Sivilceli Ciltler Eritretin kullananlar?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
banada öyle olmuştu ama kızarıklığın sebebi çok fazla sürmemizmiş ve çok fazla sürünce soyuyor çok o yzden damlacık gibi alıp sivilcenin üstüne yaydırcakmışsın bi güzel bide sadece gece sürülmeli bende tahriş ettm kzıarıklık için roza diye bi krem verid onunla geçti sivilce falnda kalmadı arkadaşlar gerçekten çok iyi geldi bana kullanışı öğrenincede ne soyma ne kzıarıklık kaldı
Soymayacaksa eger bu kremin islevi nedir..amaci soyarak deriyi lekeyi yoketmek degilmi zaten

Kendi deneyimimi söyliyim ben tanıdığım birisinin önerisiyle gidip eczaneden kendim almıştım benim özellikle alnımda ve yanaklarımda pütürcük şekilde siyah noktalar vardı çok rahatsız edici görünüyodu bu kremi ben her akşam sürüp yatıp sabah peeling yaparak çıkarıyodum o yüzümdeki bütün pütürler gitti ama sonra cildi inceltiyo diye bıraktım o sorun gidene kadar kullanılabilir ama bi süre sonra bırakılmalı bence

Merhaba dediğin hap tetradox mu çünkü ben onu kullandım hap benim midemde yara yaptı kullanıyorsan dikkatli kullan bol su iç ve en az iki saat otur yatma

X