ilk öpüşme anılarınız

anaaam hem üniversitede yaşadın hemde ayakkabılarına baktın ağladınkaydirigubbakcemile3 benden bamyacısı yokmus atladım valla çocugun üzerine tabi gerisini anlatmayayım aklinialirimsmile ama napim ateşle barut yanyana durmazzaklinialirimsmile

napim :umursamaz: sende görsen dayanamazdın :umursamaz: ama öle deilmi ya ne var masum bi öpücük Şenizaklinialirimsmile

Son düzenleme:
bizde resim atölyesindeydik.Tek başımızaydık.O zamanlar 6. ayımızdaydık.sarılmış oturmuşken yanağımdan öpüyordu,ardından dudağıma küçük bir öpücük kondurdu. Hemen sonrada öpmeye başlamıştı beni.tabi ben birşey bilmediğimden öylece duruyordum.utanmıştım baya.

kızlar mesela bende hiç öpüşmedim ve beceremicem gibi gelio kendimi öle akışına bıraksam olur mu sizce:KK70:

bi cafeye gitmiştik. Üst kata oturalım dedi rahat rahat, peki dedim. cıktık. Sonra dondurmalarımızı söylemiştik. Tesadüfende üst katta kimsecikler yok, bitanem ve ben hariç. Neyse sohbet ediyoz bi yandan dondurma yiyiyorz opuyorumnanaktan . Benimkinin tadınada bakmak istermisin diyor. Yok böyle iyi dedim kaydirigubbakcemile3. Neyse sevgilim sonra kendi dondurmasını bana yedirdi aklinialirimsmile. Sonra baktım bana yakınlaşıyor, bi yapıştı dudağıma, napacağımı şaşrıdım ilk dona kaldım resmen :kedi:. Bi kaç saniye sonra alıştım tabii. Buz gibi ikimizin de dudağı bide tatlı tatlı tadı vardı dondurmadan dudağının kaydirigubbakcemile3 . Güzel çok güzeldi :eek: . Şımdi burda olsada doya doya öpebilsem :kedi: boshayallersmile

Son düzenleme:
aynen öyleeeee :kedi:
ilk tecrübe böyle tatlı tatlı oldu bende opuyorumnanaktan

bende hic bi erkegi öpmediiim öpüsmek kalsin elini bile tutmadim şakkıdı hic biseyin nasi bi duygu oldugunu da bilmiyorum haliyle ama kusanlara vs. cok güldüm yazik ya delikafadulden

opuyorumnanaktan ben ilk öpüştüğümde 8 yaşımdaydım :KK70: hiç unutmam evcilik oynuyoruz kaan diye bi çocuk ( nası da hatırlıyorum :jeyyar: ) işte karı koca rolleri evcilik sonra biz kaptırınca bi öpüştük bi öpüştükk behlülle bihter halt etmişşşşş o derece daha veletiz ya düşünün sonra o başka okula gitti falan kapandı bu hikeye :KK70: inanın 8 yaşımdan beri öpüşmüyorumm inşallah dudaklarımı hak eden beyefendi yakında bnm olurda artık bnm için hakiki ilk öpüşmeyi anlatırım size :icecream:

opuyorumnanaktan ben ilk öpüştüğümde 8 yaşımdaydım :KK70: hiç unutmam evcilik oynuyoruz kaan diye bi çocuk ( nası da hatırlıyorum :jeyyar: ) işte karı koca rolleri evcilik sonra biz kaptırınca bi öpüştük bi öpüştükk behlülle bihter halt etmişşşşş o derece daha veletiz ya düşünün sonra o başka okula gitti falan kapandı bu hikeye :KK70: inanın 8 yaşımdan beri öpüşmüyorumm inşallah dudaklarımı hak eden beyefendi yakında bnm olurda artık bnm için hakiki ilk öpüşmeyi anlatırım size :icecream:

kaydirigubbakcemile3 canim sende baya erken tecrübe kazanmissin delikafadulden saka bi yana beni de 4.sinfita bi cocuk öpmeye kalkmisti o korkuyla yüzüne tükürmüstüm

:kedi:

ay bizimki hiç masum degildi yaaaa :eek:lmaz:

benimki bekar evinde yaşıyordu arkadaslarıyla beni bir gun zorla oraya cagırdı hiç gitmesdim o gun gidecegim tuttu :umursamaz:

sonracıma oturduk azcıkta sohbet muabbet felem sora bu yanıma yanıma yaklaşıo içimden diyom keşke gelmesedim :kedi:

sonracıma elini dizime koydu bi elide omzumda akannehir

bayılcaktım nerdeyse daha cok yeniyiz korkuyom zaten kotu bişi edcek die akannehir

neysem soracıma bu yaklaşıo ben kıyın kıyın kaçıom kaydirigubbakcemile3

sora tuttu bi yapıştı bu bana akannehir

hem opuşuom hemde nası yabsamda benden vazgecemese diye plan yapıom hani ilk opuşme cok etkiliymiş ya kaydirigubbakcemile3

ay sora baktın bunun eller benim memişte akannehir

:mymeka:

içimden didimki yandın kısım ustune cullansa nasıl kurtulcan film kareleri saniyelik gecti gozlerimin onunden :teselli: :eek:

sora kaçtım hemen tabi hatta bana korkuyomusun benden demişti yaaaaa cok utanmıştım yooo nie korkuyumki demiştim naniknanik

oysa uc bucuk atıyom diyom ben ne yaptım adam şeimi elledi delikafadulden

neysebi gun kapıma sarhoş dayanıp bizimkilere ben kızınızı istiyom naraları atınca anladımki adam beni seviyo :eek:

ondan sorasındada hiç kaçmadım açıldıkca acıldım mubarek kabak çiçeği gibi delikafadulden

:roflol::roflol::roflol::roflol:

sacma bi soru olcak ama sırnaşık şey bi öpüsme ne kadar sürüyo anlasilan ilk bi masum öpücükle basliyo hersey ondan sonra basliyo asil öpüsme ama nasil bitiyo ciftler geri cekilince mi :teytey: kusuruma bakmayin biseyden haberim yok sormam lazimdi icimde kaldi

sacma bi soru olcak ama sırnaşık şey bi öpüsme ne kadar sürüyo anlasilan ilk bi masum öpücükle basliyo hersey ondan sonra basliyo asil öpüsme ama nasil bitiyo ciftler geri cekilince mi :teytey: kusuruma bakmayin biseyden haberim yok sormam lazimdi icimde kaldi
ilk öpüşme tecrübesiz olduğun için kısa sürüyo yani bende öyledi :eek:. Ama sonraki baya baya uzun sürüyor, nefesiz kalana kadar :kedi:. Daha sonrakileri kısa kısa da olabiliryor, sadece böyle masum bi öpücük konduyorsun bazen Şeniz bazende up uzun. yani karşılıklı isteğe göre kaydirigubbakcemile3
ayyy utandım heee :kedi: :kedi: :kedi:

ilk öpüşme tecrübesiz olduğun için kısa sürüyo yani bende öyledi :eek:. Ama sonraki baya baya uzun sürüyor, nefesiz kalana kadar :kedi:. Daha sonrakileri kısa kısa da olabiliryor, sadece böyle masum bi öpücük konduyorsun bazen Şeniz bazende up uzun. yani karşılıklı isteğe göre kaydirigubbakcemile3
ayyy utandım heee :kedi: :kedi: :kedi:

sagoool canim dert etmemi gerektircek bisey yok demekki , ztn ilkinde cok utanirim ben o yüzden kisacik yeter :teytey: sonra acildikca acilirim bende

sagoool canim dert etmemi gerektircek bisey yok demekki , ztn ilkinde cok utanirim ben o yüzden kisacik yeter :teytey: sonra acildikca acilirim bende
yok canım ne dert yapıcan. Sadece rahat ol sıkma kendini, gerisi gelir zaten :kedi:

11 sene evvel beni ilk erkek arkadaşım öpmüştü.

ılişkimize ara verecektik o gün. Sahilde bankta otururken kapat gözleirni bşrşey yapıcam dedi. Yapacağını hissettim. Ne yapacaksın dedim. birşey yapıcam sen kapat gözlerini dedi beni öptü. Biz ayrılacaz ya bunu yapmamalıydın dedim yanlış oldu dedim. O gün akşam aramıştı sanırım. ılişkimiz bir süre daha devam etmişti.

ben çok ağlamıştım.daha kimsenin elini bile tutmadan yani gözüm açılmadan 18 yaşında ilk öpücük geldiğinde tecavüze uğramış gibi ağlamaktan canım çıkmıştı.eve gidincede kafamı yerden kaldıramamıştım.şimdiiiiiii ooooooooooooo yırtıldım iyice :)))) öpemediğim adama sevgilim mi derim ben.

kaydirigubbakcemile3 canim sende baya erken tecrübe kazanmissin delikafadulden saka bi yana beni de 4.sinfita bi cocuk öpmeye kalkmisti o korkuyla yüzüne tükürmüstüm

:roflol: baya erken oldu evet küçükken çok öpüştüm öyle ya 2 sınıfa giderkenki çıktığım vardı onlada epey öpüşürdüm bir gün annm gördü daha bu yaşta ne bu acele dur bi büyü önce ondan sonra sev öp ama herkesi değil!! demişti :KK70:

X