Ehliyet sınavındaki sorular??

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
44
yakında ehliyet sınavına gireceğim bayanlar eminimki bu sınava daha önce girmiş ve ehliyet sahibi hanım doludur burda sınavda çıkabilecek sorular hakkında yardımcı olabilirmisiniz bana aklınızda kalan bu kesin çıkar dediğiniz bak bu biraz karışık bu konuya dikkat et diyebileceğiniz aklınızda kalan ufak notlar varmıdır acaba yardım ve önerilerinizi bekliyorumyerimseniben

bende geçen sene ehliyetimi aldım kızlar tek tavsiyem çıkmış sorular onları çözün başka hiçbirşey yapmayın bakın görün tek onlar çıkıyor

canım kursun verdiği kitap yeterli aynıları çıkkıoyr ben hiç çalışmadan girdim desem yeridir yani motor biraz zor oluyor ona bak biraz diğerleri çok basit..

canım internetten filanda araştır çıkmış soruları
onları çöz sadece sınavda çıkmış olanları
bide cd verdilermi sana bilmem
vermedilerse kurs yerinden iste
cd izle yeter
bende alalı3 4 ay oluyo

bende 24 ekimde sınava gireceğim
daha hiç çalışmadım
interntten çıkmış sorulara baktım
benim küçük kız hiç çalıştırmıyor beni

canım hiç zor değil ben ilk sınavımda hepsini verdim geçen sene almıştım bende ama çıkmış soruları mutlaka çöz

bende 24 ekim de sınava giricem.sorunsuz bir kalkış yapman ve hızına dikkat etmen yeterli.pek kalan görmedim.motora gelince genelde ateşleme sistemi,şarj sistemi ve motor konuları daha yoğun çıkar.aktarma ve direksiyon kısmı çok sorulmaz tabi bellide olmaz.trafikte geçiş hakları ve tanımlar bölünmüş yol kavşak gibi onları bil.hız sınırları falan çıkar.motordan anlarım.yardım istersen yardımcı olurum canım :)

bende 24 ekim de sınava giricem.sorunsuz bir kalkış yapman ve hızına dikkat etmen yeterli.pek kalan görmedim.motora gelince genelde ateşleme sistemi,şarj sistemi ve motor konuları daha yoğun çıkar.aktarma ve direksiyon kısmı çok sorulmaz tabi bellide olmaz.trafikte geçiş hakları ve tanımlar bölünmüş yol kavşak gibi onları bil.hız sınırları falan çıkar.motordan anlarım.yardım istersen yardımcı olurum canım :)

çok tşk ederim canım aklıma takılan bişey olduğunda sorarıma.s

beyaztoprak ve kristaltane verdiğim linke cvplarınızı bekliyorum

ya link veriyom mesajım gönderilmiyor:KK43: bayeztoprak ve kristaltane size özel mesajda gönderemiyorum:KK43: eski rumuzumun parolasını unuttum onunla giremiyorum diye yeniden rumuz aldım uf ya ufff.

açtığım konu sıvavlar kısmında ehliyet sınavındakı soru ve cvplar hakkında cvplarınızı esirgemeyiniz lütfen!!!

evet bugün sınava girdik çok zorlandığımı yada çok kolay geçtiğini söyleyemem orta şekerli umarım başarmışımdır ama denildiği gibi aynı sorular değil çok farklı sorularla karşılaştım hele ilk yardıma hiç çalışmamıştım bakalım haftaya dananın kuyruğu kopacakCADIARZU

beyaztoprak ve kristaltane verdiğim linke cvplarınızı bekliyorum

ya link veriyom mesajım gönderilmiyor:KK43: bayeztoprak ve kristaltane size özel mesajda gönderemiyorum:KK43: eski rumuzumun parolasını unuttum onunla giremiyorum diye yeniden rumuz aldım uf ya ufff.

açtığım konu sıvavlar kısmında ehliyet sınavındakı soru ve cvplar hakkında cvplarınızı esirgemeyiniz lütfen!!!

tamam güzelim ben şimdi senin konularına telaşe etme:teselli:

evet bugün sınava girdik çok zorlandığımı yada çok kolay geçtiğini söyleyemem orta şekerli umarım başarmışımdır ama denildiği gibi aynı sorular değil çok farklı sorularla karşılaştım hele ilk yardıma hiç çalışmamıştım bakalım haftaya dananın kuyruğu kopacakCADIARZU

bende sana kendi konumda sormuştum,demek bugün girdin, canım inş geçmişsindir, demek aynı sorular çıkmıyor? peki sınavda çokmu sıkı denetim oluyor?
sen ekim ayının sorularına girdin o zaman, ekim ayının soruları çıksın onlarada çalışayım.
beyaztoprak araba kullanmayı biliyormusun hiç?

X