey

Son düzenleme:
X