Sivilceli Ciltler Eritretin kullananlar?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.240
794
Kızlar suana kadar neredeyse butun sivilce kremlerini haplrını denedm.doktor en sonunda bunu verdi 2 gunde bir kullanacaksın dedi ama başka krem kullanma dedi bunu kullanmaya baslayalı 1 hafta oldu bi faydasını goremedm napayım sivilcelerm bezeli bezeli ve suan coklar yuzumde okullar acılcak istemıyorum boyle gitmeyi bir de suratımda delikler var napıcamm

cnm ben bugun eczaneye gittim ve birazda tanıdıklığımızdan yararlanarak sordum bir merhem varmı sivilceye delik cilde siyah noktaya dedim.

kendisi bana tetra adında bir ilaç verdi. bilmiyorum daha önce kullanan var mı ama ben bu akşam bir tane içtim ve küçüldüğünü gördüm link vereyim sitenin.
Mustafa Nevzat İlaç San. A.Ş. > Ürünler > Tetra

arkadaşlar bu ilaçtan başka kullanan varmı acaba. zararlı bisey olmasın bidee:gitme:

Kızlar suana kadar neredeyse butun sivilce kremlerini haplrını denedm.doktor en sonunda bunu verdi 2 gunde bir kullanacaksın dedi ama başka krem kullanma dedi bunu kullanmaya baslayalı 1 hafta oldu bi faydasını goremedm napayım sivilcelerm bezeli bezeli ve suan coklar yuzumde okullar acılcak istemıyorum boyle gitmeyi bir de suratımda delikler var napıcamm

bende eritretin kullanıyorum. çok düzenli olmasada haftanın 3-4 günü yatarken temiz cildime sürüp yatıyorum. cildimi çok soyuyor, soydukça derimin yenilendiğini hissediyorum. benim çok fazla iltihaplı sivilcelerim yok, küçük kırmızı noktacıklar şeklinde. onlarada iyi geliyor. cilt doktoru bir arkadaşım kendisi kullanıyor bu ürünü. zaten o kullanmasa bende kullanamazdım.

arkadşlar bn merisnde özelde bi doktora gttim bna zeoteramin mi ne öyle bi ilaç verdi ama bayağı bi yan etkisi warmış sonra diyarbkra geldim annem dedi zeoteraamin kullanmadan önce bidaha doktora git çnkü bn amerikaya gdicem 3aylığına zeoteramin için gerkli tahlilleri yaptıramıyacağım için acaba alternatif bi çözüm warmı die merak ettik.doktor bna eritretin verdi 3günde bir akşam yatmadan önce ince tabaka halinde ve sadece sivilceli yerlere süryorum süper bi etkisi oldu 12günde gözle görülür şekilde iyileşti bnm ztn sadece alnımın ortasında 2 yıldır geçmeyen bi sivilce topluluğu wardı mersinin havasındanmıdır suyundanmıdır.yani öle çok iltihaplı sivlcelerim yoktu.bu ilaca ve doktoruma sürekli dua ediyorum :p

banada doktor bu kremden yazdı 4gündür kullanıyorum ama cildimde çok fazla yanma yapıyor. yanağımdaki bi sivilcenin üstü kabuk tuttu kenarlarıda kıpkırmızı sizdede böyle oldu mu? kullanmaya devam etsemmi bilemedim acaba iyileşiyormu yoksa dahadamı kötü yaptı:KK43:

bana daha etkısı olmadıı surdukten 15 dk snra pullanıp dokuluyor :/

ben de geçen sene almıştım doktor siyah noktalara da iyi geleceğini söyledi.sürüyorum aynen hemen soyulup dökülüyor akannehir böyle olunca da sanki cilt kremi emmiyor gibime geldi ben de bıraktım daha kullanmadım.
en ufak bi harekette soyuluyor yani uykuda farkında olmadan ağzını açsan dökülüyor kaydirigubbakcemile3 sabaha kadar aynı şekilde duramayız ki :umursamaz:

bende kullanıyorum ama yüzümü sürdülden sonra derileri olmaya basladı sizce kötümü iyimi

arkadaslar bende eritretin ve imex kullanıyorum geceleri eritretin gündüz imex ilk günler ii gibiydi 3.haftamdayım suan ama su bi haftadır yüzüm resmen sivilce doldu roccutanda ki gibi sivilce kusuyor sanki yüzüm yagı baya azaldı cildimin farkındayım onun bütün yüzüme uyguluyorum ben eritretini acaba eritretin sivilce cıkarıyor olabilir mi birde yüzümn derisi inceldi sanırım gece jeli sürünce bi kaç saniyelik yanma yapıyorCADIARZU

bende kullandım erıtredın raaccutane tedavısı gordum.yaklasık 1 2 sendedır yuzumde ızler var.bu kremı kullandım hafıfı ızlerın rengını actı bıraktım ama baska bır krem kullanıyorum.tanıdıgım bır eczacı krem yaptı bakalım ızlerını 15 20 gunde yok edecek dedı sabırla onu kullanıyorum dun ılk defa surdum.erıterdın cıldımı soydu benım bıraktım bende kullanmayı

ben de aynen senin gibi her tür ilacı,kremi denedim.buna eritretin de dahil. eritretin benim cildimde kuruma ve soyulmaya sebep oluyor ama siyah noktalarımı geçirmiyor. normalde akşamdan cildimi tezmizleyip yatıyoruum,sabah kalktığımda özellikle burnumda aşırı yağlanma oluyor.eritretini doktorum gece kullanmam için vermişti.gece sürüp sabah uyandığımda yüzümdeki yağlanmada bir değişiklik olmuyor malesef.burun çevrem ve kenarları soyuluyor ama burnumdaki yağlanma banamısın demiyor.hiç tavsiye etmiyorum o yüzden,doktor vermiş olmasına karşın...

Arkadaşlar bu ilacın yüzü soyması çok normal. bende ruaccutane tedavisi gördüm, tedavi bittikten sonra yüzümü soyması ve böylece derin sivilce izlerimin yok olması için vermişti doktorum. Ama bu ilacı kullanırken gündüzleri güneş koruyucu sürmek gerekiyor, deri inceldiği için leke kalmasın güneşten.

Hemen dökülüyo bu ilaç ne biçim bişey ya.. daha öncedende kullanmıştım aman aman bi faydasını görmedim doktor yine yazmış , bende vardır bir bildiği diyerekten kullanıyorum,bakalım nolucak..

arkadaşlar tetra nasıl bi hap bn ilk defa hap kullandım ilk dün atmaya başladım gece de bi krem sürüyorum clindoxyl die fikri veya kullanan var mı ltfen cvp verin..:KK43:

arkadaşlar tetra nasıl bi hap bn ilk defa hap kullandım ilk dün atmaya başladım gece de bi krem sürüyorum clindoxyl die fikri veya kullanan var mı ltfen cvp verin..:KK43:

Tetra, Tetracycline Hcl icerikli bir antibiyotik. Sivilcelere sebep olan bakteriyi olduruyor, boylece olan ve olusacak olan sivilceleri geciriyor/onluyor. Duzenli kullanilmasi lazim. Doktor receteli kullaniyorsundur umarim, bilmeden kullanma. Krem hakkinda bir bilgim yok.

faydasını gören war mı ?? tam kesn cözum dıen bnde erıtretın kullanıorm da

eğer doktor tavsiyesiyle kullanıyorsan çok yüksek ihtimalle faydası olur ben de kullanıyorum şu an ve etki ettğini anlyrm tabi temizleyici falan da kullanıyorum. ama her cildin tepkisi farklı olur. umarım en kısa sürede düzelir cildin ama biraz sabretmen gerekck ama sonuç iyi olcaksa sabretmeye değer:-) tavsiyem: bir cildiyeye mutlaka danış. eğer istanbuldaysan çok iyi bir doktor da tavsiye edebilirim, ben çok memnunum. geçmiş olsun

X