Sivilce izleri, geniş gözenekler ya da sivilceli ciltler için ürün tavsiyesi

pritt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
22
5
Hanımlar gördüm ki çoğumuz bu sorundan dolayı müzdaribiz.

Ben 15 li yaşlarımda aşırı derece sivilceli bir cilde sahiptim. bir sürü tedavi denedim doktor gözetiminde, en sonun da 16 yaşımda iken bana kırmızı reçete ile satılan, bir çoğunuzun da bildiği raoccutane adlı ilacı verdi. 6 aylık bir kullanımın ardından çok büyük oranda kurtulmuştum. üzerine de izler için bir dizi ilaç yazdı ama onları o zamanlar kullanmamıştım.

şimdi 20 yaşındayım. sivilcelerim hala çıkıyodu tek tük.. bi kaç ay önce t-shopta alışveriş yaparken satıcılardan biri geniş gözeneklerin ve sivilcelerim için bir maske önerdi.
normalde pek bakmam öyle ürünlere ama erkek arkadasımın da ricası üzerine ürünü aldım denedim.
"innova beutinova" diye bir maske.. ama ilk kullanımda farkı hissettim. müthiş bi ferahlama hissi veriyo. maskeyi ilk uygulamamda yıkadıktan sonraki yarım saat için cildim pürüssüz oldu. sonra tekrar belirdiler hafif hafif.. Sabırla kullandım ve her geçen günpürüssüzlük daha uzun sürdü. şimdi mükemmel diyemem ama gerçekten cildim bir hayli toparlandı. erkek arkadaşımda durumdan çok memnun.. :eek::eek::eek:

ürünü bütün t-shoplar bulabilirsiniz. ben hep orda rastladım. 15 maskelik bir paketi maximum 30 tl gibi bir fiyattı.

ilk 2 hafta haftada 2 kez, sonra haftada bir kez olarak kullanmamı önerdiler. karma bir cilde sahibim. cilt tipinize göre kullanım önerileri değişiyor.
a.s.a.s.
benim tereddütsüz önerebileceğim bir ürün.

Tatlım teşekkürler Peki izmirde de var mıdır

İnnova'nın ürünlerini hobi parfümerilerde bulabilirsiniz.
Benim nefret ettiğim ve hiçbir işe yaramayan bir markadır.kötükedihüso
Set olarak aldığım ve çöpe attığım ürünler...:gitme:

acaba cilde uyumuna göre değişen bir ürün mü.. benim şimdiye kadar cildime en iyi gelen ürün.. keşke sen çöpe atmadan gelseydim :KK43: :KK43:

hatta dün akşam maskeyi yaptım.. bugün üzerine makyaj.. madonna nın türkiye şubesi yakıştırmasını bile işittim hakkımda (biraz abartı da olsa) insanlar cildimin düzelmesi hakkında müthiş yorumlar yaptılar...

O zaman şöyle bir öneri getiriyim : kullanmayı düşünen arkadaslara kullananlar (ben seve seve yaparm) içinden bi tane maske paketini yollarız.
En azından bi fikri olur kullanıcakların ya da ürünü alırsalar ve memnun kalmazlarsa ben memnun kalmayanlardan satın alabilirim ürünü.

acaba cilde uyumuna göre değişen bir ürün mü.. benim şimdiye kadar cildime en iyi gelen ürün.. keşke sen çöpe atmadan gelseydim :KK43: :KK43:

hatta dün akşam maskeyi yaptım.. bugün üzerine makyaj.. madonna nın türkiye şubesi yakıştırmasını bile işittim hakkımda (biraz abartı da olsa) insanlar cildimin düzelmesi hakkında müthiş yorumlar yaptılar...

O zaman şöyle bir öneri getiriyim : kullanmayı düşünen arkadaslara kullananlar (ben seve seve yaparm) içinden bi tane maske paketini yollarız.
En azından bi fikri olur kullanıcakların ya da ürünü alırsalar ve memnun kalmazlarsa ben memnun kalmayanlardan satın alabilirim ürünü.

Haklısın canım maalesefki her ürün her ciltte aynı olulu tepkiyi vermiyor.
Bir de bir markanın tüm ürünleri çok iyi olmuyor. Mesela bu innovada jel ve toniği hiç sevmedim ben. Yağlı ciltler için çok yetersiz gözeneklerim daha da açıldı onları kullandığım üre boyunca.:gitme:
Maskesini sevmiştim, ama mucizevi bir etkisini görmedim. Maskenin tester şeklinde bir ürünü satılıyor.
Merak edenlerin onu alıp denemesini öneririm. kira gibi bir şeydi fiyatı Hobi parfümeride. En azında işe yarayıp yaramadığını görürsünüz paranızı çöpe atmadan.:eek:

Ben yalnız bu maskesini kullanıyorum ve çok memnunum. Diğer ürünleri için gerçekten yorum yapamıcam.

Sivilceli ciltlere tek ve tek önerim ÇİNKO. Azıcık çinko takviyesi nelere kadirdir bilseniz. A vitaminiyle beraber alınan çinko vücutta 100 kadar enzimi harekete geçirir. Cilt sorunlarında, ki özellikle akneli yüzlerde etkilidir.Cilde sıkılık ve gerginliği veren kolajen ve elastin üretime yardımcı olur böylece zamansız kırışmayı önler.
Hadi kızzlar çinko takviyesi almaya :eek:

Sivilceli ciltlere tek ve tek önerim ÇİNKO. Azıcık çinko takviyesi nelere kadirdir bilseniz. A vitaminiyle beraber alınan çinko vücutta 100 kadar enzimi harekete geçirir. Cilt sorunlarında, ki özellikle akneli yüzlerde etkilidir.Cilde sıkılık ve gerginliği veren kolajen ve elastin üretime yardımcı olur böylece zamansız kırışmayı önler.
Hadi kızzlar çinko takviyesi almaya :eek:

Ama öncelikle vücudun çinko eksikliği var mı baktırmak lazım. Muhakkakki fazlasının zararı vardır diye düşünüyorum.yerimseniben

Benim sivilce sorunum regl dönemi haricinde yok yalnızca büyük gözeneklere sahip karma bir cildim var. Bu beni çok rahatsız ediyor. Sizce napmalıyım?

Son mesajın üstünden baya geçmiş ama yine de yazayım. Soda içerisine alma kabuğu koyup biraz bekletip pamukla silin demişlerdi bir yerde. Düzenli kullanımda işe yarıyor biraz. Ne yazık ki benim de büyük gözene sorunum var bazı bölgelerde. Eğer bu sorununu çözmüş biri varsa başka öneriler de sunabilir.

İlk forum mesajım da böyle oldu. :)

Son mesajın üstünden baya geçmiş ama yine de yazayım. Soda içerisine alma kabuğu koyup biraz bekletip pamukla silin demişlerdi bir yerde. Düzenli kullanımda işe yarıyor biraz. Ne yazık ki benim de büyük gözene sorunum var bazı bölgelerde. Eğer bu sorununu çözmüş biri varsa başka öneriler de sunabilir.

İlk forum mesajım da böyle oldu. :)

alkol içermeyen toniklerden kullandınız mı?

gözenekleri iyi kapattı bende

benımde inanılmaz sivilceler vardı dr gitim bana imex adında krem verdi gece yatmadan önce sürüyorum inanılmaz kurutuyo sivilcelri tavsiye edrim

Yazan oldu mu bilmiyorum ; sivilce izlerine çözüm contratubex kremde.
Bu krem ayrıca ameliyat, yara ve yanık izlerini geçirmekte de çok etkili.

Bir tanıdığımız silvilce izleri için kullandı ve kurtuldu hepsinden.

Yalnız krem hem kaşındırıyor, hem de yakıyor.

Plastik cerraha yazdırırsanız devlet öder, ama yazdıramazsanız siz veriyorsunuz.
Sanırım 64lira fiyatı. (;

İnnovanın maskesi başarılı bende yıllardır ara ara kullanıyorum ancak sorunu tamamen ortadan kaldırmıyor ama bir nebze cildi toparlıyor. Bu ürüne para vermekten bıktığım için kendim beyaz kil maskeside yapıyorum evde ancak innovanın içinde iyi gelen başka maddelerde var. bizi bu ürünü almaya mecbur bırakmalarına uyuz oluyorum. çünkü o ayarda daha makul bi maske yok.ben bulamadım en azından.

X