Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri İbrahim Saraçoğlu Meme Büyütme formülü

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
ıbrahim Saraçoğlu bitkisel kür ile göğüs (meme) büyütmenin mümkün olduğunu söyledi.

ıbrahim Saraçoğlu bitkisel kür ile meme büyütmek için bayanlarda 31 yaş sınırının olduğunu açıkladı.
Meme büyütmek isteyen bayanlara uygulayacakları bir beslenme programı ile birlikte günde 1 kez içilecek bitki çayı formülünü verdiklerini açıklayan ıbrahim Saraçoğlu bu kür uygulandığında 9 ayda göğüslerin 1 beden büyüdüğünü söyledi.

Son düzenleme:
İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür ile göğüs (meme) büyütmenin mümkün olduğunu söyledi.

İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür ile meme büyütmek için bayanlarda 31 yaş sınırının olduğunu açıkladı.
Meme büyütmek isteyen bayanlara uygulayacakları bir beslenme programı ile birlikte günde 1 kez içilecek bitki çayı formülünü verdiklerini açıklayan İbrahim Saraçoğlu bu kür uygulandığında 9 ayda göğüslerin 1 beden büyüdüğünü

canım sanki eksik kalmış haberin CADIARZU

9 ayda bir beden bencede çok fazla burda yapılmışı war biz ondan yapalımhihoyyyt

merhaba,yazdıklarınızı okuyunca heyecanladım:)bende bu dertten muzdaribim.göğüslerim çok küçük ve doğal yollardan büyürmek istiyorum.introm track,1ayda 13 cm büyüten bir yöntem biliyorum demişsin.paylaşırsan çok sevinirim.gerçekten öle bi mucize varmı?????????

merhaba,yazdıklarınızı okuyunca heyecanladım:)bende bu dertten muzdaribim.göğüslerim çok küçük ve doğal yollardan büyürmek istiyorum.introm track,1ayda 13 cm büyüten bir yöntem biliyorum demişsin.paylaşırsan çok sevinirim.gerçekten öle bi mucize varmı?????????

tatlım "kızlar denendi onaylandı... " diye konu açtım orda yazdım hepsini şu anda 10 kişiden fazla uygulayan var ve herkesde işe yaradı

tatlım "kızlar denendi onaylandı... " diye konu açtım orda yazdım hepsini şu anda 10 kişiden fazla uygulayan var ve herkesde işe yaradı
çok teşekkürederim,bu yöntemi denicem umarım işe yarar.75b dolgulu kullanıyorum ve bu halimden hiç hoşlanmıyorum.bikinimin içini dolduruyorum.berbat bişi:KK43:(

kızlar i.saraçoğlu adetin 3. gününde hormon testi istiyor ben yapıp faksladım ama dönmediler bende uğraşmadım

introm nerdesiiiiiiin seni göremiorum artık hiç bildirirmisin nası gidio uygulamayla günler. bi değişiklik varmı

İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür ile göğüs (meme) büyütmenin mümkün olduğunu söyledi.

İbrahim Saraçoğlu bitkisel kür ile meme büyütmek için bayanlarda 31 yaş sınırının olduğunu açıkladı.
Meme büyütmek isteyen bayanlara uygulayacakları bir beslenme programı ile birlikte günde 1 kez içilecek bitki çayı formülünü verdiklerini açıklayan İbrahim Saraçoğlu bu kür uygulandığında 9 ayda göğüslerin 1 beden büyüdüğünü söyledi.

Ben 31 yaşını geçtim ama hiç yaşımı göstermiyom..denesem olmaz mı acaba?:jeyyar:
:roflol::roflol:

neymiş bu saraçoğlunun formülü hani yazmadın :sm_confused:

Dr İbrahim Saraçoğlu, 12 Mart 2009 tarihinde, Esra Ceyhanla adlı programa konuk oldu ve pek çok kadının merak ettiği bir sorunun cevabını verdi. Göğüslerinin küçüklüğünden şikayet eden hanımlar için, bitkisel göğüs büyütmenin yollarını anlattı. İşte o şifalı besinler ;
AVAKADO : Olgun bir avakado alın. Eğer avakodo olgun deilse, bir gazeteye sarılarak 2-4 gün arası bekletin. Yumuşamış olan avakadonun kabuklarını ince bir şekilde soyun. Çatalla ezerek üzerine limon sıkın.. Haftada 3 defa yenir. Ayrıca, kemoterapi hastalarına da çok faydalıdır.
KARABAŞOTU : Göğüsleri büyütmekte çok faydalıdır.
MUZ : Anamur muzu, haftanın her günü yenirse, göğüsleri büyütmeye fayda sağlar. Ama haftada 1 defa yenirse, kabızlığa neden olur.

Evet kızlar böyle bir formül vermiş ama ayrıca bir de 250TL karşılığı satılan bir formülü varmış,ama o ne içeriyor bilemicem :bbo: Ben şimdi şöyle bir uygulamaya bugün itibariyle başladım;
1.Günde 1 bardak karabaş otu çayı
2.Şerbetçi otuyla hazırlanmış krem karışımı,masaj (forumda bir başlıkta ayrıntılı anlatılıyor krem)
3.Günde 1 muz
4.Göğüse yönelik egzersizler(5-10 dk)
5.Annemin aktarlardan almış olduğu iştah açıcı bir macun günde 1kaşık

Bunları düzenli bir şekilde uygulamaya çalışıcam,umarım yararı olur..Ve hepimize kolay gelsin canlarım..:nazar:

X