Saç Rengi ve Saç Boyama saçımdaki beyazlara çözüm istiyorum kızlar

minel axsxk

HİSLERİMİN TALEBESİYİM
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2008
1.200
15

selam kızlar benim sorunum şu saçlarımın görünen yerlerinde 4-5 tel beyaz saçım var

belki konuyu okuyan arkadaşlarım bu da sorun mu diyebilirler :tomato:fakat saçım gür ve kalın telli

hele de düz fön çektiğimde o kadar belli oluyor ki okuldaki arkadaşlarımın gözlerine

takılıyor ve doğal olarak dile getiriyorlar....

fakat ben 4-5 tel için saçımın tümünü boyamak istemiyorum ne yapmam

lazım:sm_confused:

yardımcı olurmusunuz a.s.

sakın koparma arkadaşım.beyaz saçı koparınca bi sıvı salgılanıyormuş ve daha çok beyaz çıkıyormuş.annene makasla kestirebilirsin bence.

cnmmmm ben dipten kesiyodum önceden 4-5 tane vardııı..ama şuanda sayamam okdr çok boyuyorum ayda yada iki ayda bir....4-5 taneyi anca dipten kesebilirsinn başka aklıma bşy gelmio:)

bnim sacımda çok fazla byaz war..2 önerim war biri arkadaşın dediği qibi sakın koparma diğeride boyama.. boya daha çok arttırıyo.. benimkide4-5 teldi ama şuan saçımın yarısı beyaz...

arkadaşlar koparma konusunda hemfikiriz de geçen bir arkadaşım da dedi ki saçının 4-5 telini boya hani hepsi değil de beyaz olanları hiç deneyen var mı?
cvp yazan arkadaşlarıma çok teşekür ederim ilgilendikleri içinopuyorumnanaktan

Boyama canım.Bende de var beyaz.Scımı boyatıyorum kendı rngıne donmeye calısıyorum ama beyazlarım olacak dıye donemıyorum :KK43:

hayatım madem saçların gür o zaman o 4-5 teli kesiwer gitsin.
bence de koparma,dipten kesersin belli aralıklarla...

bencede kparma yoksa beyazların çoğalır kısadan kes böylelikle takılmazsın

yeşil cevizin kabuklarını sıyırıyosun ve onları kaynatıp saçını yıkıyosun beyaz saçlar için suna dumankaya bu tarifivermişti hep mevsimini kaçırıyorum o yüzden ddeneyemediim..

yeşil cevizin kabuklarını sıyırıyosun ve onları kaynatıp saçını yıkıyosun beyaz saçlar için suna dumankaya bu tarifivermişti hep mevsimini kaçırıyorum o yüzden ddeneyemediim..

aaa ne güzel bende duymuştum da unutmuştum hatırlattıgın iyi oldu biz koye gidicez hafta sonu ceviz toplamaya ordan yaş cevizin kabuklarını kaynatırım sagol canım​

benimde küçükken saçlarım beyazlamıştı,çok rahatsız oluyordum aa saçın beyaz diyenlere
tutup koparanlar falan vardı,dayanamadım boyadım saçlarım
şu anda çok pişmanın,1 ay sonra saçlarım boya istiyor
kaşınıyor,kepek çıkıyor,anlayacağın boyamanı tavsiye etmiyorum

bende çörekotu yağı tarifini duymuştum ne kadar doğru,bilemeyeceğim ama çörek otu yağının en azından bi zararı yok..

Önce saçlar doğal bitkisel yağlı saf sabunla yıkanır, durulanır, ardından beyaz saçlı bölgelere çörekotu yağı ile masaj yapılıp saça bir havlu sarılır ve 15 dakika kadar bekletildikten sonra saçlar tekrar sabunla yıkanıp durulanır.
Bu uygulamaya ortalama altı ay haftada iki veya üç defa devam edilir. Saç dökülmesini de önlüyor.

kesmekte çözüm değil o saçları.nedense beyaz olan saçlar çok kalın ve diri oluyolar.kestiğiniz taktirde uzarken dimdik çıkıyoyo ve sap gibi haliyle daha çok dikkat çekiyo.

cnmm bnm saçlarmmdaa beyass çokkk golden rosen ruj şeklinndee bi beyas kapatıcısınıı gördmm geçen gn saç rengne göre wr beyas ksmlarınaa sürüosn alacam ne zamndr unutuoorm bide ona bak istersen işine yarayabilir

benimde küçükken saçlarım beyazlamıştı,çok rahatsız oluyordum aa saçın beyaz diyenlere
tutup koparanlar falan vardı,dayanamadım boyadım saçlarım
şu anda çok pişmanın,1 ay sonra saçlarım boya istiyor
kaşınıyor,kepek çıkıyor,anlayacağın boyamanı tavsiye etmiyorum

bende çörekotu yağı tarifini duymuştum ne kadar doğru,bilemeyeceğim ama çörek otu yağının en azından bi zararı yok..

sagol canım

2yengec kesmekte çözüm değil o saçları.nedense beyaz olan saçlar çok kalın ve diri oluyolar.kestiğiniz taktirde uzarken dimdik çıkıyoyo ve sap gibi haliyle daha çok dikkat çekiyo.

haklısın daha birşey yapmadım saçıma teşekkür ederim canım

melekkk_ cnmm bnm saçlarmmdaa beyass çokkk golden rosen ruj şeklinndee bi beyas kapatıcısınıı gördmm geçen gn saç rengne göre wr beyas ksmlarınaa sürüosn alacam ne zamndr unutuoorm bide ona bak istersen işine yarayabilir

işte bende böyle bişey arıyordum bir arkadaşım da bi kaç telini boya demişti de nasıl olucak die düşünüyordum aklımda bulunsun canım saol vallaopuyorumnanaktan

X