Okuduunuz Kitaplar Ne Yapyorsunuz?

walker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
1.469
1
okuduğunuz her kitabı ne yapıyorsunuz
rafa kaldırıp daha sonra tekrar mı okuyorsunuz yoksa bir köşeye koyuyor orda dursun mu diyorsunuz yoksa kitapçılarda değiş tokuş yaparak yeni kitaplar mı alıyorsunuz?

Bazı kitaplarım odamdaki kitaplıktadır onları boş vaktimde tekrar okumayı düşündüğüm için.Bazıları ise büyük kitaplıktadır.Onlar okunmuş ve kaldırılmıştır.Kitapları değiş tokuş yapmayı hiç düşünmedim

Vazgeçilmez kitaplarım küçük bi rafta başucumda durur
Tekrar tekrar alıp okurum.
Diğer klasik kitaplarım kitaplığımda duruyor.
Hiç değiş-tokuş yapmadım.
Genelde arkadaşlarla değiş-tokuş yapıyoruz:1rolleyes:.

tşk ederim etrafımda benım gibi kitap okuyan arkadaşlarım yok malesef
keşke olsa:KK43:

valla aslında kitap takası çok güzel bi olay ama ben kütüphanemi çok seviyorum ve dopdolu olmasını istiyorum. o yüsden de takas edemiyorum

Okuduğum kitapları kimseyle takas etmem, kimseyede vermem.. Çok beğenirsem bitane daha alır hediye ederim...:umursamaz:
Tüm kitaplarım kütüphanemde durur..Çocuklarım büyüyünce onlarda okusun diye saklıyorumm..kaydirigubbakcemile5

Bazıları bir kenarda bekliyor.

Bazılarını okusun diye kardeşime veriyorum.

Ama dönüp dönüp baktığım kitaplar oluyor.

Birde ben kitaplardan beğendiğim kısımları yazardı.(Bisüredir yazmıyorum)
Dönüp kitabı okumaktansa dönüp notlarımı okurum.

Yada kitapta altını çizdiğim yerlere göz atarım.

saklıyorum kocaman bi kütüphanem olsun istiyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Kütüphanem var sevdiğim kitaplarımı orda saklıyorum. Sevmediklerimi okuyamadıklarımı birilerine veriyorum ya da 2. el kitap alan yerlerle takas ediyorum.

aslında paylaşmak güzel ama kitaplarım çok kıymetli hepsi kütüphanemde duruyor
ve oradaki rafların dolu olması bana ayrı bir huzur veriyor.çok yakın arkadaşlarıma anacak okumaları için veriyorum
asla takasa girmem

Degis tokus etmeyi düsünmüyorum, okudugum kitaplar bana özel kalmali
ve kitapligimda yer almali bence.. CADIARZU

en çok beğendiklerim başucumda dururlar tekrar okurum.ama çoğunlukla beğendiklerimi çevremde kitap okumayı seven arkadaşlarıma verrim.tabi geri almak şartıyla...

Bence okuduğumuz kitaplar çocuklarımıza bırakacağımız en kıymetli hazinelerdir.... bir kütüphane oluşturmak istiyorum, ileride oğlum okusun...

eşim kitaplarımdan vazgeçemeyeceğimi bildiği için evin bi odasını kütüphane yaptırdı ve hepsi konusuna göre ayrılır...........
tek kusurum var herşeyimi paylaşırım ama kitaplarımı paylaşamam çok dilim yandı bir tek kardeşime ve eşime veririm onlarda huyumu bildikleri için gözü gibi bakarlar.......
belkide çevremde kitabın değerini bilenler yok olsaydı rahat paylaşabilirdim diye düşünüyorum......

Kitap kolleksiyonu gibi bisey yapıyorum arsiv bi nevi.Eve gelenler hemen görünce istiyolar ama vermem kitaplarım benim en degerlilerim.opuyorumnanaktan

Bende okuduğum kitapları başkaları ile paylaşırım ama sonunda mutlaka geri alırım. Okuduğum kitaplarla kendime ait bir kütüphane kurdum. Başkalarından da kitap almayı pek sevmem, ödünç alıp okur isem mutlaka gidip kendime ait bir kopyasını edinirim. Ama benim kitaplarımı geri vermek şartı ile birçok insana veriyorum.

kitap gibisi varmı kitap okumak kadar zevkli ve öğretici başka bir şey varmı :)
kitap okumayı çok seviyorum ağır ağır okuyorumki o kitapbın zevkini çıkarayım :)
takas etmeyi hiç düşünmedim kütüphanemden kitap isteyenlere veriyorum etrafıma bi ben değil etrafımda da okumak isteyenlere veriyorum ve paylaşmış oluyorum buda beni çok mutlu ediyo :)

kitap gibisi varmı kitap okumak kadar zevkli ve öğretici başka bir şey varmı :)
kitap okumayı çok seviyorum ağır ağır okuyorumki o kitabın zevkini çıkarayım :)
takas etmeyi hiç düşünmedim kütüphanemden kitap isteyenlere veriyorum etrafıma bi ben değil etrafımda da okumak isteyenlere veriyorum ve paylaşmış oluyorum buda beni çok mutlu ediyo :)

tabikide kütüphaneme koyuyorum ilerde kocamn yaptırcam dizi dizi sıralıcam :1closedeyes:
kitaplara kıymet vermiyenlere ve geri getirme garantisi olmayanlara vermiyorum :1closedeyes:
kıymetlidir benim kitaplarım :mymeka:

Tabii ki ben de kütüphanemde saklıyorum canım, nasıl ki insanların pul biriktirme merakı var benim de kitap biriktirme merakım var. Dönem dönem de okuduğum kitaplara geri dönme huyum vardır. Kısacası kitap benim için değerli... Kıymet bilmeyenlere de acıyarak bakıyorum açıkcası....:sinifsinif:

X