Bebek Beslenmesi organik mama kullanan yada bilgisi olan varmı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
ben kullanmıyorum ama bizim topikte bir arkadar bebeğine hipp organik biberon maması kullanıyor
ben bu organik hikayesine pek inanmıyorum açıkçası

mama cesidi gazli alakasi yoktur diye dusunuyorum,ama midesi daha raha asimile ve fazla gazla sorunlara olmasin diye pre ve probiotikli olmalidir.ama bunlar her mamada var diye yaziyor.Yakinda bir arastirma ilgili yazi okumustum tam bu bebek sutler ilgili.avropada en cok kullanilan mamalar incelemis ve hic birinde bebeklere zararli maddeler bullanilmamistir.Yani benim tavsiyem daha unlu markalari kullanmalisin.Milupa ve hipp gibi.cunku bunlar europadan en cok kullanilan mamalardan dir.

ben hipp in organik tahillarini kullaniyorum.Memnunum.Bu gibi markalarin gerçekten organik oldugunada inaniyorum.Benzer sektörlerde çaliştim ve denetimler gerçekten ciddi.O markanin ürününe organik diyebilmesi için gerçekten organik üretim yapiyor olmali yani.

bende milupa kullanıyorum ama hipp'e geçmeyi düşünüyorum bebeğim bu hafta 6.ayına girdi
sizce hipp2 mi alsam hipp 1 mi?

benim eşm milupada çalışıyo ve mamaların organikliğini gözleriyle gidip gördü ee normal olarak bizde milupa yediriyoruz..:))

benim eşm milupada çalışıyo ve mamaların organikliğini gözleriyle gidip gördü ee normal olarak bizde milupa yediriyoruz..:))
peki canım sana bir soru sorabilir miyim milupa ve bebelac aynı ithalatçı firma tarafından getiriliyor. eşinin o zaman bebelac hakkında da bilgisi vardır. bebelac nasıl bir mama?

sorduk canım kalite farkı dedi sadece daha uygun fiyatlı olduğu için hammaddeside ona göre diyo

bende milupa kullanıyorum ama hipp'e geçmeyi düşünüyorum bebeğim bu hafta 6.ayına girdi
sizce hipp2 mi alsam hipp 1 mi?

bence hipp 1 al canım. çünkü hipp yağun bir mama benim oğluma kabızlık yaptı. 2 numara daha ağır gelebilir bebişine.

kizlar hipp 1 ile hipp 2 arasindaki tek fark seker farki.hipp 2 de birazdahafazla seker orani kullanildigindan bebegi daha tok tutuyor eger bebeginiz hipp1 yeyipte doymuyorsa cabuk acikiyorsa hipp2 ye gecin ama doydugu müddetce hipp1de kalin derim birde eger 2 ye gececekseniz sakin birden gecmeyin her gun bir ögün artirarak degistirin mamayi bu butun mamalar icin gecerli birden mama verilirse kabizlik yapar bilginize

sorduk canım kalite farkı dedi sadece daha uygun fiyatlı olduğu için hammaddeside ona göre diyo
hammadde farkı derken bebelac ın içeriğinde gdo lu ürün olma ihtimali var mı acaba? iki mamayı da karşılaştırdım bugün içindeki vitamininden mineraline kadar hepsi aynı. ama büyük fiyat farkı var. bu kafa karıştırıcı.

hayır canım gdo yok ondanda bio yararlılık diyo yani annesütüne yakınlık milupada daha yakın diyo ya bu işler karışık işler benim tavsiyem sana milupa yada bebelac gönül rahatlığıyla kullan bizimde bildiğimiz bu sonuçta bu bebişler bu dünyada yaşıcaklar herşeyi alıcaklar bugün olmasa yarın yani oyüzden çokta kasmamak lazım yiyosa al bebelac yada milupa ne bileyim yesin bebiş

hayır canım gdo yok ondanda bio yararlılık diyo yani annesütüne yakınlık milupada daha yakın diyo ya bu işler karışık işler benim tavsiyem sana milupa yada bebelac gönül rahatlığıyla kullan bizimde bildiğimiz bu sonuçta bu bebişler bu dünyada yaşıcaklar herşeyi alıcaklar bugün olmasa yarın yani oyüzden çokta kasmamak lazım yiyosa al bebelac yada milupa ne bileyim yesin bebiş
çok sağol canım yanıtın için. biraz olsun içim rahatladı. benimde oğlum aptamil 1 yiyor ama arkadaşım bebelac al ne farkeder demişti o yüzden sordum. bakalım şimdilik memnunum aptamilden. keşke emseydi de mama derdim olmasaydı. neyse Allah ömür versin bebişlerimize sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil.

X