Doğuma Hazırlık Mercan Kiz ismi mi Erkek ismi mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bozkan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2009
73
0
Merhabalar,
Her ne kadar bebegimizin cinsiyetini dogdugunda ogrenmeye karar versekde isim arastirmalarina simdiden basladim:)
esimle hep kizimiz olursa Mercan guzel isim diye dusunurduk, yalniz Berguzar Korel olayindan sonra kafam karisti.
Mercan kiz ismi midir, erkek mi. Birde simdi bu kadin ogluna bu ismi koydugunda isim moda olurda cogalir mi sizce, fikirleriniz neler.
Ben anlami olan, soylemesi kolay bir o kadar da az kullanilan isimleri seviyorum. tavsiyelerinizi hem kiz hem erkek icin bekliyrum.

tesekkurler..

mercan ne ya.kedi ismi gibi:))).bence daha güzel isimler bulabilirsiniz.
sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah arkadaşım:)

Bence güzel bir isim. Hem kiz hem erkek için olabilir, ama bence kiza daha çok yakisiyor.
Bergüzar Korel ogluna Mercan ismini koyduktan sonra popüler olucagini sanmiyorum:KK66:

arka sıradakıler dıye bı dızıde bi kızınn adı mercann sositososito bencee başka ısımler dusunun

kıza daha cok yakısıo bence mercan ismii ama o ne ölee boncukk gibi daha güzel bi isim olabilir bence:S

bence de unisex bir isim ve de gayet güzel...bence kız da olsa erkek de olsa mercan koyabilirsin...

kiz ismi canim . yani cevremde hep kiz ismi olarak kullniliyor! bence erkege fazla uygun gitmez diye düsünüyorum

bence kez ismi gibi ama daha güzel isimler var. ha bide mercan dede var dimi...:))

mercan ben de bi kaç kez duydum kız ismi ama, hep yaşlı kadınlarda rastladım. Çok eski isim gibi geliyor bana. Daha güzel ve anlamlı bişeyler konulabilir bence.

bence unisex .çünkü bi erkek akrabağımızın adı Mercan ama bi kız arkadaşımında adı Mercan :)

Mercan hem kıza hem erkeğe yakışan zarif ve tatlı bir isim bence..

bencede kıza yakışıyor mercan abi olmadı sanki :sinifsinif: ama daha güzel isimler bulunabilir

X