rahimde gaz

hoppy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2009
6
0
arkadaşlar yazmaya da çekiniyorum ama internette pek bir bilgi bulamadım. rahmimden gaz geliyor sanırım hatta adet dönemimde kan baloncuklar halinde falan geliyor tam bir rezillik yani bu konuda deneyimi yada bilgisi olan varsa paylaşabilir mi:sinifsinif::sinifsinif:

doğum yaptınmı gnelde doğum yapanlarda oluyomuş o. rahmin genişlemesi olabilir yada ordaki kasların gevşek olması gibi bişeyden dolayı

doğum yaptınmı gnelde doğum yapanlarda oluyomuş o. rahmin genişlemesi olabilir yada ordaki kasların gevşek olması gibi bişeyden dolayı

doğum yapmadım aslında bu bende ergenliğimden bu yana var fakat problem olduğunu yeni farkettim evlenince :eek:

bu vajenden gaz çıkma olayını daha önce bir arkadaş açmıştı burda ,ama hatırlamadım şimdi..sanırım ilişki esnasında içeri hava girmesiyle alakalıydı ..pek bilgim yok ama o konuyu bulabilirsen orda baya paylaşılmıştı bu durum..

bu vajenden gaz çıkma olayını daha önce bir arkadaş açmıştı burda ,ama hatırlamadım şimdi..sanırım ilişki esnasında içeri hava girmesiyle alakalıydı ..pek bilgim yok ama o konuyu bulabilirsen orda baya paylaşılmıştı bu durum..

teşekkür ederim yalnız benim sorunum yalnızca malum zamanda değil olağan günlerde de bu problemi yaşamam yine de inceleyeceğim tekrar teşekkürler

canım zaten ilişki esnasında rahime hava giriyor ve normal zamanda da ilişkiden saatler hatta günler sonrada çıkabiliyor ,durum bu yani ,sadece o esnada giren ve çıkan bir gaz değil,bazı kişilerin rahim ağzı daha açıksa bu kişilerde olma ihtimali daha yüksek..

eylül arkadaşıma katılıyorum benimde evli bi ark bu durumdan şikayetçiydii doktor aynısnı söylemişti onaa

Ergenlik döneminde bu konuyla alakalı doktora gitmiştim ve doktorum bunun çok normal olduğunu, fizyolojik ya da anatomik bir problem olmadığını söylemişti.. Pek çok kadında olurmuş..

sağolun arkadaşlar bayan olmak ne zormuş ya püffffbenneyaptımki

bende cok afedersiniz ama o bölgeye agda yaparken gaz geldi.bi kaç kez daha oldu bu .bacaklarımı acıp alirken oluyo. evlide deilm

iliski esnasinda oluyor genelde kaydirigubbakcemile3 ilk baslarda esimden cok utaniyordum böyle cart curt cikiyordu biseyler :eek: doktorum bu cok normal diyor simdi nadirde olsa ses ciksa bile melodi gibi geliyor o takilmiyoruzz :roflol:

X