Bebek Beslenmesi organik mama kullanan yada bilgisi olan varmı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Hıpp kullandım bı ara.doktorum kullanabılırsın organık dedı.ama sadece mama ıle beslıyorum bebeĞımı.hesap yapınca hıpp ayda 300 tl ıstıyor bızden:) bebelaca devam...

ayyy tam aradıgı konu bende aptamılle beslıyorum ama cok gaz yapıyor hipp e gecmeyı dusunmustum bırde bugun bebelec ın bır mamsını gordum gaz yapmıyormus hipp kulanan arkadaslar ve lmayı dusunenler ebebkte ındıırım var denemek ısteyen alsın ben sıparıs verdım gelcek bkalım oğlum suan 3 aylık hipp 2 ye baktım 4aydan ıtıbaren dıyo kullan arkadasslar bebklerınız kac aylık ve hangı numrayı kullanıyorsunuz

ben takviye olarak sma kullandım kaliteli bir mamaydı. bebeğim altı aylık oldu şuana kadar üç kutu sma yedi. şimdi yavaş yavaş ek gıdaya geçiyoruz şuan sütüm yettiği için mamayı bıraktık. sma tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar ben de sma gold kullandım bebeğim sevmedi ve 15-20 dk durup tekrar acıkıp ağlıyordu.sonra hastanemin tavsiyesi ile bebelac aldım onu sevdi içiyor ama hala da tereddütlerim var.
çok gazlı bir bebek ne kullanayım bilmiyorum.
bersu 791 bebelac ın gaz yapmayan mamasını gördüm demişsin ama bu hangi mama acaba?

Bebelac ac almıron ve aptamılında conformıl adlı maması var bugun 10da dr raandevumuz var bakalım soracam hangısını alayım dıye bebelacınkınden cok memnun kalana arkadasların var 300gr paketı 15lıra

SUAN APTAMIL KULLANIYORUM AMA SU GAZ SORUNUMUZ OLMASADAYDI HıPP GECMEYI SITIYORDUM bugun geldıgımde yazarım bırde arkadaslar ıyı bır cocuk dr bılen varmı ben tuzlada oturuyorum anadolu yakasında olsunda nerde olursa olsun

slm dr sordum hipp de ıyıdır ıstersende aptamılın gaz yapmayan mamsıda var onuda denebılırsın dedi

ben doğduğundan beri mecburen hazır mama kullanıyorum apatamil kullanıyoruz memnunum çok.şimdide onun bütün kaşık mamalarını ve kavanoz mamalarını kullanıyorum
birde kahvaltılarına hiipin organik bebek bisküvisini kullanıyorum

şu kavanoz mamaları organik olabilir ama sonuçta bozulmadan kavanozda nasıl duruyor anlamış değilim. evde hazırlayacağımız meyve sebzelerinde hepsi hormonlu ilaçlı. televeizyonda dinlemiştim. doktor bebeklerde daha anne karnında hormonla ilaçla tanışıyorlar demişti. bence organik olayına çok takılmamak lazım. arkadaşım yeni hamile doktoru hazır paket süt ve yoğurt kullanma demiş nasıl olacaksa

dr sordum kullana bılrsın dedı aptamıl yada hipp kullan ddı hip kullanan arkadaslar gaz sorunuzda bir degısım oldumu suan oğlum3 aylık hipp 2mı alayım

metrodan bır kutu deneme amaclı aldım oğlusum sevdı 3gunde bır kakasını yapan oğlum suan gunse 4kez kaksızı yapıyor hemde gaz sorunu daha azaldı artı buyuyor ondanmı mamadanmı bılmıyorum ama hipp e devam 4aylıktan ıtıbaren ek gıdaya baslayacaz dr teyzesı oyle soyledı hipp kavanoz mamalrını ve meyve sularınıda aldım bakalım tadını bgencekmı oğlum
oğlum yemezsse ben yerım :teytey:

kızlar ben dışarda olduğum zamanlarda emziremiyorsam hipp organik mamalardan veriyorum seviyor benm oğlum evet orgqanik mi değil mi ne kadar sağlıklı tartışılabilir ama yokluk anlarında da en güvendiğim marka o oluyor. evde hazırlayıp ç.ıkamam ki iki saatte tüketilmesi lazım o zaman. benm dr da hipp önermişti

aptamıl kullanırken 3 4 gunde bır kakasını yapardı oğlum hippe gectıkten sonra gunde 4 5 kez yapar oldu ıyımı kotumu bılmıyorum ama 3 4 gunde bır yaparken cok rahatsızlanıyordu kakası geldıgınde

Valla canım benim kızım 2 aylık doğduğundan beri sirkeli ağlıyordu çok gazlı 1 bucuk ay anne sütü aldı sonra beni bıraktı ilk önce bebelac verdim daha kötü oldu sonra hipp mamayı aldım hem geğiriyor hem alttan gazını atıyor kakasını yapmasında bir sorun yok kilo alışı da iyi ben tavsiye ediyorum.

X