b-hcg de var ultrasonda yok :(

sosyolog01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
31
1
arkadaşlar evde idrar testi yaptım çift çizgi çıktı hemen doktora gittim kan testi yaptırdı 276 çıktı hamilesin dedi ama ultrasonda baktığında kese bile yoktu diğer randevum bayramdan sonraya o zamana kadar nasıl sabredeceğim?inşallah bebeğimde bi sorun yoktur bu konuda bilgisi olanlar cevap yazarsanız çok sevinirim ..

bu değere göre kese görünmezki zaten benim 1672 çıkmıştı ama yine görünmemişti 2 gün sonra gittiğimde göründü endişe etme çok normal

arkadaşlar evde idrar testi yaptım çift çizgi çıktı hemen doktora gittim kan testi yaptırdı 276 çıktı hamilesin dedi ama ultrasonda baktığında kese bile yoktu diğer randevum bayramdan sonraya o zamana kadar nasıl sabredeceğim?inşallah bebeğimde bi sorun yoktur bu konuda bilgisi olanlar cevap yazarsanız çok sevinirim ..

canım için rahat olsun benim 508 çıktı görünmedi.dr simdi görünmez 10 gün sonra gel dedi bende bayramdan sonra gitcem.deger 1500 lerde falan olunca görünürmüş kese.tabi hergün deger katlaNdığı için o zamana kadar görünür insallah.

Benim doktorum, ooo çokkk erken gelmişsin daha bişey görünmez boşuna kurcalamayalım seni diye, 15 gün sonraya randevu verip gönderdi. 15 gün sonra da hem keseyi, hem de kalp atışını gördük. Yani doktorum ay kese oluştu mu, görünür mü, kalp atımı başladı mı gibi sorularla o stresli sürece sokmamış oldu beni saolsun.. En az 15 gün beklemelisin sakince, ultrasonda hiçbişey gözükmez şuan..

ne vajinadan nede karından görünmez
bebek 5-6 haftalık olacakki görünsün
şunada 3.5-4 haftalık daha çok yeni
1-2 haftaya ancak görülür a.s.

canim icin rahat olsun benim 5hafta 4günlükken kesemi görememisti 2gün sonra gittim kese göründü ayni sorunu bende yasadim randevumu aglayarak bekledim bidaki randevunda keseni görürsün INSALLAH bende pazartesi randevuya gitcem INSALLAH bebisimi görürüm :ecrin_bebek:

Cnm kesenın gÖrÜnmesı ıÇın degerın 1000 olması gerekıyor o yÜzden gÖrÜnmemıŞtır takma kafana artık hamılesın kendını sakın tutmn lazım allah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın

canım benim bhcg 5600 civarında karından bakıldığında kese görünmüştü,5+2 günlük hamileydim o zaman... 1 ekimde kalp atışları için gideceğiz... için rahat olsun daha çok minik bebişin 1-2 hafta sonra kese görünür

arkadaşlar hepinize sonsuz teşekkür ederim içimi çok rahatlattınız inşallah dediğiniz gibi olur bebeğimin kesesini bayramdan sonra görebilirim hepinize selamlar...

evet canım hamilesin hayırlı olsun öncelikle şu an göremezsin daha 2 3 hafta sonra anca görürüsn keseyi benmkide öleydi

sabret canım bunu kafana takıp kendini üzme bebğini bayramdan sonra inşallah göreceksin şimdilerde stres ve üzüntü senin için ii değil...

slm kızlar .ben yeni aranıza katıldım.anlaşılan bu konuda tecrübelisiniz. bi sorum olacak.yardımcı olursanız sevinirim.folc asit adeti geciktirirmi?benimki 5 gün geciktide.kullandığım tek ilaç buydu.lütfen acil yardım bekliyorum.:bbo:

X