gebelikte kanama ve kahverengi lekelenme

tulaykrt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
106
0
40
merhaba arkadaşlar 4 haftalık hamileyim fakat bügün sabah lavaboya gittigimde pembe tarzı kan gelmeye başladı dr gittim ve vajina usd yaptı düşük tehlikesi var dedi ve kesenin içinde bebegi göremedi şimdide kahverengi lekeler geliyor belim ara ara agrıyor bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı

merhaba arkadaşlar 4 haftalık hamileyim fakat bügün sabah lavaboya gittigimde pembe tarzı kan gelmeye başladı dr gittim ve vajina usd yaptı düşük tehlikesi var dedi ve kesenin içinde bebegi göremedi şimdide kahverengi lekeler geliyor belim ara ara agrıyor bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı

Canım aynı şeyi ben de yaşadım. 5. haftada başladı lekelenmelerim 10. haftaya kadar sürdü. Şimdi çok şükür herşey yolunda. :nazar: Yalnız çok dikkatli olmalı ve lekelenmelerin geçene kadar sürekli istirahat etmelisin. Ben 12. haftanın sonuna kadar tuvalet ihtiyacı dışında hiç kalkmadım, hep yattım. Büyük ihtimalle tutunma kanamasıdır merak etme. Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah...

bende ayni sorunlari yasadim canim,kahverengi kanimsi akintilar agrilar kesenin gec görülmesi istirah et dinlen ayaga fazla kalkma

benımde 6.haftamda kanamam wardı bebegın kalp atıslarını duymustuk doktor jel ve ıgne verdı 3 ay bıtene kadar zorunlu olmadıkca ayaga kalkmadım. bol su ıc ve dınlenmeyı ıhmal etme... cok gecmıs olsun...

teşekkür ederim arkadaşlar inanın içime su serptiniz allah sizinde kucagınıza almayı mutlu günler gecirmenizi nasip eder inşallah...

X