Sivilceli Ciltler eau de borique sivilceleri tedavi etmekte ve yüz temizliğinde çok başarılı :)))

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

cottonlady

in love since 2007
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
122
1
göz doktorum kirpiklerimdeki akıntıyı tedavi etmek amaçlı eau de borique %35 vermişti merak ettim ve göze tatbik edilen bi ürün cilde de kullanılır, onu da temizler herhalde dedim ve kullanmaya başladığım ilk günden itibaren çok şey değişti. cildim nispeten yağlı sayılır ama günde birkaç kez borique kullanarak temiz bi ped pamukla silince gördüm ki hem sivilcelerim üzerinde hem de yağlı cildi arındırmada çok işe yarıyor. fiyatı çok ucuz 3 lira bile değildir koca bi şişesi. çünkü benim ssk reçeme yazdırdığımda eczacı benden hiç para almadıkaydirigubbakcemile3 o kadar ucuz ki bedavaya geliyo yazdırınca kaydirigubbakcemile5 deneyin derim hem zararı yok hem de kesinlikle yağlı cildi temizliyor... vereliniortak

paylaşımın için çok teşekkürler. önerini dikkate aldım ve yarın eczaneden alıp bende kullanmayı düşünüyorum. sağlıkçı olduğun içinde önerini dikkate almakta yarar görüyorum. hoşçakal canım.

X