Temizlik ipucları verelim mi?

kızlar slm nerdesiniz yaa

selam canımŞeniz

kızlar yaa benim aklımda bayadır bi fikir var ama sizlere de bi danışayım dedim
yumuşatıcıların en iyisi bile o kadar da kalıcı olmuyor
hele ki ütü yapılınca hepten uçup gidiyor sanki
ben ütünün suyuna azıcık koku damlatmayı düşündüm nasıl olur acaba ütüye zarar verir mi ki:kedi:
ayy ütü yaparken mis gibi kokardı keza çamaşırlardaaaazemuszemus

selam canımŞeniz

ben ütünün suyuna azıcık koku damlatmayı düşündüm nasıl olur acaba ütüye zarar verir mi ki:kedi:

ütünün kullnama talimatında sudan başka bişey koymayın yazıyor ne biliyim kireç sökücü koku falan
ama bi ara yanlış hatırlamıyorsam vernel ya da yumoş çıkarmıştı ütü suyu hla varmı bilmiyorum annem almıştı mis gibi kokuyordu çamaşırkar...ama bu dediğim bi 5
-6 yıl önceydi
bende ütüden snra yumuşatıcının gittiğin, düşünüyorum
ütülemezsen biraz daha kalıcı oluyo yumuşatıcının kokusu
evet yardımlarınızı bekliyoruz bu konuda arkadaşalar

selam canımŞeniz

ütünün kullnama talimatında sudan başka bişey koymayın yazıyor ne biliyim kireç sökücü koku falan
ama bi ara yanlış hatırlamıyorsam vernel ya da yumoş çıkarmıştı ütü suyu hla varmı bilmiyorum annem almıştı mis gibi kokuyordu çamaşırkar...ama bu dediğim bi 5
-6 yıl önceydi
bende ütüden snra yumuşatıcının gittiğin, düşünüyorum
ütülemezsen biraz daha kalıcı oluyo yumuşatıcının kokusu
evet yardımlarınızı bekliyoruz bu konuda arkadaşalar

Ütüye yumuşatıcı koymak ne kadar güvenli olur bilemiyorum ama Glade'in kumaş spreyleri var. Dolabın içindeki giysilerinizie bunu sıkabilirsiniz. Uzun süre de kalıcı oluyo bildiğim kadarıyla...

selam canımŞeniz

canım sakın deneme bile. çok iyi hatırlıyorum birisi öyle bi konu açmıştı. milletin hoşuna hitti denedi falan sonra ütüm bozuldu diye yazanlar oldu hep. ben bazen biten bi sprey şişesine yumuşatıcı ve su katıp çamaşırın üstüne sıkıyorum, fena olmuyor.

kızlar yumuşatıcı degilde bikaç fıs fıs yani parfüm sıkın.hayatta benim kadar ütü yapan yoktur,ben sıkıyom mis gibi kokuyor.hı bide sölüyeyim kaynanam beni istemeye gelince annem iş bilmez dedi, oda saece ütü bilsin yeter demişti.bende ögrendim hemde o biçim,kocam sagolsun günde 2 kez degişir üstünü, çoluk çocuk ütümü görmeyin yani.ütü yapa yapa fıtık oldum oda ayrı bir konu.:sinifsinif:

Benimde en nefret ettiğim iş ütü :hulya: Gömlek ütülemek benim için işgence.
Ben Yumoş comford sprey kullanıyorum eskiden bütün çamaşırlara kullanırdım çokta kalıcı olurdu kokusu ama artık pek haşır neşir olmak istemiyorum zararları olduğuna da inanıyorum çünkü.Şimdi sadece perdelerimi yıkayıp astıktan sonra püskürtüyoyorum hoş ve kalıcı bir kokusu oluyor.

bende aksine ütüledikçe çaöaşırlarım daha kalıcı yumuşatıcı kokuyo herkez kızımın çamaşırlarının kokusuna hasta oluyo yani tüledikçe hoş kokuyo.

kızlar mutak lavabosundan gelen kötü kokular için ne yapabilirim ??
ben en son katta oturuyorum
aşağıda karnıbahar lahana fasulye falan suyu haşlanıp dökülsün koku olduğu gibi bende
bunun için ne yapablirim

aşağıda karnıbahar lahana fasulye falan suyu haşlanıp dökülsün koku olduğu gibi bende
bunun için ne yapablirim

benim yengemlerdede bu sorun vardı. kullanmadığın bi bulaşık süngerini lavaboda tut. bide ara sıra çamaşır suyu dökebilirsin lavaboya.

benim yengemlerdede bu sorun vardı. kullanmadığın bi bulaşık süngerini lavaboda tut. bide ara sıra çamaşır suyu dökebilirsin lavaboya.

bendede oluyor bu arada bende camasır suyu akıtıyorum deliklerden içeri. kalıcı bir cozumu varmı caba :uhm:

teşekkürler cnm deneyeceğim
ben lavaboyu kapatıyorum bi tıpa ile ama lavabonun olduğu dolapan iğrenç kojular geliyo
sanırım inşaattan oluşan bi hata bu

ben lavaboyu kapatıyorum bi tıpa ile ama lavabonun olduğu dolapan iğrenç kojular geliyo

bendede oluyor bu arada bende camasır suyu akıtıyorum deliklerden içeri. kalıcı bir cozumu varmı caba :uhm:

tahmin edebiliyorum yengemler de ben kendimi bildim bileli aynı evde otururlar eğer sünger koymayı unutmuşsa mutfağa girer girmez evi alır o koku. kalıcı çözümünü bilmiyorum ama koku giderici tabletler de belki işe yarar ama geçici olarak tabi.

evet canım insaattan kaynaklanıyor diyor esimde. ama ne yaparız bilmiyorum zati ev sahibi bizi evden cıkarıyorgamyoncuiremsu

bunun için ne yapablirim

cnm lavabo flitreleri var lavabonun altına takılıyor heralde onlardan dene istersen, bide lavabonun altındaki su giden boruyu U biçiminde kıvırarak takın, düz gidersede koku yapıyormş, U biçimi boru kokunun yukarıya çıkmasını engelliyor.

kızlar yerleri cifle silen var mı? tahtalar zarar görür mü ki? bide cif çamaşır suyu katkılı ve amonyaklı olunca...

amonyaklı beyaz cifle silersen izler kalır cnm tortu bırakıyor cif.

yaw birisi yerleri cifle sildiğini yazmıştı bu topicte. bir sürü sayfa aramayayım dedim kim olduğunu hatırlamıyorumda. bi sorayım dedim. o zaman bingo bebeğimin dünyasına devam naniknanik

yaw birisi yerleri cifle sildiğini yazmıştı bu topicte. bir sürü sayfa aramayayım dedim kim olduğunu hatırlamıyorumda. bi sorayım dedim. o zaman bingo bebeğimin dünyasına devam naniknanik

canım bingo bebeğimin dünyası yüzey temizleyicimi?ilk defa duydum bu markayı.
nasıl memnunmusun.kalıcımı kokusu?

X